Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nuta TV w pakiecie HD na pewno nie jest powodem aby go kupić, nawet MTV HD jest w Maxbox.

 

Antena HD komunikat: "kanał niedostępny" już od kilku dni. @PowerTV nie będę tego zgłaszał tego technikom MM niezależnie od tego czy wina jest po stronie MM/Vectra czy taki sygnał dochodzi od MWE skoro i tak nie oglądam przez zmienianie formatu ekranu!!! 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację co do tego HD. Teraz to niech stworzą pakiet 4K, za taki możnaby plłacić. Oczywiście jeżeli zawierałby coś konkretnego a nie jakiś reklamowy szajs.

Wiem, że na tą chwilę są różne przeszkody w tym techniczne, ale wszystko možna rozwiązać. Jak to się mówi trzeba tylko chcieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 13:55, Grzechu27 napisał:

Dziś w miejscu Outdoor Channel pojawiła się polska wersja kanału pod nazwą Outdoor TV, EPG nadal jeszcze po staremu. Polskie audycje i oznaczenia wiekowe wskazują na polskiego nadawcę ale w necie o tym żadnej wzmianki.

Jakie audycje są emitowane? Łowiectwo i wędkarstwo?

Czy wrzucicie proszę screeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Kilka lat temu za pakiet HD żądano ode mnie 9,99 zł.  A przejście z pakietu niższego na wyższy kosztowało mnie 10 zł. Taka to była różnica...

😉

Tak to prawda, ale wątpię że miałeś wtedy Startboxa, bo przejście z Startboxa do np. Superboxa to koszt 20 zł. nie wspominając już o Maxboxie droższym już o 30 zł. Tak jak wspomniałem opłacało się to tylko abonentom Startboxa ewentualnie Miniboxa. Mając wyższe pakiety, nabycie pakietu HD już się nie opłaca. Nawiasem mówiąc, uważam że Superbox jest najbardziej optymalnym cenowo i programowo pakietem w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kiler napisał:

Nadaje kanał OUTDOORTV i teraz leci jakiś polski program myśliwski, więc to mogą być programy od MWE. Nie wiem czy przypadkiem Outdoor Chanel nie był gwarantowany i dlatego takie kwiatki powstały.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sobotę, 31 lipca br. nadawanie w Polsce zakończył kanał Outdoor Channel, należący do Outdoor Sportsman Group, a dystrybuowany przez AMC Networks International. Stacja dostępna była w sieciach kablowych i IPTV, takich jak m.in. Jambox, Multimedia Polska (obie grupa Vectra), Telewizja Kablowa Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) i Elsat. O wycofaniu stacji ze swoich ofert informują również operatorzy z Czech, Słowacji czy Holandii. Kanał wciąż jest dostępny w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...