Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w analogu żadnych zmian. Żadnych informacji też nie ma....Nie ma też żadnych nowych kanałów cyfrowych.

Od dzisiaj nowa oferta już aktywna (chociaż na stronie w EBOK jeszcze zmiany nie aktywowane). Kanały świecą, internet coś nie może osiągnąć deklarowanych 120Mbps. Wiem, że jest do..., ale wcześniej zawsze było OK. Jak miało być 20Mbps, 30Mbps, czy ostatnio 60Mbps to zawsze tak było. 

http://www.speedtest.net/result/6180829775

Co do dostarczenia umowy papierowej to umowę przedłużałem na początki marca, także przez trzy tygodnie to już poczta powinna ją dostarczyć...

No nic trzeba jeszcze poczekać, nie pali się...

 

Przy okazji na drugim TV (multiroom) musiałem ponownie wyszukać kanały cyfrowe, bo zniknęły, ale tylko na tym drugim.

ja na aneks czekam od końca grudnia. Już dwa-trzy razy się upominałem i jakoś nie może pocztą dotrzeć. W eBoku warunki takie jakie wynegocjowałem i faktury na kwotę jaką miały być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na północnym wschodzie, ani redukcji analogu, ani żadnych nowych kanałów cyfrowych w mojej lokalizacji. Brak jakichkolwiek zmian.

 

Przecież potwierdzenie zawarcia umowy zamiast pocztą tradycyjną można uzyskać od Multimedia poprzez e-mail. Pisałem o tym. Wtedy szybko i bez problemów mamy umowę którą jak ktoś woli można sobie wydrukować.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirolop

Cenna uwaga, spokojnie poczekam i jakby co wyślę meila. I mi nie chodzi o to żeby mieć umowę na papierze, ale żeby mieć potwierdzenie wynegocjowanych warunków.

 

neuro

U mnie też przy nowych pakietach jest w ebok info,że zamówione a już działają. Tylko internet coś niedomaga...

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości techniczne nie pozwalają może w innych lokalizacjach w Łodzi jest lepiej ale wątpię. Tylko dziwię się jednemu multimedia w Łodzi ma pewnie około 80 tyś odbiorców w mało którym mieście ma więcej ... . A zmian na lepsze zero.

Edytowane przez piotreksuchy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości techniczne nie pozwalają może w innych lokalizacjach w Łodzi jest lepiej ale wątpię. Tylko dziwię się jednemu multimedia w Łodzi ma pewnie około 80 tyś odbiorców w mało którym mieście ma więcej ... . A zmian na lepsze zero.

 

Pewnie dlatego mają nas w d...., bo i tak nie ma za bardzo do kogo przejść (zostaje Orange, Netia, ew. NC+/CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...