Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie też jestem w trakcie negocjacji. Złożyłem wypowiedzenie a 20 godz. później telefon i propozycja z zejściem z ceny o 10 zł. za to samo, co mam. W przypadku chęci dostępu do Animal Planet musiałbym kupić pakiet HD, tyle, że nie dowiedziałem się czy byłoby to już w tej cenie 109 czy nie. Generalnie jestem średnio zainteresowany obecnie MaxBoxem, bo jako 31 letni człowiek nie będę korzystał z 14 kanałów z bajkami i około 20 z muzyką. Interesowały mnie kanały popularnonaukowe, które w większości wycofano i sportowe, które póki co są ale przy najbliższej okazji w ramach cięć kosztów może dostaniemy kolejne kanały muzyczne. MaxBox generalnie nie ma dla mnie dobrej oferty i prawdopodobnie będę go ścinał do któregoś mniejszego pakietu, a o tym narazie mowy nie było. Chcą wcisnąć to co mam do tej pory. Stwierdziłem, że 90-95 PLN mogę zapłacić za pakiet w takim kształcie jak obecnie. Ponoć jest to niemożliwe. Mogą zaoferować tylko te 109 PLN., na co ja nie przystałem. Drugie co wg. DUK jest niemożliwe wymiana starego srebrnego dekodera na nowszy model. Ponoć mogą mi jedynie zaoferować moduł CAM tylko że nikt nie jest w stanie zagwarantować poprawnej jego pracy z moim TV. I tak się negocjacje przedstawiają, że trwają rozmowy polegające na tym jak wcisnąć klientowi kanały z bajeczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, nie będą na razie dodawać kanałów muzycznych, ani zabierać sportowych. Radzę odmówić i czekać na kolejne telefony. Jak będziesz stanowczo się upierać, to w końcu dostaniesz ten dekoder i cenę. Nie mogą sobie pozwolić na takie łatwe porzucenie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thommy18

Mnie za kilka miesięcy czeka batalia. Mam SuperBox + Internet 12 Mbit/s (mi wystarczy) - płacę 79 zł

Marzy mi się więcej kanałów przyrodniczo-naukowych w HD, podzielam opinię o bajkach i kanałach muzycznych, których nie oglądam w ogóle.

Do tego przy negocjacjach chciałbym dostać pakiet C+

Do jakiej ceny realnie mogę zejść? Klientem jestem już długo, ok. 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że 90-95 PLN mogę zapłacić za pakiet w takim kształcie jak obecnie. Ponoć jest to niemożliwe. Mogą zaoferować tylko te 109 PLN., na co ja nie przystałem. Drugie co wg. DUK jest niemożliwe wymiana starego srebrnego dekodera na nowszy model. Ponoć mogą mi jedynie zaoferować moduł CAM tylko że nikt nie jest w stanie zagwarantować poprawnej jego pracy z moim TV. I tak się negocjacje przedstawiają, że trwają rozmowy polegające na tym jak wcisnąć klientowi kanały z bajeczkami.

 

No to ja wczoraj trafiłem na ogarniętego konsultanta. Udało mi się wymienić dekoder i zejść do niższej ceny.

 

Jestem po kolejnej rozmowie. Stanęło na 83zl za maxbox z pvr + 60 mbit. Umowa na 12 mcy. Multiroom za 5 zł. Wymiana dekodera na ten z 500gb. W multiroomie drugi dekoder bez dysku.

 

Za tydzień się okaże czy technik przyjedzie z nowymi dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za kilka miesięcy czeka batalia. Mam SuperBox + Internet 12 Mbit/s (mi wystarczy) - płacę 79 zł

Marzy mi się więcej kanałów przyrodniczo-naukowych w HD, podzielam opinię o bajkach i kanałach muzycznych, których nie oglądam w ogóle.

Do tego przy negocjacjach chciałbym dostać pakiet C+

Do jakiej ceny realnie mogę zejść? Klientem jestem już długo, ok. 7 lat.

 

Ja jako nowy klient mam mieć to samo tylko internet 60 Mbit/s za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tro:

Za taką cenę 80zł z internetem tylko 12 Mb/s, to ja bym żądał jeszcze Maxboxa i pakietu HD (w Maxboxie masz świetny kanał naukowy Da Vinci Learning, a w HD dodatkowe dwa przyrodnicze - Viasat Nature HD do 18:00 i Animal Planet HD). Myślę, że to spokojnie do uzyskania bez większych wysiłków. Jeśli jeszcze do tego chcesz Canal+ Platinum, to musisz się liczyć z ceną 100zł i tu już będzie trudniej.

 

Staż nie ma znaczenia (ja jestem z nimi ponad 10 lat). Liczą się głównie umiejętności negocjacyjne i ogólne obycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, czy mój TV Samsung UE32ES5500 współpracowałby bezproblemowo z modułem CAM ? Nie widzę go w spisie telewizorów na stronie MM. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ja myślę, że bez problemu jeżeli obsługuje DVB-C MPEG4 i ma slot CI. Mój staruszek Samsung c650 smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grudniu przedłużałem umowę i udało mi się wywalczyć MaxBox + HD + Canal + Platinum + Net 60 MB + dekoder PVR + jakiś tam telefon 100 minut za 119 zł. Po złożeniu wypowiedzenia miałem trzy telefony z propozycjami ze strony MM ale odmówiłem bo były mało atrakcyjne aż za czwartym razem spytali się co mnie interesuje i jaką mogę za to zapłaci cenę. Pan po skonsultowaniu się z przełożonym zgodził się na moją propozycję. Więc walczcie do samego końca bo sporo można zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest po udanych negocjacjach? Chwalcie się co udało się wynegocjować?

No mi się udało zejść dużo poniżej tego niż płaciłem wcześniej, choć pewnie jeszcze bym coś może ugrał, a więc tak:

 

Net + WiFi 60 Mb/s - 40 zł

Maxbox PVR - 34 zł

Canal + Platinum - 39

HBO + HBO GO - 19,9

Pakiet HD - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa na MaxBox z końcem czerwca. To kiedy już mogę ich "atakować" ? W marcu, by mieć czas na ewentualne złożenie wypowiedzenia? Dobrze liczę? - kwiecień, maj, czerwiec to 3 miesięczny okres wypowiedzenia, czyli wg mnie w marcu musiałbym się już z nimi kontaktować i składać ewentualne wypowiedzenie. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś poważniejsza awaria Internetu i TV? Bo pełno zgłoszeń na FB. A u mnie Internet, który strasznie się mulił od grudnia, dzisiaj dla odmiany działa znakomicie. Mam pełną prędkość 60 Mb/s. :D Co prawda też miałem chwilową awarię TV, ale na góra 30 min.

Ciekawe co tym razem kombinują. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tylko zauważyłem brak Eska TV a na Polsacie pojawiała momentami "pikseloza" ale dostałem, że to problem u nadawcy. Podejrzewam, że to miało powiązanie z pożarem mostu w Wa-Wie. Dzisiaj przez krótszą chwile nie było P1. Ale ogólnie Tv działa dzisiaj bez zarzutu a co neta to dzisiaj mi test wykazuje pełne 30 Mb/s a zawsze w granicach 29 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...