Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po co pytasz "ile?"? Prawidłowe pytanie brzmi: ile jestem w stanie wynegocjować? Nie ma odgórnych limitów i zasad. Jeden wynegocjuje mniej, drugi więcej. Choć ty akurat masz wyjątkowo "mniej" - chyba nie znam nikogo, kto by płacił więcej (Właściwie znam, ale on ma Jamboxa). :P Ja za swój pakiet płacę 156zł. A też będę niedługo negocjował, i nie zgodzę się na nic powyżej 140zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji dziś zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem na kanale Informacyjnym, który jest w tv analogowej - dokonano zamiany kanałów miejscami w tv analogowej. W sumie zamieniono miejscami aż 8 kanałów. TVP Kultura, TV Puls, Polsat, Polsat News znalazły się na pozycjach odpowiednio S02, S03, S05, S06. Natomiast TV Trwam, Polsat Viasat Nature, ID Discovery, Comedy Central przeniesiono odpowiednio na S20, S22, S26, K26. Nic nie ubyło, nic nie przybyło w tv analogowej. Ciekawi mnie czym została podyktowana ta zamiana? Czyżby w tv analogowej do pakietu podstawowego miałyby być dołączone TVP Kultura, TV Puls, Polsat (zaraz obok są też TVN i TV4) ? Albo też może powstanie pakiet pośredni? Jak na razie w pakiecie podstawowym w tv analogowej jest u mnie i było 5 kanałów: TVP 1, TVP 2, TVP Regionalna (TVP Białystok), TVP Polonia i kanał informacyjny. W pakiecie komfort w tv analogowej jest u mnie 55 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już były podobne zmiany w analogu - pokazywałem wam nawet fotki z planszami o tym informującymi. ;) Będą zwiększać prędkości neta i robią porządki w pasmach. :P

 

A z ciekawostek: Wczoraj na CC HD znowu było EPG FOX'a. Coś stacja nie chce opuścić Multimedii. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko nastąpiła zamiana miejscami, nic poza tym, czyli np. tam gdzie był TV Puls jest teraz TV Trwam, a tam gdzie była TV Trwam jest teraz TV Puls. Więc moim zdaniem w mojej lokalizacji nie będzie zwiększenia prędkości Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zacina mi się trochę internet przy oglądaniu HBO GO. Czyli jednak to spalenie mostu Multimedię trochę dotknęło. :P

 

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/kra ... ar-BBhHzhp

 

"Okazuje się też, że w żaden sposób nie są chronione znajdujące się na moście studzienki telekomunikacyjne.

 

Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich, przyznał nam we wtorek, że kable telekomunikacyjne, które zostały zniszczone w czasie pożaru, włożone do studzienek bez zgody ZDM.

 

– Niektóre firmy teletechniczne kładły je nocami – powiedział.

 

Dodał, że będą one miały naliczane kary za bezumowne korzystanie z infrastruktury miejskiej."

...........................................

Ma to coś wspólnego z firmą Multimedia Polska S.A. ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się okazuje Comedy Central SD zostanie wyłączony tylko w sieci kablowej Elsat.

 

 

Znalazłem taką strone http://www.multimedia.fora.pl/ moze ktos by sie zajał prowadzeneim strony o bolączkach naszej sieci kablowej? Co wy na to?

a co do France24 to myslałem ze jest jak Euronews z 12 jezykami

Ja jeszcze pamiętam stare forum z 2007 roku: http://www.multimediapolska.fora.pl/ ;) I starą aferę z wyciekiem danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam youtube.com ? U mnie jest problem tego typu, że całość serwisu działa, natomiast nie da się uruchomić żadnego filmiku, ponieważ kręci się kółko oczekiwania na załadowanie. Film w ogóle się nie buforuje. Flash mam zainstalowany poprawnie i np. po wejściu na YT przez proxy film zaczyna się odtwarzać. Przez IP z MM nie da się niestety nic obejrzeć. Zastanawiam się czy problem jest tylko u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...