Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz ile mozna teraz wyrwać za taką kwotę.

Napisałem że za ok. 100 można dostać maxbox z c+, hbo, elevenami i netem 120.

Mi zależało na c+ i elevenach tylko i wyłącznie dla meczy. po co brać wszystko i się chwalić, że tanio jak się tego nie potrzebuje. Wiadomo, że relatywnie tanio, ale ja nie potrzebowałem wszystkich pakietów, więc myślę że oni tak też z ceny nie zejdą. powiedzmy, że jeszcze ze 2 telefony, to bym pewnie neta może dostał większego. Uważam, że i tak jest ok.

Ja jak już pisałem wynegocjowałem. Maxbox, hd , eleven , multiroom , 2xCam, C+prestige, internet 60 Mb. All na 12 mcy za 79 zł. Brałem to co oglądam. Pozdro.

po ktorym telefonie taka oferta? ile płaciłeś dotychczas jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że za ok. 100 można dostać maxbox z c+, hbo, elevenami i netem 120.

Mi zależało na c+ i elevenach tylko i wyłącznie dla meczy. po co brać wszystko i się chwalić, że tanio jak się tego nie potrzebuje. Wiadomo, że relatywnie tanio, ale ja nie potrzebowałem wszystkich pakietów, więc myślę że oni tak też z ceny nie zejdą. powiedzmy, że jeszcze ze 2 telefony, to bym pewnie neta może dostał większego. Uważam, że i tak jest ok.

 

po ktorym telefonie taka oferta? ile płaciłeś dotychczas jeśli to nie tajemnica?

Dotychczas płaciłem 84 ale nie miałem C+. Wynegocjowałem w lokalnym biurze MM. Wcześniej dałem im wypowiedzenie zaproszono mnie do pokoju w którym negocjowałem tylko raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas płaciłem 84 ale nie miałem C+. Wynegocjowałem w lokalnym biurze MM. Wcześniej dałem im wypowiedzenie zaproszono mnie do pokoju w którym negocjowałem tylko raz.

jak z c+ taka oferta to szacun. wczesniej tzn. kilka stron wstecz pisałeś, o ofercie za 79 bez c+. Jak udało ci się ją zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z c+ taka oferta to szacun. wczesniej tzn. kilka stron wstecz pisałeś, o ofercie za 79 bez c+. Jak udało ci się ją zmienić?

Nic nie zmieniałem. Musiałem tego nie dopisać

Czytałem w aneksach ze jest do końca maja oferta na C+ do testowania. Nie jest to nigdzie nagłośnione. Nie wiem dlaczego nie proponują tego. Ja dowiedziałem sie o tym na tym forum i zagrałem tą kartą w negocjacjach. Dostałem. Inni mają problemy. Jednak dostać C+ za free przekonało by wielu do pozostania w MM. UPC znacznie droższa z c+. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem. Musiałem tego nie dopisać

Czytałem w aneksach ze jest do końca maja oferta na C+ do testowania. Nie jest to nigdzie nagłośnione. Nie wiem dlaczego nie proponują tego. Ja dowiedziałem sie o tym na tym forum i zagrałem tą kartą w negocjacjach. Dostałem. Inni mają problemy. Jednak dostać C+ za free przekonało by wielu do pozostania w MM. UPC znacznie droższa z c+. Powodzenia

c+ na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest opcja tylko przy przedłużeniu umów przy wypowiedzeniu. Nazywa się to według MM - "testowanie usługi". Dobrać tej opcji w trakcie umowy nie można.

Nie kumam. Czemu godząc się na warunki z DUKu będę miał włączone wszystkie pakiety w tym c+ od 1 kwietnia? Kolega Mars27 chwalił się dwa dni temu że wypowiedział umowę i dostał coś tam za 79 pln, a dziś pisze, że dostał też c+ i to od połowy marca i dalej na pełne 12 miesięcy. Jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy dostaliście umowy papierowe pocztą po przedłużeniu umowy telefonicznie? Od 01.04 wchodzą umnie nowe warunki a do tej pory nic pocztą nie przyszło...

W EBOK też nie ma żadnej informacji, ale widnieją zamówione nowe pakiety...

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym im więcej za taką jakość obrazu nie zapłacił, jakiś czas temu wypuścili DVB-T do kabla i wystarczy porównać tam jakość kanałów elegancka, wyraźna a te same kanały z cyfry MM kaszana. Dla porównania taka TV 4 z DTV obraz nie ostry, zamglony niczym nie różni się od analogu a na DVB-T wyraźny, ostry, lepszy kolor. Albo MM pobiera słaby sygnał albo sami go przerabiaja.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...