Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj również u mnie wchodzą nowe warunki umowy. Jeśli chodzi o nowe pakiety, czyli Canal+ Prestige, HBO, HBO OD oraz Strefa dzieci były już wczoraj od samego rana aktywne, ale tylko na głównym dekoderze. Od dzisiaj również na multiroomie oraz od dzisiaj aktywny HBO GO. Jeśli chodzi o eBok, to dalej widnieje przy tych wszystkich pakietach statut "Zamówiona", jedynie tylko zmieniło się, przy tych usługach co miałem i dalej kontynuuje to zmieniło się tyle, że już nie widnieje przy statucie "Aktywny" data do dnia 31.03.2017, tylko jest już bez daty.

Jeśli chodzi o aneks i regulaminy, przesłali mi również e-mailem, ale gdzieś ok. 20 marca przyszła pocztą również papierowa wersja.

Zmian w Suwałkach żadnych jeśli chodzi o analog oraz kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuzzi,

Widzę, że masz internet 120Mbps. Możesz napisać jaką osiągasz prędkość, czy wynik zbliża się do deklarowanych 120Mbps?

marciniozo pobierz sobie któryś z tych plików z serwerów multimedi z tej strony, http://test.mm.pl/pliki.html to będziesz miał najdokładniejszą prędkość dostępną. Powinna być ok 12-14 MB/s.

Edytowane przez multitomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od marca przeszłem z 30 MB/s na 60 MB/s a i tak net dochodzi do 40 MB/s  chodź u mnie w mieście oferują 120 więc moje 60 powinno dochodzić. A co do TV to bez zmian analog 49 kanałów +3 DVB-T, zero nowości ale przynajmniej jest ta słynna 9 w HD czyli: Pulsy, Polsat News, Fokus, Stopklatka itp.Ostatnia nowość w HD to Polsat Sport News i natym się skończyło. Jeśli chodzi o te nowości to i tak w większości to podmianki z SD na HD lub kanały naziemne i zapychacz Polsat Sport Fight na którym lecą na okrągło same powtórki gal Polsatu, jedyne co warte uwagi to Adventure i Polsat Doku. Tak czy siak da się wytrzymać te kilka miesięcy z kanałami SD na przejęcie przez UPC i będzie jeszcze lepiej, choć wiadomo chciałoby się mieć lepszą jakość już teraz.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że testy, które robicie są po kablu wpiętym do karty sieciowej 1Gb/s? Ja mam łącze 120/10 od MM i tyle mam. Był kłopot z uploadem bo na początku nie przekraczał 9,3Mb/s ale po reklamacjach MM zmieniła jakieś urządzenie na osiedlu i teraz jest ok.

 

Od 1 kwietnia wszedł w życie aneks, który wynegocjowałem z MM. Póki co wszystko ok (Canal+ prestige jest, Eleveny włączone już wcześniej), wszystko ładnie hula. Jakość kanałów bardzo dobra. Czekam jeszcze na fakturę by potwierdzić te "koncertowe" warunki, które otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, ja robię testy tak jak napisałeś (karta 1Gb i podpięty kabel). Jak już będę miał zatwierdzone warunki, które wynegocjowałem (kanały działają, ale w ebok jeszcz nie zmienione) to zapytam w dziale technicznym jak to jest z tym internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat nie miałem problemów z internetem. Miałem 20, 30, 60Mbps i zawsze tyle było. Zobaczymy...

Miałem 60Mbps to płaciłem za takie łącze, teraz płacę (będę płacił) za 120Mbps a mam mieć 80? to w sumie do kitu takie przyśpieszenie.., ale spokojnie zadzwonię i zapytam.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, ja robię testy tak jak napisałeś (karta 1Gb i podpięty kabel). Jak już będę miał zatwierdzone warunki, które wynegocjowałem (kanały działają, ale w ebok jeszcz nie zmienione) to zapytam w dziale technicznym jak to jest z tym internetem.

 

Od lat nie miałem problemów z internetem. Miałem 20, 30, 60Mbps i zawsze tyle było. Zobaczymy...

Miałem 60Mbps to płaciłem za takie łącze, teraz płacę (będę płacił) za 120Mbps a mam mieć 80? to w sumie do kitu takie przyśpieszenie.., ale spokojnie zadzwonię i zapytam.

 

Ja bym nie odpuścił :)

 

Ja się zastanawiam czy warto się teraz bić o 120 mega. Faktycznie jest różnica w porównaniu z 60 ? Jestem zadowolony z dotychczasowej prędkości, więc wolę powalczyć o kanały premium przy przedłużeniu.

 

Jeżeli jesteś zadowolony to skup się na tym co jest dla Ciebie ważne. Może chociaż dorzuć sobie upload x2? Masz 3Mb/s będzie miał około 6Mb/s. To dają spokojnie za free. Ja mam 120Mb/s głównie dla uploadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixiorek

Ja to powiadają madrego to miło posłuchać! Dobrze prawisz. I oczywiście odpuszczać nie będę.

Co do prędkości internetu w obecnej sytuacji kiedy można wynegocjować dobrą cenę w MM, można mieć i pakiety premium i szybki net. A tej (szybkości) nigdy za wiele.

 

03.04.17r

Na stronie w ebok już widnieją nowe warunki. Dzwoniłem do BOK, napisałem zgłoszenie co do prędkości internetu. W ciągu dwóch dni ma być odpowiedź.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie warunki też już są. Jeszcze czekam na fakturę z odpowiednimi cenami.

Odnośnie internetu - do mnie przyszedł technik, z którym miło pogawędziłem i potwierdził mi, że jest problem. Do tego nie tylko u mnie. Zgłosił to gdzieś i w końcu się ruszyło. Jeżeli u Ciebie sprzętowo jest wszystko ok to zapewne chodzi o urządzenie brzegowe MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inf. mailowej z eboku jutro włączą chyba w Gdyni pełną ofertę cyfrową :-)

 

W odpowiedzi na wiadomość z dnia 2017-03-31, przepraszam za utrudnienia.

Informuję, że w Gdyni z dniem 1 kwietnia 2017 w telewizji analogowej usunięte zostaną kanały: Cartoon Network, Comedy Central, Comedy Central Family, Discovery Channel, Discovery Life, Discovery Science, MiniMini+, MTV Polska, Nickelodeon, Polsat Sport, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, SportKlub, Super Polsat, Tele 5, TLC, TV 6, TVP Kultura, TVP Sport, Universal Channel.


W ich miejsce umieszczona będzie plansza z informacją, że kanał dostępny jest wyłączenie w telewizji cyfrowej. W dniu 4 kwietnia kanały/plansze zostaną usunięte całkowicie.

Pragnę poinformować, że kanały TVP Sport oraz Polsat Sport HD są dostępne w pakiecie StartBoX Plus, który jest dostępny w Naszej ofercie.


Niestety na chwilę obecna brak informacji o wprowadzeniu sygnału telewizji naziemnej MUX8 w Pana okolicy.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś informacje, kiedy w Gdyni wyłączą plansze po kanałach analogowych i w związku z tym kiedy uruchomią dodatkowe kanały w wersji cyfrowej ???

 

Zerknij post wyżej. Chwilę temu dostałem maila o takiej treści z eBOK-u.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono też niepoprawnie zamieszczone cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...