Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% wejdzie Paramount Channel HD https://satkurier.pl/news/112077/paramount-channel-hd-od-1903-gdzie-dostepny.html

Może tv Puls HD 2 itp. Obie programy są dla mnie obojętne - mogą wejść, mogą nie wchodzić.

Mnie osobiście bardziej interesuje wejście Ale Kino+ HD do zwykłych pakietów (przynajmniej MaxBox), Polsat News HD (w MaxBoxie) oraz Polsat Film HD (w MaxBoxie). FOXy też mogły by wrócić ale w to póki co nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, więcej nie mogę powiedzieć. Zainteresowani wiedzą już o jakie zmiany chodzi. Niech oni zrobią wam przeciek. :P Niedługo powinni też ogłosić je na profilu FB. Cierpliwości. Nie wszystko mają dopięte, dlatego nie spieszą się, żeby to teraz opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O usuwaniu dubli już pisałem. Będą je stopniowo wyrzucać. Na pewno wszystkich się tak szybko nie pozbędą - wiadomn umowy. MMP Południe - tutaj decyduje stan sieci. W większości odpowiedź brzmi - nie. Bilans - bez szczegółów, dowiesz w swoim czasie. Ja nic więcej nie napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o Polsat News HD, Polsat Film HD oraz Cinemax HD, Cinemax 2 HD i Paramount Channel HD. ;) Może przy okazji uda się dogadać MM w sprawie Polsat Viasat Explore(może Polsat Food lub CI, Muzo.Tv, Superstacja?).

W tamtym roku prowadzili również rozmowy z A&E Network...

 

Domo+ HD i Kuchnia+ HD też wchodzi w grę. I mam nadzieję, że Ale Kino+ SD z pakietu SuperBox i MaxBox zostanie podmienione na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszę się z każdego kanału w wersji HD, zwłaszcza tych filmowych. Mile widziany też Fokus TV. I te duble w sporcie też fajnie jak by zniknęły. Ale jeszcze bardziej ucieszyło by mnie dodanie w telewizji kablowej (pakiet Komfort) TVP Info czy TVP Historia, bo w Lublinie ich nie wiedzieć czemu nie ma (!). A jak jest u Was?

Może jakieś info czy w tv kablowej (analogowej) też będą jakieś zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peterix W analogu zmiany u mnie były, ale była to tylka zamiana kanałów miejscami. Od miejscowego technika dowiedziałem się, że ma być u mnie w analogu rozbudowany pakiet podstawowy. Obecnie w pakiecie podstawowym w analogu jest u mnie TVP1, TVP2, TVP Regionalna, TVP Polonia i Informacyjny z kablówki. Pakiet podstawowy w analogu ma być rozbudowany u mnie o TVP Kultura, Polsat, TV Puls i cos tam jeszcze. Pytasz się że w analogu nie ma TVP Info czy TVP Historia, u mnie też ich nie ma. A czemu ich nie ma? Odpowiedz jest prosta - nie ma ich, ponieważ prawo (tzw. must curry) mówi tylko o obowiązkowym umieszczeniu TVP1, TVP2, TVP3 (program regionalny TVP), Polsat, TVN, TV4, TV Puls w każdym pakiecie operatora (nie jest wspomniane, że ma to być bezpłatne). Poza tym w wybranych lokalizacjach wpuszczony jest w kabel sygnał DVB-T i dzięki temu można mieć wszystkie kanały cyfrowe naziemne, no ale jak ktoś ma stary tv no to potrzebny jest wtedy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB napisali, że info odnośnie zmian będzie na początku marca.

 

TVP Info od czasu rozdzielenia z regionami, nigdzie nie ma w analogu MMP. U mnie jest Viacom Blink!, więc on na pewno zostanie zastąpiony. O innych zmianach w analogowej nie słyszałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 marca mają być kolejne zmiany w analogu. Tzn. zmiana częstotliwości w jakiś regionach...

 

@peterix W analogu zmiany u mnie były, ale była to tylka zamiana kanałów miejscami. Od miejscowego technika dowiedziałem się, że ma być u mnie w analogu rozbudowany pakiet podstawowy. Obecnie w pakiecie podstawowym w analogu jest u mnie TVP1, TVP2, TVP Regionalna, TVP Polonia i Informacyjny z kablówki. Pakiet podstawowy w analogu ma być rozbudowany u mnie o TVP Kultura, Polsat, TV Puls i cos tam jeszcze.

Pakiet podstawowy to ten "rodzinny"? Czy coś innego? U mnie jest podział na "rodzinny" i "komfort". ;)

Edit: http://www.multimedia.pl/telewizja_kablowa faktycznie jest coś takiego jak pakiet podstawowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec TVP info, bierz TV cyfrowa.

Spoko. Mam też cyfrówkę i Maxboxa :D Chodziło mi o telewizję analogową (pakiet Komfort) na drugim tv. Przecież nie będę płacił za multiroom, jak mam pełną analogową za darmo do cyfrówki. Nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, że przydałby się przepis zmuszający wszystkie kablówki do zamieszczania pełnej oferty DVBT, pomijam już fakt odpłatnie czy nie. A kanały TVP Info czy TVP Historia to przecież żaden luksus. :wink: Byłem ciekaw czy te kanały macie w analogu.

 

Poza tym w wybranych lokalizacjach wpuszczony jest w kabel sygnał DVB-T i dzięki temu można mieć wszystkie kanały cyfrowe naziemne, no ale jak ktoś ma stary tv no to potrzebny jest wtedy dekoder.

No właśnie, mus wtedy kupić dekoder. Chyba wolę jednak 50 parę kanałów niż DVBT (gdzie nie ma w ogóle sportu). A swoją drogą ciekawe czy u mnie w DVBT jest " w kablu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...