Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Te kanały pojawiły się tylko dla klientów, którzy mają IPTV w technologii GPON, pytałem się w dziale technicznym czy będą też dla klientów tam gdzie jest sieć HFC - w późniejszym czasie. Ja obstawiam że po tym jak wywalą z analoga kilkanaście kanałów, wtedy zrobi się miejsce.

 

Ten gość z FB, który ma IPTV dodał numerację (z tym że to IPTV).

 

Pozycje nowych kanałów HD w IPTV :

1. Puls HD - 26

2. Puls 2 HD - 27

3.Polsat News HD - 40

4.TV Republika HD - 44

5. Fokus TV HD - 45

6. Cinemax HD - 143

7. Cinemax 2 HD - 144

8. Stopklatka HD - 437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będzie burza. :P

 

Co do wyłączeń: U mnie na razie TVN24 nie poleci. Będzie różnie. Na zagrożonych kanałach powinny już lecieć stosowne komunikaty. Podobno w mojej lokalizacji już są. Jak wrócę postaram się o fotki.

 

P.S. Jakby ktoś nie zauważył, to zmieniłem nick. Staram się wszystkie profile ujednolicić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będzie wręcz na odwrót w najbliższym czasie. IPTV będzie miała więcej niż DTV. Część DTV dostanie nowe kanały, a reszta nie. Z części analogowej zacznie ubywać kanałów, w dodatku etapami. Internet 250 Mb/s też tylko dla garstki. Bardziej skomplikować sytuacji już chyba się nie da?

 

Pewnie wielu ucieszy fakt, że bardzo prawdopodobny stał się powrót FOX'a jeszcze w tym roku. ;) Z Eleven też toczą rozmowy. O tyle ciekawe, że możliwy debiut w pakiecie MaxBox i tym sportowym. A nie jako dodatkowa opcja. Oczywiście to tylko plotki, a nie nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Cinemaxami w HD?

Dobre pytanie. MM jest jedynym operatorem w Polsce gdzie do dnia dzisiejszego Cinemaxy (kanały premium) były tylko w SD. MM zwlekała z ich uruchomieniem w wersji HD z kilku przyczyn.

-Małe zainteresowanie tym pakietem. No skoro cena tego pakietu oscyluje w granicach 20 zł (dla abonentów HBO po 10 zł) to trudno się dziwić

-Długoterminowa umowa z nadawcą.MM zazwyczaj czeka do końca takich umów i dopiero wtedy robi jakieś nowe ruchy w tym temacie

-Brak miejsca.No tu można polemizować bo miejsca jest mimo wszystko sporo (choćby na serwisy PPV lub klony SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax HD na razie tylko w IPTV. Na jesieni się zobaczy.

 

@danielpes5:

1. Jedynym? To oczywiście nieprawda, są kablówki które nie mają nawet paczki HBO - np. jmdi.pl.

2. Miejsce na PPV zawsze być musi. Mają na to rezerwę i trudno oczekiwać, żeby z niej zrezygnowali. Współpracują w tym zakresie z CP. SD nie można pozbyć się do czasu dogadania się z konkretnym nadawcą. Umowa zobowiązuje. Część już przecież wyrzucili. Na kolejne przyjdzie pora. Jakoś inni tez z tym się nie palą. Dlatego twoje zarzuty są wyssane z palca.

 

Mnie cieszy niedawna nowość, czyli Outdoor Channel HD. Bo, od czasu do czasu trochę łowię. Angielski to dla mnie nie problem. A za LUXE.TV nie tęsknię. Oglądałem bardzo rzadko. Obadam sobie lepiej ten kanał w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnej kablówki. Więc, co tu porównywać?

Szczerze przyznam, że powoli zaczynam w to wierzyć!

VECTRA zaczyna postępować jak Nasz Szanowny Operator!

Usuwa kanały, jednak w zamian daje możliwość rozwiązania umowy bez ponoszenia kosztów - tutaj SZACUN dla Vectry!

Czego daremnie szukać w MMP. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...