Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@zerojedynkaX:

Kuchnia+ i Domo+ prawdopodobnie zostaną zastąpione wersjami HD. Natomiast Ale Kino+ w MAXBOX będzie, albo dowscale'owany z HD, albo zastąpiony czymś innym.

 

@halina1949:

Wątpię. Oni nie grzebią tak często przy częstotliwościach. W tym roku, na razie tylko raz były poważne zmiany - bodajże na przełomie lutego i marca. Promocja z pakietem "HD" została wyłączona 17.08. Zmiany w kodowaniu nie powinny wpływać na układ listy. W TV SONY jest ustawiona domyślnie automatyczna aktualizacja kanałów (ale możesz ręcznie wyłączyć w menu "ustawienia cyfrowe"). Jest problem albo z modułem, albo z telewizorem.

Panowie dzieki za podpowiedzi.Jak dotychczas nie natrafilem w menu na automatyczna auktalizacje kanalow ale jeszcze raz poszukam i jak znajde przestawie na NIE.Ale w takim razie mam pomysl. Syn ma tez Sony Brawie 42" i tez ma Modul u niego jest wszystko OK. wiec zamienie Moduly zobacze co bedzie po jakim czasie.To dzieje sie jak juz pisalem co dwa trzy miesiace.O efekcie napisze po jakims czasie.Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie miesiąc mam internet z multimedii.Modem z wi-fi który mi zainstalowano pobiera 7,8W mocy z sieci/sprawdzałem watomierzem/.To dużo. Staram się wyłączać na noc,ale po włączeniu pojawiają się kłopoty.O ile smartfony,tablety i laptopy logują się samoczynnie,o tyle SMART w telewizorach wymaga ponownego logowania/wpisania hasła i takie tam/.Jest to wkurzające.Też tak macie,czy to jest przypadłość telewizorów Philips ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tv Philips nie chce się w ogóle łączyć z tym ich routerem wifi

 

Też mam ten modem/router ale ja bez problemu dostałem się do menu konfiguracyjnego standardowym logiem i hasłem admin/admin i można zmieniać tam wszystkie ustawienia tak jak w innych routerach włącznie z włączeniem lub wyłączeniem sygnału WIFI oraz ustawieniem hasła do zalogowania, zmiany kanału, typu zabezpieczeń itp. Ktoś Ci tam nieźle głupoty opowiada z MM, po prostu nie chcą dać Ci dostępu do oprogramowania ich sprzętu. MM ma też zdalną możliwość wejścia na twój modem i może wyłączyć sygnał WIFI pytanie tylko dlaczego nie chcą tego Ci zrobić ? Napastuj ich a może się uda rozwiązać ten problem.

 

Instalator mówił mi, że niedawno jeszcze było normalnie (z dostępem do panelu), ale teraz jest inna procedura aktywacji routera - poprzez ich stronę mm.pl. Nie rozumiem dlaczego tak utrudniać życie. W panelu jest tylko możliwość zmiany SSID, hasła i kanału wifi - nic poza tym. Wejście do panelu jest zablokowane zapewne z poziomu panelu - adresy typu 192.168.0.1 nie zwracają nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tv Philips nie chce się w ogóle łączyć z tym ich routerem wifi

 

Moje obydwa Philipsy /modele jak w podpisie/łączą się bez problemu.Sęk w tym że nie zapamiętują hasła i po każdym wyłączeniu routera albo telewizora z gniazdka trzeba się znów logować.W ustawieniach TV nie znalazłem "zapamiętaj". :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drodzy koledzy podpowiedzcie proszę. Na koniec października kończy mi się promo na internet 30mb za 37zł (jakieś grosze jeszcze). Wczoraj pierwszy telefon z ofertą:

1. 30mb za 43zł

2. 60mb za 47zł

 

Mamy u nich także TV analog (mały multiroom, sam korzystam z NC+). Poprzednią ofertę na internet wynegocjowałem po wypowiedzeniu, nie wiem czy teraz też mam tak zrobić czy może ceny jakie zaproponowali są dobre (myślę o 60mb), bo wiadomo do 30mb jest dopłata. Jakie ceny można osiągnąć?

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

W telewizorach Sony nie ma tego problemu. Zapamiętują ustawienia Wi-Fi, nawet po odłączeniu zasilania. ;)

 

@kogutko21:

Wypowiedzenie to podstawa. Bez niego trudno uzyskać dobrą cenę. Drugi czynnik wpływający na cenę, to łączenie usług. Im masz ich więcej, tym bardziej skłonni są zejść z ceny za poszczególne elementy. W tej sytuacji, myślę, że nie masz co liczyć na znacząco niższą propozycję cenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach Sony nie ma tego problemu. Zapamiętują ustawienia Wi-Fi, nawet po odłączeniu zasilania.

 

Philipsy mają ostry piękny obraz,dobry dżwięk ale fatalne oprogramowanie.Samo wejście w funkcję SMART i jej uruchomienie trwa dobrą minutę.

Dlatego też w przyszłości myślę o Sony lub Panasonic.Nie wrócę już do Philipsa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

Kuchnia+ i Domo+ prawdopodobnie zostaną zastąpione wersjami HD. Natomiast Ale Kino+ w MAXBOX będzie, albo dowscale'owany z HD, albo zastąpiony czymś innym.

 

@halina1949:

Wątpię. Oni nie grzebią tak często przy częstotliwościach. W tym roku, na razie tylko raz były poważne zmiany - bodajże na przełomie lutego i marca. Promocja z pakietem "HD" została wyłączona 17.08. Zmiany w kodowaniu nie powinny wpływać na układ listy. W TV SONY jest ustawiona domyślnie automatyczna aktualizacja kanałów (ale możesz ręcznie wyłączyć w menu "ustawienia cyfrowe"). Jest problem albo z modułem, albo z telewizorem.

Panowie dzieki za podpowiedzi.Jak dotychczas nie natrafilem w menu na automatyczna auktalizacje kanalow ale jeszcze raz poszukam i jak znajde przestawie na NIE.Ale w takim razie mam pomysl. Syn ma tez Sony Brawie 42" i tez ma Modul u niego jest wszystko OK. wiec zamienie Moduly zobacze co bedzie po jakim czasie.To dzieje sie jak juz pisalem co dwa trzy miesiace.O efekcie napisze po jakims czasie.Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi Bogdan

Witam jeszcze raz. Sprawdzilem i w menu nie ma Automatyczne ustawienie kanalow .Jest 1)AUTOMATYCZNE INFORMACJE DOTYCZACE USLUG bylo na WL. wiec WYL.2) POBOR OPROGRAMOWANIA bylo WL wiec WYL. Bogdan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodziło mi o tę opcję -> "AUTOMATYCZNE INFORMACJE DOTYCZĄCE USŁUG". Ustaw na "Wył." wtedy nie będziesz miał problemu, jeśli MMP zrobi jakieś zmiany. Ale nowe kanały (gdy takowe się pojawią, np. Puls HD) będziesz musiał sam wyszukiwać ręcznie w Home -> "Ustawienia cyfrowe" -> "Cyfrowe programowanie ręczne".

 

Aktualizacji oprogramowania jednak nie polecam wyłączać. Sony akurat robi je dość często i nieraz bywają istotne (np. przeglądarki opera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...