Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Peterix@Oni specjlanie zabrali TVP Info z analoga, zeby starsi ludzie brali TV cyfrowa. Tak mi powiedzial technik.

Nie jesteście jedyni, inni mają jeszcze gorzej ;) W Elsacie z analogu też zabrali TVP Info a także TVN24 i Ale KIno+ czy chociażby TV Trwam. Więc też wniosek jest taki, że chcą starszych abonentów "zachęcić" do przesiadki na pakiet cyfrowy zabierając im jedne z najpopularniejszych programów. Młodsi już to dawno zrobili lub przeszli do konkurencji. W MM w wielu lokalizacjach są reemitowane multipleksy DVB-T (docelowo pewnie będą wszędzie) więc jest alternatywna możliwość odbioru TVP Info poza ich pakietem cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 marca mają być kolejne zmiany w analogu. Tzn. zmiana częstotliwości w jakiś regionach...

 

@peterix W analogu zmiany u mnie były, ale była to tylka zamiana kanałów miejscami. Od miejscowego technika dowiedziałem się, że ma być u mnie w analogu rozbudowany pakiet podstawowy. Obecnie w pakiecie podstawowym w analogu jest u mnie TVP1, TVP2, TVP Regionalna, TVP Polonia i Informacyjny z kablówki. Pakiet podstawowy w analogu ma być rozbudowany u mnie o TVP Kultura, Polsat, TV Puls i cos tam jeszcze.

Pakiet podstawowy to ten "rodzinny"? Czy coś innego? U mnie jest podział na "rodzinny" i "komfort". ;)

Edit: http://www.multimedia.pl/telewizja_kablowa faktycznie jest coś takiego jak pakiet podstawowy. ;)

 

Klikam w powyższy link i co według MM jest w pakiecie Komfort? - TAK! m.in. TVP INFO :!:

"Pakiet KOMFORT - najlepsze telewizje kablowe

(m.in. Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Animal Planet, Planete, Viasat History, Comedy Central, Ale kino, MTV Polska, Cartoon Network oraz polskie stacje ogólnotematyczne: TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Info, Polsat, TVN, TVN 7 i TV Trwam). "

Stoi jak wół. Czyli TVP Info MUSI być w tv kablowej skoro tak piszą! :jupi: I co operator teraz na to powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stara podstrona dawno nie aktualizowana. Tego linka nie ma oficjalnie widocznego w "spisie treści" strony MMP. ;)

 

@Sony87 U mnie w analogu jest tylko pakiet Podstawowy który składa się z 5 kanałów i pakiet Komfort, który składa się z 55 kanałów. Nie ma u mnie czegoś takiego jak pakiet Rodzinny.

A u mnie Rodzinny = 30 kanałów i komfort 55. Nie kapuje istnienia tego pakietu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu i chyba ogólnie na Śląsku wg rozpiski TVP Info w analogu mają na K31 (pakiet komfort) ale jak wiadomo nie każda miejscowość jest podpięta do głównej sieci MM i pewnie lokalnie pakiety dość różnią się między sobą zawartością programów. Docelowo dążą zapewne do sytuacji gdzie na cały kraj będzie tylko kilka headendów a do miast i miasteczek cały kontent po świetle ale kiedy to nastąpi tego pewnie nikt nie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górny Śląsk powinien przede wszystkim domagać się nowej listy DTV jak pozostała część kraju.Jak nie będziemy pisać,naciskać,interweniować,domagać się to będziemy zawsze do tyłu z pełną ofertą.Ciekawe,że na stronach MM są dwie listy DTV dla MM i MM-Południe a tylko jedna ze wspólnym/cennik/ takim samym abonamentem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stara podstrona dawno nie aktualizowana. Tego linka nie ma oficjalnie widocznego w "spisie treści" strony MMP. ;)

A u mnie Rodzinny = 30 kanałów i komfort 55. Nie kapuje istnienia tego pakietu podstawowego.

 

No to lipa, nic więc nie ugram z tym TVP Info :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić analogu. Bo siłą rzeczy w okresie 1-2 lat analog całkowicie przejdzie do historii. Nie mniej jednak wyłączenie TVP Info z oferty jest co najmniej zastanawiające. Można by wyciąć inny mniej wartościowy kanał. MM musi szukać sposobu na zachęcenie abonentów do przejścia na telewizję cyfrową,ale musi to robić jak najmniej boleśnie. TVP Info zupełnie przeczy tej analogii.

Przechodząc do innego tematu,jestem pozytywnie zaskoczony że od dnia startu Paramount Channel HD (tj.19 marca) będzie dostępny w Multimedia Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount Channel HD zastąpi w Polsce z "z automatu" Viacom Blink ponieważ wg nadawcy będzie to rebranding. Wg mnie jest to dość naciągane ale wszyscy nadawcy tak robią więc już mnie to nie dziwi jak kiedyś. Gdyby ta zmiana odbyła się "po bożemu" mielibyśmy informację, że Viacom Blink zostaje wycofany a to miałoby zupełnie inne skutki dla wielu operatorów (możliwość rozwiązania umów przez abonentów). Można przypuszczać, że gdyby Paramount Channel HD miałby być obok Viacom Blink niekoniecznie byłby dostępny w MM (nowy program - nowa umowa - dodatkowa kasa dla nadawcy od każdego gniazdka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na Internet z końcem marca. Dzwoniłem na początku lutego do nich w celu zawarcia nowej promocji. Nowa umowa będzie mnie obowiązywała od 1 kwietnia. Jak do tej pory nie otrzymałem od nich listownego potwierdzenia zawarcia umowy na odległość. Moje pytanie jest następujące: Kiedy owe potwierdzenie od nich otrzymam? Czy już na dniach? Czy może dopiero po 1 kwietnia kiedy to zacznie mnie obowiązywać już nowa umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron W chwili obecnej za 12 MB/s z umową na rok czasu płacę 34,99 zł. Rozmowa z konsultantką trwała około 15 minut, w tym czasie konsultantka proponowała mi tę samą prędkość w cenie 44 zł z umową na 2 lata lub 49 zł z umową na rok czasu, na co się nie zgodziłem, wciskała mi też Internet mobilny a ja na to że nie potrzebuję, wtedy niby miałbym taniej. I tak przez 15 minut, ona swoje - ja swoje. W końcu postraszyłem wypowiedzeniem umowy i po 15 minutach przełączyła mnie do Biura Obsługi Klienta - tam przedstawienie sprawy i znowu przełączenie do Działu Utrzymania Klienta i znowu ponowne tłumaczenie sprawy. Ugrałem tę samą cenę co i miałem a więc umowa na rok czasu i cena 34,99 zł. Pewnie mogłem ugrać nawet i poniżej no ale "musztarda po obiedzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro_1983:

Jakiej tajemnicy? Oni jeszcze nie wszystko mają dogadane, dlatego nie ogłaszają bo mogą nastąpić jeszcze zmiany. Ja natomiast nie robię przecieku, bo obiecałem tego nie robić i nie chcę nadużywać zaufania. Nie wiem po co ta teoria spiskowa? Bez ich potwierdzenia wiadomo, że Południe nie ma najnowszej infrastruktury. Dlatego, nie tylko tego rozszerzenia oferty nie będzie ale i następnego. Dopóki nie zrobią modernizacji. Na wszystkich na raz nie mają pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...