Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy nie dostaną, bo nie pozwoli na to infrastruktura. Prędzej będzie, jak na Południu. Zresztą, może nawet i nie, bo kanały HD coraz częściej pozbywają się tego dopisku w logo.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] A wracając do tematu - Pany kiedy jakieś nowości godne uwagi się pojawią? [...]

 

To pytanie jak z cyklu "kiedy nastąpi koniec świata"  :mrgreen: ,

niestety w kalendarzu MM ani kalendarzu Majów nic nie pisze na ten temat  :mrgreen: ,

jak pisze Mr.Chiquita pewnie na jesieni "coś" wrzucą i z tym "coś" to nie liczyłbym na konkrety ... do tego dotyczyć będzie pewnie tylko kilku lokalizacji...

.. tak tak - wiem - najpierw szumnie ogłaszana cyfryzacja - tylko na temat ograniczania analogu tez wielka cisza - pokątnie słychać tylko z ust techników, że niby ma być, tylko kiedy gdzie jak ??? 

jak w czeskim filmie  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawią, to tylko tam gdzie zredukowano analog, choć są rejony gdzie i bez tego, dało by radę ale to jest MM, tego nie ogarniesz. A reszta może liczyć na super nowość, w super jakości czyli CBS Action. A tak na poważnie ja, żadnego info o zmianie kanałów nie dostałem, może to chodzi o analog.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, czy kanały Power TV HD + Adventure HD + Top Kids HD + Nuta.TV HD pojawiły się w jakichś nowych miejscowościach na mapie sieci Multimedia?

Jeszcze nie, poczekaj z tym pytaniem do września. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV: Ja, na kilka dni przed debiutem waszych kanałów w sieci MM, dostałem wspanialy prezent od tego operatora. Całe mnóstwo nowych kanałów SD (czyt.duble) a nawet, jeden kanał radiowy PR 1, ten sam aż na trzech kanałach, ale teraz jest niestety zakodowany, to chyba tylko dla VIP ów. Do tego otrzymałem, po raz drugi, dostęp do wspaniałego Polsatu Romans to, tak w razie jakby mi jednego było za mało. Ponadto, posiadam również (nadal), ekskluzywny dostęp do HBO SD, to chyba w razie awarii na HBO HD. Powiem tak, już dawno takiego wysypu nowości nie miałem, jestem bardzo wdzięczny MM za te dobrodziejstwa. Niestety na wasze kanały, zabrakło już miejsca.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co twierdzą, że redukcja analogu nie ma nic wspólnego z dodawaniem nowych kanałow.

Na początku tego miesiąc u mnie w Ełku była redukcja analogu a dzisiaj święta zaświeciła " parszywa 12„.

 

@PowerTv od dziś komplet waszych programów jest dostępny w Ełku.

Edytowane przez Luki85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po redukcji analogu świeciły tam jeszcze plansze informujące o fakcie, że te kanały są dostępne jedynie w ofercie cyfrowej, które częstotliwości też zajmowały. Po ich usunięciu zwolniło się sporo  miejsca na parszywą 12 i jeszcze na nowe kanały.

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...