Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gadajcie tak dalej, to naprawdę podniosą ceny skoro klienci nie widzą nic złego. A niekoniecznie dadzą wam te kanały. :P

 

Moim zdaniem, wspomniane kanały w końcu wrócą przy obecnych stawkach, potrzeba tylko czasu na dogadanie się z nadawcami i wyłączenie kilku dubli. Cen na razie nie podniosą, bo sytuacja na rynku jest nieciekawa. Prędzej zrobią out innych nadawców z oferty, np. MTV (oczywiście te lepsze pozycje Viacomu, nie VIVA PL czy MTV PL).

 

Jeśli multimedia ma wyłączyć kanały jest cisza, czyżby przeciek kontrolowany :D

Inna sprawa, że gdzieś widziałem wklejonego maila od nadawcy, iż w obecnej chwili nie prowadzi rozmów z multimedią o włączenie programów (chyba chodziło o BBC, no niedługo będzie rok, jak rzekomo negocjują). Ale w takim przypadku, czy to prawda to mi jest trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler:

Tak, ale ja pisałem o zmianie strategii zarządu spółki. I wymieniłem całe mnóstwo kanałów, a nie tylko BBC, NGC i FOX. To jest zasadnicza różnica. W obecnej sytuacji podwyżka o 10zł dla tych 9 kanałów, to zwykły strzał w kolano. Bo liczba narzekających na podwyżki jest niewspółmiernie większa, niż w ostatniej akcji z wyłączeniem kanałów FIC i BBC razem wziętych.

 

@Bob:

Raczej chodziło o A+E Networks. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo liczba narzekających na podwyżki jest niewspółmiernie większa, niż w ostatniej akcji z wyłączeniem kanałów FIC i BBC razem wziętych.

 

Tu wg mnie zachowałbym sporą ostrożność, porównaj ofertę superbox a maxbox. Wy[beep]e wcześniej BBC a teraz NG, NGW i FOX niestety bardzo spłaszcza ofertę, i może być nieopłacalna. A czas pokaże czy abonenci to zaakceptują, i ewentualnie nie sprawdzą oferty u konkurencji.

Już nie pamiętam w jakim to filmie było, ale jakoś tak to szło " jak kogoś nie kopniesz w cztery litery to się z domu nie ruszy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dali coś w zamian, tak? A jak dołączą jeszcze więcej kanałów HD, to ludzie to przełkną. Jakoś nagle mamy tylu zwolenników NGC i FOXa, a wcześniej w tym temacie one nie istniały? A pamiętam nawet opinię, że NGC ma słabą ofertę i Viasaty byłyby lepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze nudziło się w pracy i na mapce, obszarze działalności MMP zaznaczył zielono miasta w którym jest dostępna prawdopodobnie pełna oferta. :mrgreen:

5fd39bfb994d.jpg

 

PS na mapie nie ma Mierzyna, który również ma pełną ofertę.

 

Niektóre miejscowości np Stalowa Wola są podzielone i część abonentów którzy należeli do przejętej sieci DIANA nie mają zmian a część została przełączona i ma normalnie już ADB/IPS i pełną ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają terminarza zmian. Modernizują w miarę możliwości finansowych i zgłoszeń. Priorytetem jest internet, a nie DTV. :P

 

Co do listy programowej, to podobno jeszcze nie koniec zmian. Kolejna ma być na wiosnę. U mnie będą grzebać jeszcze przy analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza - były STREAM, zaraz po przejęciu okrojona oferta programowa. Po długich oczekiwaniach doszła pełna oferta, aż tu nagle znów brak warunków technicznych do świadczenia całej oferty kanałowej. W tempie MM i ich przejmowaniu kolejnych operatorów nigdy nie zmodernizują całej infrastruktury i nie ujednolicą oferty.

Reasumując, na wiosnę kolejne zmiany i kolejny odpływ abonentów, a tym samym konieczność przejęcia kolejnego operatora aby spadki abonentów i zysków nie były widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy to prosta sprawa.Ale co dalej jak w bloku nie ma innej kablówki a DVB T to trochę mało ?? Rozprowadzanie kabli do 3 telewizorów z satki to średnia przyjemność i kłopot/wiem,bo 10 lat temu miałem sat/.Jestem"skazany" na MM ale w BOK-u nie muszę o tym mówić i "walczyć" o jak najkorzystniejszą cenę.

Patrząc na mapę gdzie były a gdzie nie zmiany oferty to cały Górny Śląsk nietknięty, w tym Częstochowa i okolice.A są to miliony ludzi,potencjalnych i realnych klientów MM. Czy oni tego nie widzą ? Rozpoczynają zmiany od małych miasteczek a nie ruszają Katowic,Chorzowa i Gdańska ?? Dziwna logika. Przepraszam,zrobili też w Warszawie,to podobno duże miasto. :lol:

Draco ma rację.Tu nie tyle chodzi o technikę co o ekonomię.Kasy mało a terenu do zmian dużo.Ale ile w tej Częstochowie trzeba jeszcze czekać ?? Ma ktoś wujka lub ciocię w MM ?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie FB "nie dla multimedii" pojawiła się odpowiedź Rzecznika Praw Konsumenta, zmiana oferty programowej jest podstawą do wypowiedzenia umowy

 

Zobaczymy, czy MM uzna argumentację Federacji i usunie w końcu trefne zapisy z regulaminu. Od kilku lat jawnie olewają prawo i klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...