Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to bez sensu. Ktoś kto będzie kupował MM nie da sobie wcisnąć kitu. Aby zrobić jednolitą sieć będzie musiał władować kupę kasy. Konkurencja dokładnie wie jaka jest infrastruktura i jej stan techniczny, więc tajemnicy nie ma. Firma pewnie zadłużona i jedzie na minusie.

Właśnie dlatego nie znaleźli kupca ostatnio. Niby 2000 miast, ale unowocześnienie infrastruktury będzie kosztowało kupca pewnie drugie tyle, ile wyniesie wartość Multimedii (jeśli nie więcej). Właściciela CP byłoby na to stać. Gdyby Solorz-Żak na to się zdecydował, mógłby zrobić z MMP kablową potęgę i lidera rynku... Marzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam. Dekoder spakowany (umowa wypowiedziana na TV. Net zostawiłem). Ostatni dzień umowy (dzień wczorajszy) sms o "super ofercie" oddzwaniam z ciekawości

 

Dla abonentów ze stażem 10lat+ (śmiech tak naprawdę 8 u mnie :wink: MaxBOx +HD 40zł + C+ Platinum 19,90zł + HBO (bez GO) 9,90zł + Multiroom 9 zł + Net 30 (więcej u nas się nie da) 25zł. Całość 103,80 zł

Umowa 13 miesięcy. No i qurwa wziąłem ze względu na cenę C+ ... Nigdy nie uwolnię się od MM :D Dwa razy upewniałem się co do cen żeby zostało ładnie nagrane w razie czego.

Dziś już C+ (6x) i HBO (3x) świecą.

 

CO do dekoderów wziąłem 2 x moduł mam nadzieje że dobrze chodzą na Samsungach 2014 rocznikach H6410 i H6470

Proszę o opinie co do modułów i Samsungów. jest troszkę lepsza jakość z tunera w TV wiec nie ma co zastanawiać się kwestia żeby działało jak należy.

Dekoder na Moduł + dodatkowy będą w tygodniu wymieniane.

 

Pamiętacie kiedyś walczyłem o pełną ofertę dla DARŁOWO .... pełna oferta już jest ale nigdy bym się nie spodziewał że przedłużę umowę.

CP do kasacji mam teraz.. a taki amerykański był... :wink:

 

A więc wracam na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder leżał ostatnie miesiące w szafie... Wczoraj odpaliłem i widzę duże zmiany na liście.. No i chyba jest wszystko wreszcie już w HD. C+, HBO Polsaty TVNy Style Turbo 24 łącznie widzę ponad 40 kanałów w HD na liście czyli chyba full jest ... co było przez ostatnie lata marzeniem w Darłowie.. A gdzie są Nationale geographic ? Chociaż nie jestem w temacie dopiero wczytuję się w forum narosło ze 100 stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wziąłem 2 x moduł mam nadzieje że dobrze chodzą na Samsungach 2014 rocznikach H6410 i H6470

Proszę o opinie co do modułów i Samsungów...

 

Moduły CAM z MM chodzą bezproblemowo na Samsungach, przetestowane na serii H5300 oraz H6200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wziąłem 2 x moduł mam nadzieje że dobrze chodzą na Samsungach 2014 rocznikach H6410 i H6470

Proszę o opinie co do modułów i Samsungów...

 

Moduły CAM z MM chodzą bezproblemowo na Samsungach, przetestowane na serii H5300 oraz H6200

 

Świetnie!

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali Foxy i Nationale.

 

Afery nie było ? Wiem że to już nie te same kultowe kanały co kiedyś jakość zamieniła się na powtórki ale to jednak jakaś baza całkiem ciekawych programów. Zapewne poszło o kasę.

Na razie jeszcze mam je na Polsacie więc tragedii nie ma.

 

Testując te "Hdeki MM" niektóre lepsze po kablu jakościowo niż z talerza Polsatu. Na 75 calach bardzo łatwo wyłapać nawet małe różnice. Oby się to utrzymało. Kwestia ile dekodery (CP i MM) mają do powiedzenia. Zobaczymy jak to na modułach będzie. No gorzej być nie może tylko jeszcze ciut lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie pytać jak wyglądają programy SD na tych 75 calach :P Osobiście dopóki nie będzie programów UHD to bym takiego tv nie kupił ;)

 

To mój kolejny tv 70+ wcześniej był SHARP. HD wyglądają bajecznie na dobrze skalibrowanym 70/75. Nie zamienił bym nigdy na mniejszy :) Nocne seanse dobra czerń (na Sharpie czerń i odwzorowanie ruchu kulała nawet po kalibracji teraz jest o niebo lepiej kontrast prawie 4000:1 było 2000:1) +3D to jest to. SD nie oglądam w ogóle oprócz muzycznych.

 

Zastanawiałem się nad UHD ale to za drogi pic na dziś (przy 70+ calach) a nie ma kontentu praktycznie poza VOD i YouTube. A jak siedzisz powyżej 3-4 metrów i tak nie zobaczysz różnicy przy dobrym sygnale HD na jednym a UHD na drugim. Kwestia wielkości TV i odległości oglądania przy UHD musi być jak najmniejsza żeby ogarnąć te detale wtedy jest super no ale kontentu brak. Za dwa lata się zobaczy. Na chwile obecną szkoda kasy.

 

No chyba że UHD jako monitor do Pceta ( dobrze się sprawdza H6900 Samsunga ale to jakieś 40-50cali max ale cena dobra) wtedy ok kontent się znajdzie ale nie w telewizji tylko w sieci można się bawić. Gry wyglądają obłędnie w UHD no ale do tego potrzebny komp za duże pieniądze żeby to uciągnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalibrujtv.pl jedna z najlepszych w PL z certyfikatem. Najnowszy i najlepszy sprzęt.

Post zawiera lokowanie usługi :)

 

Kiedyś byłem sceptyczny co do kalibracji. Tryby fabryczne całkiem ok więc po co mi ona?

Byłem dopóki nie zobaczyłem co można zrobić z obrazem TV (Sharp to pierwszy TV który kalibrowałem).

Powiem tak to dwie klasy różnicy po profesjonalnej kalibracji. Opad szczęki gwarantowany.

 

Każdy musi zdecydować sam czy te 300zł+ dojazd to dla niego dużo czy nie.

Kalibracja przynosi kolejną zaletę przy sprzedaży TV :) O wiele łatwiej i za większe pieniądze można sprzedać tv. Przetestowałem na moim SHARPIE 70'' na allegro :) Więc tak czy siak ten wydatek się zwraca. Bezdyskusyjnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testując te "Hdeki MM" niektóre lepsze po kablu jakościowo niż z talerza Polsatu. Na 75 calach bardzo łatwo wyłapać nawet małe różnice. Oby się to utrzymało. Kwestia ile dekodery (CP i MM) mają do powiedzenia. Zobaczymy jak to na modułach będzie. No gorzej być nie może tylko jeszcze ciut lepiej.

Wreszcie ktoś ze świeżym spojrzeniem ;) które kanały HD są in plus dla MM? Jaki masz obecnie dekoder od MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...