Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podać link do listy z której masz informację odnośnie listy miejscowości? Bo wydaję mi się że miejscowości z listy której podałeś dostały już w większości pełną ofertę.

Według ciebie jak powinna wyglądać aktualnie ta lista?

Ze strony MMP. https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Telewizja/Telewizja-cyfrowa/24-miesiace/StartBox-24 Wejdź w ofertę Telewizji wybierz np. pakiet MaxBox klikając "Zamów". Na samym dole rozwiń sobie "Ważne informacje".

Rozumiem, że Ty listę brałeś ze strony: https://www.multimedia.pl/Telewizja-cyfrowa ?

 

Btw niech ktoś napiszę do nich na FB żeby ujednolicili i zaktualizowali te listy to się wyjaśni.

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA Szanowny Kliencie z dniem 01.03.2017 rozpoczął sie drugi i zarazem ostatni etap cyfryzacji polegający na zmianie sygnału nadawania telewizji kablowej. W związku z powyzszym, w najbliższych dniach pomiędzy godzina 14 a 17 odwiedzi Państwa Przedstawiciel Handlowy naszej firmy."

 

Kartka z logiem Multimedia a także ich pieczątką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś wspomniał, pewnie kartka od naganiacza. Z tym że etap dopiero się rozpoczął, jeszcze nie skończył ;) Nikogo nie było, bo zapewne chodzi po tych, którzy mają analoga. Ot pewnie takie straszonko: jak nie przejdziesz na cyfrę to nic nie obejrzysz. Za 2 miesiące powieszą następną kartkę, że tym razem to już naprawdę ostatni etap cyfryzacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , miałem telefon od konsultanta.  Poinformował iż, z dniem 1 kwietnia zostanie wyłączona telewizja analogowa (Gdynia). Zapytał czy korzystam z cyfrowej i na ilu urządzeniach. Multirooma nie potrzebowałem. Na pytanie o możliwość wymiany dekodera na moduł CAM odpowiedział, iż istniej możliwość wymiany w biurze obsługi klienta w każdym momencie ( podczas trwania umowy) w cenie 29,00 PLN. Lokalizacja Pogórze g, Kosakowo ale chyba podlegam pod Gdynię w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mówił o wyłączeniu analogu. Z eBOK nie otrzymałem, żadnej wiadomości w tym temacie To jest nowe osiedle z własną instalacją dvbt i sat w każdym budynku. Zobaczymy co wydarzy się już w kwietniu.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w bloku takiego pakietu socjalnego MM nie oferuje a gdyż istnieje zbiorcza instalacja dvbt+sat. Na temat wprowadzenie sygnału MUX8 do kabla nie potrafili odpowiedzieć. Wszystko się wyjaśni w okolicach 1. kwietnia ( +- kilka dni ). Oczywiście dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Bochnia, Jasło, Sanok, Częstochowa, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie i Sztum

 

Drezdenko, Myślenice, Nowa Ruda, Rabka, Szubin, Stalowa Wola, Rudnik nad sanem, Nisko, Jasło, Sanok, Bochnia.

 

W cytatach waszych postów pozwoliłem sobie zostawić jedynie nazwy miejscowości, aby było mi łatwiej odpowiadać.

Według mnie lista ta powinna wyglądać następująco:

Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Częstochowa (tu nie wiem/ nie pamiętam jak jest z tą ofertą, najlepiej niech ktoś z Częstochowy mi przypomni), Darłowo, Trzebiatów, Myślenice.

I tak to jest tylko lista według mnie, bo pewnych informacji nie mam (bazuję jedynie na informacjach, które były zawarte na facebooku oraz na tym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś też dostał w ostatnim rachunku pismo dotyczące zmian w gwarantowanych prędkościach internetu?

Zmiany mają wejść w maju tego roku a w piśmie jest przytoczona informacja ze strony MM/aktualności z dnia 30 grudnia 2016 https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Zmiany-w-Regulaminach-i-Cennikach-stacjonarnego-In 

Nie bardzo wiem czy to dotyczy internetu mobilnego czy stacjonarnego za względu na ten ich język urzędniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie od nich minimalna jest już 30% nie 40% jak w info ze strony int.z dnia 30 12 2016

a zwykle dostępna procent już 60% a nie 70%

w sumie tabelka nie jest czytelna

Czy ta cała ustawa to unijne dzieło czy pis-u?

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...