Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Luuukasz

Podejrzanie mało płacisz. W MM za same c+ 49 zł !

We wrześniu dało radę wyrwać za 29,- zdaje się.

 

Ostatnio miło mnie MM zaskoczyło. Moduł CI będzie mnie kosztował jedynie aktywację (29 złotych), a spodziewałem się comiesięcznej opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś czytałem że mają ponownie wystawić się na sprzedaż, i ponoć jest firma zainteresowana kupnem! Ciekawe kto, szczerze chciałbym żeby była to VECTRA!

UPC może odpaść z prostego powodu. Łączna ilość klientów (MM+UPC) przekroczyła by 50% rynku. A na to UOKiK może się nie zgodzić. Chyba, że warunkowo jak w przypadku Aster. Musieliby znaleźć kogoś kto odkupi sieć i klientów tam gdzie jest duża koncentracja operatorów. A z tym może być już problem. Ostatnio to Netia odkupiła część sieci Aster, teraz ciężko byłoby wskazać taki podmiot. Np na warszawskim Ursynowie są bloki gdzie jest 5 operatorów kablowych - UPC, Orange, Vectra, MM, Netia. Kto ma odkupić sieć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inny nowy gracz albo fundusz inwestycyjny, który zainwestuje i za kilka lat odsprzeda? Rynek sieci kablowych jest u nas bardzo rozdrobniony więc raczej powinno wszystko zmierzać do koncentracji. Tym bardziej, że najbliższe lata to spore wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz dziwny świat.Do operatora tv kablowej chodzimy kupować prąd , do operatora telefonów zakładać konto bankowe, do supermarketu opłacać rachunki,na pocztę kupować zeszyty i długopisy a do mojego warzywniaka chodzę grać w lotto. Gdybym w naszej Multimedii mógł kupić ziemniaki na obiad a do tego jeszcze zatankować auto to nic więcej do szczęścia nie brakuje :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego gdzieś tam słyszałem, że Play się szykuje do inwestowania kasy w firmy świadczące usługi stacjonarne. Nie potrafię powiedzieć, ile w tym prawdy, taka plota z drugiej ręki rzekomo od kogoś tam wysoko w Playu. Chociaż coś mi świta, że gdzieś z bardziej oficjalnego źródła (któryś z portali branżowych) wyczytałem o tym, że T-Mobile ma szerzej wejść na rynek stacjonarny, ktoś potwierdzi?

 

Edit: Kurde, przecież parę postów wyżej ktoś o tym pisze :) Tylko w kontekście telewizji, sorry za bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariaż T-Mobile z GTS to kwestia rozwijania usług biznesowych. Internet dla biznesu itp. To w żadnym stopniu nie jest powiązane z TV.

Odnośnie Playa - do tutaj mówi się o Play i Netii. Że niby Play miałby przejąć Netię, która ostatnio nie może znaleźć dla siebie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, ma ktoś może aktualny plan kanałowy MM dla Śląska (wykorzystywane kanały dla DVB-C/DVB-T, tv analogowej i internetu)? Jeśli jest ich kilka to ten dla rejonu Katowic/Bytomia poproszę :) Przydałby się także wykaz programów analogowych. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariaż T-Mobile z GTS to kwestia rozwijania usług biznesowych. Internet dla biznesu itp. To w żadnym stopniu nie jest powiązane z TV.

Odnośnie Playa - do tutaj mówi się o Play i Netii. Że niby Play miałby przejąć Netię, która ostatnio nie może znaleźć dla siebie miejsca.

No, właśnie o tym słyszałem, Netia też jest bardzo mocno zadłużona, więc skoro długi im nie przeszkadzają to może też właśnie oni się interesują MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy MM nadal ma plany co do tej WIELKIEJ REWOLUCJI, która rzekomo ma się odbyć w okolicach wakacji i czy przypadkiem ta niby rewolucja to nie odbyła się teraz-usunięcie dubli SD! Czym Oni mogą nas-abonentów jeszcze zaskoczyć! Może znów usuną jakieś wartościowe kanały, tym razem padnie na DISCOVERY bo w tym czasie kończy się z Nimi umowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie z MM (dział rezygnacji). Zaproponowali 88 zł za Maxbox z PVR i 60 Mbit. Umowa na 12 m-cy.

Pan ma straszne ciśnienie, żeby dziś sfinalizować sprawę. Powiedziałem, że za 75 zł to możemy dziś temat skończyć. Ma zadzwonić o 16, ale powiedział, że cena jest niska.

 

Ps. Jaki jest ten model dekodera z dyskiem 500GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...