Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam na spółkę MMP POŁUDNIE S.A. na wyłączność dla ich abonentów! :lol2:

Ciekawe jak by kwiczeli abonenci MMP S.A. gdyby tak było - brak warunków technicznych - w pozostałych lokalizacjach w późniejszym czasie! :brawo:

 

Dziwne, bo u mnie poznikały wszystkie komunikaty z kanałów analogowych o planowanych wyłączeniach 1.9. :?

A to niespodzianka - rozmyślili się! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żebym w każdym poście truł tak jak ty. Gdzieniegdzie wspomniałem, owszem. ;)

 

Informacje były, bo mieli konkretny plan z przewidywanym końcem. I nie było to takie kosztowne. Teraz jest, dlatego to zupełnie inna sytuacja. Nie podadzą ci dat, bo sami nie mają pojęcia, ile to jeszcze potrwa. Mówiłem ci nie raz, że nie ma możliwości ujednolicenia oferty u wszystkich. Bo zyski nie pokryją kosztów. Nie podoba się, to zrezygnuj. Po, co podpisujesz umowę, skoro oferta tak bardzo ci nie odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa wygląda identycznie!

Rozumiem, że na wsi gdzie jest 100 abonentów modernizacja jest nieopłacalna!

Nie wierzę jednak, że w mojej lokalizacji nakłady się nie zwrócą!

Już wcześniej nie wprowadzaliby pełnej oferty - PO PRZEJĘCIU OFERTA OKROJONA!

 

Reasumując Twoją wypowiedź, nie mam co liczyć na pełną ofertę do końca tego roku i mam szukać nowego dostawcy usług!

Prosta odpowiedź!

TAK czy NIE?

 

CIĄGLE WIERZĘ, ŻE NIEBAWEM DOCZEKAM SIĘ PEŁNEJ OFERTY I BĘDĘ TYM ZADOWOLONYM KLIENTEM :!:

(celowo drukowanymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita

Nie oczekuje informacji z konkretna datą, a jedynie przyblizonego terminu - do końca roku przykładowo! Zrozumieniem nawet opóźnienia w takim przypadku - zdarza się- ale wtedy wiem na czym stoje, i mniej więcej, że doczekam upragnionego w najblizszym czasie. A tak niewidza prowadzi do flustracji i ciągłych narzekań. Tak dużo oczekuje? Naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz 3 miesiące przed końce umowy bo taki jest okres wypowiedzenia na usługę TV, internet miesiąc ale rezygnujesz z obydwu co najmniej 3 miesiąc przed końcem umowy. Powinien ktoś się z Tobą skontaktować i mogą Ci uruchomić nowe warunki już od razu, nawet 3 miesiące przed końcem istniejącej umowy, ja tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multimedii umowy kończą się zawsze na koniec miesiąca. Więc masz ją do 31.12 @kowjanko, a nie do 19.12. Terminy wypowiedzeń: 3 miesiące na TV, 1 miesiąc na internet. One też mają skutek w końcu miesiąca. Czyli musisz je złożyć do końca września (jeśli masz w pakiecie TV), lub do końca listopada (jeśli masz sam net). Nie czekaj do ostatniego dnia. I najlepiej zadzwoń do nich, żeby upewnić się końca terminów. Zwróć uwagę na to, czy wszystkie usługi kończą się w tym samym czasie. Jest czasami problem.

 

@maro_1983:

A co, jeśli nie ma granicznego terminu? Najlepiej zrobisz podpytując ludzi z lokalnego BOK-u. Tam najprędzej się dowiesz. Ja nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja dla ludzi posiadających wykupiony pakiet Canal+ http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... ork/zgmvt6

Swoją drogą ciekawe ile będzie kosztował dostęp do Eleven. Oby nie przeszarżowali z ceną. Pozdrawiam wszystkich czekających na tzw. cyfryzację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...