Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Te zmiany są chyba tylko u ciebie. U mnie Discovery są praktycznie od samego początku.

 

Ja mam kablówkę po Streamie, a wcześniej po TV Vega.Analog jest praktycznie taki sam przez 15 lat do tyłu gdzie jedynymi programami popularnonaukowymi były: Discovery Channel i Planete.Gdy w 2010 roku weszła Multimedia też niewiele się zmieniło w analogu.Dodano Ale Kino, a potem Filmbox.

Te zmiany obecnie to pierwszy większy remont analogu od lat .Sąsiad z klatki pytał dziś w BOK-u o te zmiany.Dowiedział się tyle że to nie koniec i jeszcze zmienią kilka programów.Analog jednak pozostanie.We wrześniu będą aktualne listy programów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Wiele jeszcze wody w Wiśle upłynie, ale trendy z USA czy innych bardziej rozwiniętych państw trafią w końcu do nas. Kto wie, jak będzie wyglądał telewizja za kilkanaście lat? Co wymyślą? Przecież kilkanaście lat temu nie mieliśmy pojęcia o takiej TV jaką mamy teraz. Postęp technologiczny jest coraz szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja za kilkanaście lat ? He,fajny temat do dyskusji choć nie na tym forum.Od strony odbiorników pewnie TV laserowa, a od strony nadawczej superszybki internet zrobi swoje.Choć uważam że TVP 1 i Polskie Radio Pr.1 na falach długich będzie zawsze.Tak chce władza ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że TV przyszłości to będzie coś na wzór projekcji holograficznej w serii Star Wars skrzyżowana z technologią holodeck ze Star Trek. Jeśli do tego dojdzie to na wzór holodecka będziemy mogli być w centrum danego filmu lub danej gry komputerowej lub np. będziemy sobie mogli wygenerować wirtualną rzeczywistość np. Hawaje czy coś innego. No ale to po pierwsze nie na temat na tym forum a po drugie to wizja science-fiction która nie wiadomo czy w przyszłości się spełni. Jak to mówią: pożyjemy-zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta jaką mi dają to superbox z Canal+ 54zł

Superbox z Canal+ za 54 zł to bym brał w ciemno. I do tego moduł za 0 zł. Niestety, mnie tak tanio nigdy nie zaproponowali. Obecnie za sam superbox z modułem płacę 41zł/po negocjacjach !/. Zauważyłem, że Multimedia zrobiła się bardzo elastyczna w cenach. Duży plus! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...