Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu się tak szybko poddałeś ? :( Na pewno byś dostał C+ w tej cenie. Kolega @Yakuzzi był cierpliwy i uzyskał co chciał, więc oni się uginają z czasem.

 

EDIT: Dzwonili z normalnej infolinii i chcieli zaproponować przedłużenie umowy, ale jak powiedziałem, że rezygnuję, bo mi brakuje kanałów, których nie maja w ofercie to babeczka powiedziała, że DUK będzie do mnie wtedy dzwonił, a ona im zostawia info w tej sprawie. Zobaczymy co i jak, ale wypowiedzenie i tak składam.

 

Z czystego lenistwa, już nie chciało mi się tego ciągnąć, dziś kobieta i konsultowała się i sprawdzała konto i stwierdziła, że nie da się za tą cenę tego wszystkiego. Pewnie dłużej poczekałbym, to zgodziliby się, chociaż nie wiem czy za tą kwotę (bardziej około 100 zł). Tak jak u Ciebie c+ i HBO za 99 zł powinni się zgodzić, złóż wypowiedzenie i jak zadzwonią przedstaw od razu, co chcesz i za jaką kwotę maksymalnie.

 

Mi też aż tak bardzo nie zależało na tym c+ i HBO, bardziej chcę przeczekać na przejęcie MM -> UPC i wtedy pojawią się national geographic - na tym mi najbardziej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończyła mi sie umowa zadzwoniłem do BOK. Niestety osoba z która rozmawiałem z BOK MM do mnie nie oddzwoniła a umówiliśmy się na dalsze negocjacje. U siebie mam również UPC i Vectrę. Chłopaki z UPC latają zeby do nich przejść. Dają ciekawe oferty. Wkurzyłem sie na MM. Złożyłem wypowiedzenie ale przekierowali mnie w biurze MM do pani zajmującej sie wypowiedzeniami. Bardzo miła, elegancka i stmparyczna osoba. Po ciekawej rozmowie w umowie zapisano: maxbox, hd, eleven, multiroom, cam, internet 60 Mb, kartę do telefonu komórkowego( wszystkie sieci SMS za free i net 2 GB) za 79 zł. Pozdrawiam sympatyczną i niezwykle profesjonalną Panią z biura MM z Rzeszowa. Gdyby nie ona przeszedł bym do UPC. Także kolejny rok z MM na nowych warunkach z czego jestem zadowolony.

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystego lenistwa, już nie chciało mi się tego ciągnąć, dziś kobieta i konsultowała się i sprawdzała konto i stwierdziła, że nie da się za tą cenę tego wszystkiego. Pewnie dłużej poczekałbym, to zgodziliby się, chociaż nie wiem czy za tą kwotę (bardziej około 100 zł). Tak jak u Ciebie c+ i HBO za 99 zł powinni się zgodzić, złóż wypowiedzenie i jak zadzwonią przedstaw od razu, co chcesz i za jaką kwotę maksymalnie.

 

Mi też aż tak bardzo nie zależało na tym c+ i HBO, bardziej chcę przeczekać na przejęcie MM -> UPC i wtedy pojawią się national geographic - na tym mi najbardziej zależy.

To, że Pani mówi, że już lepiej się nie da to zwykła ściema, żeby mieć jak najwyższą prowizję. Zawsze zaczyna się z wyższego pułapu, bo może akurat kogoś się złapie. Im bliżej końca tym by miękli. Jeden zapłaci za ofertę 150 zł, a drugi za to samo 80 zł. :)

 

@mars27: Oferta petarda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie multimedia.pl jest już aktualna lista miejscowości z najgorszą ofertą: Aktualny wykaz programów Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości Drezdenko, Myślenice,  Rabka, Szubin, Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski,  Rudnik nad Sanem

Według tej listy zostało 8 miejscowości z najgorszą ofertą cyfrową. około 10 kanałów HD i z ilością około 120 kanałów cyfrowych łącznie.

Czy ktoś wie jaka miejscowośc z tej listy, otrzyma w najbliższym czasie pełną ofertę?

 

Jeśli dostaniemy pełną ofertę to od razu Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski i  Rudnik nad Sanem bo to miasta które należą do jednej sieci szkieletowej po śp. TVK Diana, Na razie jednak zupełna cisza, brak wiadomości na ebok.

Edytowane przez leszek234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak to odebrałem. U mnie jest duża konkurencja a i ja wiem czego chce i jakie są realia. Niewiem dlaczego niektórzy walczą o programy których nie oglądają a nie skupia sie w rozmowach na tym co jest dla nich najważniejsze. Ja odpuściłem hbo cinemaxy i filmweb bo naprawdę rzadko jest tam coś ciekawego. Ważne aby w rozmowie znac realia swojej miejscowości i promocje jakie ma MM. Pozdro

Z czystego lenistwa, już nie chciało mi się tego ciągnąć, dziś kobieta i konsultowała się i sprawdzała konto i stwierdziła, że nie da się za tą cenę tego wszystkiego. Pewnie dłużej poczekałbym, to zgodziliby się, chociaż nie wiem czy za tą kwotę (bardziej około 100 zł). Tak jak u Ciebie c+ i HBO za 99 zł powinni się zgodzić, złóż wypowiedzenie i jak zadzwonią przedstaw od razu, co chcesz i za jaką kwotę maksymalnie.

 

Mi też aż tak bardzo nie zależało na tym c+ i HBO, bardziej chcę przeczekać na przejęcie MM -> UPC i wtedy pojawią się national geographic - na tym mi najbardziej zależy.

A jak nie przejmą ich lub potrwa to kilka lat? Twoje negocjacje sprowadzają sie do national geographic ? To po co ci tv. Oglądaj ten program taniej na necie. Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie przejmą ich lub potrwa to kilka lat? Twoje negocjacje sprowadzają sie do national geographic ? To po co ci tv. Oglądaj ten program taniej na necie.

 

Trochę może nie jasno napisałem, zależy mi też na innych programach ;) szczególnie eleven, polsaty sport za które w np. vectra (za całość) chcieli więcej niż w MM. Odnośnie NG to tak, rodzice mają nc+ i NG oglądam przez nc+go także to, co potrzebuje mam :)

 

Może nie wynegocjowałem za "dużo", ale mam więcej niż miałem (HBO, pakiet HD, net 120) w tej samej cenie także, jak dla mnie jest ok.

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacji c.d. ...

Dziś ponownie telefon z DUK i ta sama śpiewka co wczoraj, tzn Maxbox, 60mb, c+ i sport champions hd w cenie 84 pln (umowa na rok). powiedziałem, że w tej cenie chcę internet 120mb i o dziwo Pani się zgodziła, ale przy umowie na 2 lata. Ja wolałbym jednak na rok. Miła Pani nie dała się przekonać. Poprosiłem w takim razie, żeby chociaż dołożyła pakiet HD. Też nic z tego. Jutro ma znowu dzwonić. Myślę, że ciężko będzie zawalczyć o 120 mb albo chociaż o HD. Może coś doradzicie Panowie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z końcem kwietnia kończy mi się umowa z MM (analog + internet 20mb bez wifi). Propozycja, jaką otrzymałem bezpośrednio w BOK Częstochowa (po wykonaniu przez Panią kilkuminutowego telefonu): MiniBox (84 kanały) + net 60mb z wifi + w cenie pakiet 9 kanałów HD = 50,00 zł lub SuperBox (116 k.) i reszta bez zmian = 53,00 zł. Umowa do wyboru przeze mnie: rok lub 2 lata. Dekoder lub CAM do wyboru. Wasze zdanie ? Nie interesuje mnie w sumie hbo, c+ itp. 

Edytowane przez homeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym brał na dwa lata. Niedługo będziemy mogli pomarzyć o takich ofertach. Walcz o pakiet HD, nie mam pojęcia czemu nie chce Ci go dać.

Planuję zmienić mieszkanie i boję się że w nowym lokalu może nie być zasiegu MM :(

Witam. Z końcem kwietnia kończy mi się umowa z MM (analog + internet 20mb bez wifi). Propozycja, jaką otrzymałem bezpośrednio w BOK Częstochowa (po wykonaniu przez Panią kilkuminutowego telefonu): MiniBox (84 kanały) + net 60mb z wifi + w cenie pakiet 9 kanałów HD = 50,00 zł lub SuperBox (116 k.) i reszta bez zmian = 53,00 zł. Umowa do wyboru przeze mnie: rok lub 2 lata. Dekoder lub CAM do wyboru. Wasze zdanie ? Nie interesuje mnie w sumie hbo, c+ itp. 

max box i net 60mb przy wypowiedzeniu za ok. 60 zł

Też bym brał na dwa lata. Niedługo będziemy mogli pomarzyć o takich ofertach. Walcz o pakiet HD, nie mam pojęcia czemu nie chce Ci go dać.

Czemu pomarzyć, myślisz, że UPC będzie droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z końcem kwietnia kończy mi się umowa z MM (analog + internet 20mb bez wifi). Propozycja, jaką otrzymałem bezpośrednio w BOK Częstochowa (po wykonaniu przez Panią kilkuminutowego telefonu): MiniBox (84 kanały) + net 60mb z wifi + w cenie pakiet 9 kanałów HD = 50,00 zł lub SuperBox (116 k.) i reszta bez zmian = 53,00 zł. Umowa do wyboru przeze mnie: rok lub 2 lata. Dekoder lub CAM do wyboru. Wasze zdanie ? Nie interesuje mnie w sumie hbo, c+ itp. 

 

nalegaj na maxbox + 60 mb za 60 zeta ale spróbuj zbić cenę. Sąsiad dostał za tą kwotę. przed finalizacją transakcji z upc każdy klient dla mm jest na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yoodash: UPC jest droższe bez dwóch zdań. Kanały premium to w ogóle kosmos cenowy. Płacisz po prostu za jakość, nowości dołączają na bieżąco i masz kolejne kanały, a nie, że jeden kanał wyłączają, a w to miejsce dostajesz inny. Także jak możesz to bierz MM na dwa lata i będziesz miał spokój i gwarancję ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yoodash: UPC jest droższe bez dwóch zdań. Kanały premium to w ogóle kosmos cenowy. Płacisz po prostu za jakość, nowości dołączają na bieżąco i masz kolejne kanały, a nie, że jeden kanał wyłączają, a w to miejsce dostajesz inny. Także jak możesz to bierz MM na dwa lata i będziesz miał spokój i gwarancję ceny.

ja bym brał na 2 lata ale pisałem, że boję się że po zmianie lokalu w nowym nie będzie zasięgu MM i nie przeniosę tam usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest przypadkiem tak, że jak się przeprowadzasz, a MM nie może w tym lokalu świadczyć usług to możesz rozwiązać umowę ? Podpytaj się jak będą dzwonić, ewentualnie poczytaj starą umowę. Jak wiesz, gdzie będziesz mieszkał to możesz sprawdzić czy jest tam MM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...