Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko mówiąc mamy w ofercie 3 duble SD : Viva,MTV i TLC. Rzecz nie spotykana w innych kablówkach. Przejrzałem specjalnie ofertę UPC i Vectry i nic takiego nie ma. Duble SD-HD to rzecz "normalna". Ale 2 razy ten sam program SD ??

Jest na forum ktoś kto mógłby przybliżyć w czym problem ? Myślę,myślę i nie jarzę.   :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie wyjaśniałem, że te duble są elementem promocji i umowy z nadawcami. TLC od maja odświeżył oprawę, więc się dogadali z Multimedią - taka forma reklamy. Zresztą, już wcześniej były takie akcje z kanałami Discovery. Widać lubią się z tym nadawcą, bo u żadnego innego operatora Discovery HD nie jest tak wysoko na liście kanałów.

I słabo orientujesz się w ofertach innych operatorów. Prawie każdy ma duble, najwięcej chyba CP (nawet 3 razy ten sam program powtórzony na liście). Daj sobie z tym spokój, bo to się nie zmieni.

 

Zresztą, nie ma co się zamartwiać. Specjalnych nowości nie będzie, dopóki nie ruszą szerzej analogową TV. Nie spodziewałbym się szybkiego powrotu kanałów FIC. Multimedia nie jest zainteresowana ofertą, bo ponoć nadawca za dużo chce od gniazdka. I tylko nie powtarzaj "inni mają", itp. Każda kablówka płaci inne stawki, odpowiednio dopasowane do zasięgu, klientów i pakietów. Ceny mogą się wahać o nawet kilkadziesiąt groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadawany dwa razy, dubel dopisał mi się na nowej pozycji. Wskoczył mi na numer 314, czyli rezerwy są.

Uwierz mi, zdublowane kanały nie są 2 razy nadawane. Gdybyś zrobił analizę MUX-a, to byś widział jak to jest rozwiązane. :wink: Kanał nadawany jest 1 raz, ale wyszukuje się 2 razy - pod 2 różnymi numerami.

 

Rzecz nie spotykana w innych kablówkach. Przejrzałem specjalnie ofertę UPC i Vectry i nic takiego nie ma.

W UPC też są w ten sposób dublowane kanały i jest ich jeszcze więcej niż w MM. Zobacz tutaj: https://www.upc.pl/pdf/upc_numeracja_kanalow_dla_dekoderow_mediabox_i_mediamodul_ci_4_kwietnia_2016.pdf?t=1462196024170

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem i za te duble jeszcze płaci ? Nie wiem czy na dekoderach MM jest opcja tworzenia własnych list, ale z mojego punktu widzenia to strata pieniędzy,  ja sobie duble poukrywałem a listę mam swoją :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StasiuZIrkucka: To zależy od funkcji telewizora.

 

 

O nowościach:

Musimy zbudować od nowa wizerunek marki Multimedia i wyjść z nią poza zasięg sieci własnej - mówi w Witek nadaje Michał Dolny, szef marketingu tej kablówki. Telekom dąży do świadczenia jak największej ilości usługi, bo klienci cenią sobie mniejszą ilość faktur.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalicie UPC a tam trzeba płacić minimum 20-30 % drożej. I ma byc jeszcze drożej. http://m.telepolis.pl/wiadomosci/upc-podnosi-abonament-dla-czesci-klientow,2,3,36066.html

Nie wiem dlaczego osoby które narzekają na MM ciagle z nim przedłużają umowy. Zrezygnujcie raz na zawsze i bierzcie pełny pakiet z netem w UPS za 250 zł i będziecie sie chwalić ze wszystko macie. Nie obrażajcie sie na mnie ale piszcie o konkretach, planach itp. a nie porównujecie z innymi operatorami. Ja jestem bardzo zadowolony z tego co wynegocjowałem za te pieniądze a porównywałem z 3 innymi operatorami którzy są u mnie w Rzeszowie.

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam od paru dni UPC mialem jeszcze do wyboru Multimedie ale jednak zdecydowalem sie na UPC i powiem ze jestem srednio zadowolony kanaly HD niby ich duzo ale jakosc ich daje wiele do zyczenia czesto widac na nich pikseloze odrazu powiem ze mam TV 60 cali... Dekoder Horizon na dzien dobry przez pierwsze trzy dni same zwiechy zaliczal... a dzisiaj co nnie zdenerwowalo internet spadla predkosc z 120mb na 30/40 mb a place za 120mb test na speedtest.pl cos tu nie gra ??? Mam 14 dni na rozwiazanie umowy dzisiaj jest 5 dzien testu a ja mam juz dosc... jak to jest w Multimedii ??? Z jakoscia kanalow SD i HD ??? Czy wystepuje tzw pikseloza czy jest znacznie lepiej ??? Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie ??? Mialem wczesniej NC+ ale z przyczyn technicznych nie moge juz miec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadając sam Internet od MM miałem kanały z DVB-T po kablu. Podłącz się kablem i sprawdź. :)

A analog? Obecnie w moim mieście MMP nie udostępnia DVB-T, więc nie mam jak sprawdzić. Możliwe, że po redukcji analoga coś w tej kwestii się zmieni. :P A dopiero 1 czerwca przekonam się czy będę miał dostęp do samego analogu, bo wtedy kończy mi się umowa.

 

Na początku roku kilka osób hucznie ogłaszało, że odchodzi z MMP, ale widzę, że tylko ja podtrzymuje swoje wypowiedzenie. ;)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poziom

Analog też jest.

Ja we Wrocławiu mam:

mux z 1,2 hd

mux z polsat, tvn

brak muxa z atmrozrywka, eska, tvp abc itd.

brak muxa lokalnego

 

Analog to kanał lokalny 71news, reklamowy multimedii, jakiś śmietnik typu itv i duble tego co w dvb-t, w miare znośnie jeszcze nickelodeon odbiera, reszte skutecznie wycina filtr w skrzynce.

Możliwe że i 1 mux dvbt jest wpuszczony tylko filtr wycina pasmo na którym pracuje, a działa tylko to, co jest bliskie częstotliwości na których działa internet.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnią "awaryjność" (Facebook) sieci MMP można przypuszczać, że coś się szykuje (budowa nowego wizerunku marki) :)

Dobre żarty, MMP tańsza, chyba "wybrakowana". :crazy:

Proponuję zerknąć.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit?pref=2&pli=1#gid=0

To co ty robisz od lat w MM? Nie pisz tylko ze nie masz wyboru bo każdy ma.

Też będziemy mieć taką zawartość kanałową jak podniosą ceny i zredukują analog w 2017 roku. :lol2:

A serio, chyba zacznę słać zaproszenia UPC w moje rejony.

Kup satelitę i nie marudź więcej

Witam posiadam od paru dni UPC mialem jeszcze do wyboru Multimedie ale jednak zdecydowalem sie na UPC i powiem ze jestem srednio zadowolony kanaly HD niby ich duzo ale jakosc ich daje wiele do zyczenia czesto widac na nich pikseloze odrazu powiem ze mam TV 60 cali... Dekoder Horizon na dzien dobry przez pierwsze trzy dni same zwiechy zaliczal... a dzisiaj co nnie zdenerwowalo internet spadla predkosc z 120mb na 30/40 mb a place za 120mb test na speedtest.pl cos tu nie gra ??? Mam 14 dni na rozwiazanie umowy dzisiaj jest 5 dzien testu a ja mam juz dosc... jak to jest w Multimedii ??? Z jakoscia kanalow SD i HD ??? Czy wystepuje tzw pikseloza czy jest znacznie lepiej ??? Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie ??? Mialem wczesniej NC+ ale z przyczyn technicznych nie moge juz miec...

Jakość zależy głownie od tv i jego ustawień i siły sygnału. A jak jest dalej zła to dzwonisz po techników. Z jakich przyczyn technicznych nie możesz mieć NC + bo nie moge poza brakiem elektryczności sobie takie wyobrazic. ? Może to są te same co powodują u ciebie problemy z UPC? Np. Mieszkasz pod ziemia. Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars27, UPC jest drożesze od MM, ale oferta lepsza. Nie dla wszystkich cena to główny czynnik przy podpisywaniu umowy.

Co do montażu nc+, to nie każdy ma techniczną możliwość aby to zrobić, poza tym kablówka jest lepszym rozwiązaniem.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl u mnie Pan z MM.Kilka dni wczesniej informacja,że będa chodzic w celu ustalenia co dalej gdyż wylaczaja analog.Przyszedl,zaczal nawijac makaron.Zadalem jedno pytanie-kiedy wylaczycie analog? yyy,no nie wiem nie ma daty..

 

Grzecznie podziekowalem.U Was też tak te wizyty wygladaly czy tylko ja trafilem na bezczelnego typa,który twierdzil że tuner do naziemnej to koszt 300 zl? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...