Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pomału żegnam się z tym działem gdyż dzisiaj  złożyłem wymówienie w naszej siedzibie MM w Płocku.!0.01. mam zdać moduł z kartą i to wsio.Za te 35 zł wziąłem jako ab Play Play TV Boxa z 4 pakietami Podstawowy,Extra,Sport,Informacje i Kids.Mam dostęp do Netflixa,Amazona HBO Go YT, no i MyCanal+ a neta mam300 z Petrotelu .Jak na razie wszystko ładnie chodzi łącznie z 11sport 4K na tv HD/oczywiście odbiór w HD/Tak więc jest możliwość wymówienia i różne możliwości z tego faktu do wykorzystania.Obecnie świat nie kończy się na kablówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafmik napisał:

 

Trzeba na DV-T2 poczekać. Jeszcze 2 czy 3 lata.

 

Akurat w obecnej sytuacji w przypadku Polsat News na nic nie trzeba czekać, bo już jest - odbiór FTA albo z mux4 albo z pozycji 33*E z której to leci dosył tego muxu. A co będzie nadawane w multipleksach DVB-T2 to się dopiero okaże, tzn. czy ponownie nie zrobią z naziemnej śmietnika, na czym pewnym osobom/firmom dalej będzie zależeć, aby wciąż do nich kasa spływała za abonamenty.

A co do MM to takimi ruchami widać jakby przyjmowanie taktyki obrzydzania tej marki, na rzecz operatora który tą kablówkę kupił. Teraz jest na tapecie wyłączanie tych kanałów, a kto wie może później stopniowe wyłączanie kolejnych niegwarantowanych?... Zobaczymy co czas pokaże i bieg wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich którzy posiadają moduł CAM do odbioru telewizji cyfrowej w Multimedia, z własną listą programową.  Czy po każdej zmianie przez operatora numeracji listy kanałów, lub podmiany kanałów na inne, lista własna ulega również jakimś przetasowaniom? Chodzi mi tu czy kanały z własnej listy znikają, lub zmieniają numerację, lub też jakieś kanały informują o braku uprawnień. W ostatnim czasie widzę że na liście zmieniły się kanały polsaty i tvn, więc chciałbym wiedzieć jak między innymi takie sytuacje wyglądają na własnej liście. Zaznaczam i przypominam że chodzi mi tu o moduły CAM, a nie dekodery! Będę wdzięczny wszystkim użytkownikom modułów za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Wybrany96 said:

tak pewnie będzie, wstępnie to HBO na 3 msc, Eleven na 6 msc czy Cinemaxy/Filmboxy ( nie pamiętam dokładnie) ew zwiększenie prędkości neta w tej samej cenie

Mi to już mało co mogą dać. Zadowoliło by mnie BBC lub NatGeo...

Taka ciekawostka - po tych zmianach na początku września dali pod koniec września na miesiąc pakiet HBO w ramach "rekompensaty za niedogodności". Niestety już po tygodniu (przełom września/października) mi to HBO wyłączyli. Złożyłem reklamację - włączyli ponownie. Powinno zniknąć z końcem października a działa mi do dziś...

 

1 hour ago, Daro1 said:

Pytanie do wszystkich którzy posiadają moduł CAM do odbioru telewizji cyfrowej w Multimedia, z własną listą programową.  Czy po każdej zmianie przez operatora numeracji listy kanałów, lub podmiany kanałów na inne, lista własna ulega również jakimś przetasowaniom? Chodzi mi tu czy kanały z własnej listy znikają, lub zmieniają numerację, lub też jakieś kanały informują o braku uprawnień. W ostatnim czasie widzę że na liście zmieniły się kanały polsaty i tvn, więc chciałbym wiedzieć jak między innymi takie sytuacje wyglądają na własnej liście. Zaznaczam i przypominam że chodzi mi tu o moduły CAM, a nie dekodery! Będę wdzięczny wszystkim użytkownikom modułów za informację.

To wszystko zależy na czym odbierasz z tych modułów CAM. Mój TV Samsung nic sam nie wykrywa po zmianach, kanały które się zmieniły (częstotliwość, PID itp.) przestają działać a nowych nie widać - trzeba robić rescan co kasuje wszystkie listy ulubionych i trzeba je robić od zera. Na szczęście TV jako odbiornika sygnału używa tylko moja niereformowalna na inne rozwiązania żona która ogląda tylko kilka kanałów więc muszę to robić rzadko.

Mój dekoder Vu+ z Enigmą - też sam z siebie nic nie wykrywa. Ale rescan dodaje zmienione kanały do listy która od zmian z początku września nazywa się Vectra. Istniejące kanały nie są ruszane (choć mogą być już martwe), nie są także tykane pozostałe listy kanałów. Łatwo poznać nowe/zmienione kanały bo nie mają piconów lub picony nie pasują do nazw więc wiem które kanały są zmienione. Pozostałe własne listy trzeba edytować ręcznie (usunąć martwe, dodać nowe kanały) ale używa się do tego softu na PC o nazwie dreamboxEdit i robi się to szybko i sprawnie.

 

2 hours ago, Seth said:

Na chwilę obecną nie widzę tego umierania. Od tego maila intensywnie myślę co teraz zrobić. Oglądam intensywnie sport. Czasem przyrodę, przy czym wręcz uwielbiam programy na BBC Earth. Planete+ też jest fajne. No i mocno intensywnie nagrywam. I co teraz widzę? Jestem w czarnej dziurze. Na razie mi wychodzi, że żeby nagrywać jestem skazany na tradycyjną tv. A nawet gdybym nie nagrywał, to Polsat Sport jest chyba tylko na ipli, o której często czytałem, że tnie jak głupia. Więc jeśli ktoś ma tv głównie dla sportu - nie ma alternatywy.

Mam to samo... Z tego powodu trzymam się MMP i ich modułów CAM i używam tego w dekoderze Vu+. Bez Polsat Sport Extra będę tęsknić za MotoGP.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy 30 listopada dostałem maila od MM rozmawiałem z ich infolinią 3-4 razy. Ogólnie proponowali rekompensatę w postaci HBO na 3 miesiące, Eleven na 6 miesięcy (tyle, że ja już mam) Cinemaxy/Filmboxy lub zwiększenie prędkości Internetu w tej samej cenie. Zawsze odmawiałem "bonusów" i mówiłem, że chce sam Internet. Pierwsza propozycja - 300 Mb/s za 44 zł na rok, druga propozycja - 39 zł na rok, trzecia propozycja 21 zł na dwa lata lub 25 zł na rok. Wziąłem na dwa lata i zapominam o temacie, zdaje się, że żaden operator za tyle nie proponuje. Obecną umowę miałem do 31 maja, w ramach której za Internet płaciłem 9 zł, nawet jeżeli udałoby mi się wynegocjować, pozostanie tej kwoty bez TV to później pewnie ten sam Internet dostałbym za 40 zł. Wydaje się, że całkiem przyjemny deal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Przemkus napisał:

Zawsze odmawiałem "bonusów" i mówiłem, że chce sam Internet. Pierwsza propozycja - 300 Mb/s za 44 zł na rok, druga propozycja - 39 zł na rok, trzecia propozycja 21 zł na dwa lata lub 25 zł na rok. Wziąłem na dwa lata i zapominam o temacie, zdaje się, że żaden operator za tyle nie proponuje.

Internet 300 Mb/s za 21 PLN miesięcznie (na 2 lata) to świetna cena. A płatna telewizja (95 % kanałów nadaje w środku filmu tysiące reklam codziennie) jest nikomu do niczego niepotrzebna. Sztywne szybkie łącze internetowe zapewnia wszystko.

..........................................................................................................................................................................................

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sieci-kablowe-rozczarowane-dzialaniem-uokik-w-zakresie-poprawy-relacji-operatorow-i-nadawcow  Chłopcy nie porozumieli się między sobą.  ?

"Operator Multimedia Polska poinformował, że wraz z końcem roku przestanie oferować kanały Telewizji Polsat. Nieoficjalnie, firmy nie porozumiały się co do warunków finansowych dalszej współpracy. Sprawą relacji między nadawcami a operatorami zajmuje się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (....) Polsat nie komentuje informacji w sprawie zerwania współpracy z firmą. Multimedia Polska również nie odpowiedziała na nasze pytania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemkus napisał:

Od momentu kiedy 30 listopada dostałem maila od MM rozmawiałem z ich infolinią 3-4 razy. Ogólnie proponowali rekompensatę w postaci HBO na 3 miesiące, Eleven na 6 miesięcy (tyle, że ja już mam) Cinemaxy/Filmboxy lub zwiększenie prędkości Internetu w tej samej cenie. Zawsze odmawiałem "bonusów" i mówiłem, że chce sam Internet. Pierwsza propozycja - 300 Mb/s za 44 zł na rok, druga propozycja - 39 zł na rok, trzecia propozycja 21 zł na dwa lata lub 25 zł na rok. Wziąłem na dwa lata i zapominam o temacie, zdaje się, że żaden operator za tyle nie proponuje. Obecną umowę miałem do 31 maja, w ramach której za Internet płaciłem 9 zł, nawet jeżeli udałoby mi się wynegocjować, pozostanie tej kwoty bez TV to później pewnie ten sam Internet dostałbym za 40 zł. Wydaje się, że całkiem przyjemny deal :D

A ile masz teraz na umowie za sam internet? Jeśli to nie tajemnica. Rozmawiałeś z nimi tzn złożyłeś wypowiedzenie telefonicznie czy bez tego przystąpili do negocjacji?

 

Poszedłbym tą drogą w negocjacjach,tyle że moja lokalizacja ma max 120 Mb/s. No ale za 10-15 zł miesięcznie przełknę to jakoś.

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, moimzdaniem napisał:

A co do MM to takimi ruchami widać jakby przyjmowanie taktyki obrzydzania tej marki, na rzecz operatora który tą kablówkę kupił.

 

Żadne takie. Vectra od dawna jest na noże z Polsatem. Po prostu chciwym Solorzowym ludziom pokazują, że nie zawahają się wyłączyć ich kanałów. Teraz w Multimedia potem w całej Vectrze. To kolejna odsłona wojny między tym operatorem a nadawcą. Tak naprawdę oprócz Polsatu News to w tych kanałach nie ma co oglądać. Tylko kupa reklam. Nawet Polsat Sport po wyrzuceniu Mateusza Borka zszedł na psy...Zero żalu, niech wyłączają...Postępowanie Polsatu to czyste złodziejstwo, a złodziejom należy ucinać ręce...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marss napisał:

Osoby rezygnujące z usług telewizyjnych, gdzie teraz przechodzicie? Co polecacie? 
Ewentualnie, czy ktoś z Rzeszowa mógłby się wypowiedzieć, gdzie warto odejść

Osobiście w ostatnim czasie oglądam bardzo mało tradycyjnej telewizji. Planuje przejście na DVB-T oprócz tego mam Netflix, pewnie od czas do czasu uzupełnię to jakąś inną usługą OTT, ale na jakiejś zasadzie, że coś na 1-2 miesiące wezmę, żeby nowości zobaczyć. Dziś jest tyle usług i rozrywek domowych na rynku, że tradycyjna TV zaczyna przegrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiler napisał:

Borka nie ma, ale prawa zostały. 

 

Tylko jakie To co najważniejsze jest w Eleven i Canal+. Borek swoje gale bokserskie przeniósł do TVP. Reszta boksu idzie do DAZN...Z pierwszej ligi wkoło tylko Widzew transmitują...Zostaje wyłącznie siatkówka i UFC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby rezygnujące z usług telewizyjnych, gdzie teraz przechodzicie? Co polecacie? 
Ewentualnie, czy ktoś z Rzeszowa mógłby się wypowiedzieć, gdzie warto odejść
Najbardziej interesuje mnie tv przez internet (ten moge zostawić w MM)
Co jest warte zainteresowania -pakiet dla dzieci plus podstawowe kanały oraz ewentualnie C+ ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Daro1 napisał:

Pytanie do wszystkich którzy posiadają moduł CAM do odbioru telewizji cyfrowej w Multimedia, z własną listą programową.  Czy po każdej zmianie przez operatora numeracji listy kanałów, lub podmiany kanałów na inne, lista własna ulega również jakimś przetasowaniom? Chodzi mi tu czy kanały z własnej listy znikają, lub zmieniają numerację, lub też jakieś kanały informują o braku uprawnień. W ostatnim czasie widzę że na liście zmieniły się kanały polsaty i tvn, więc chciałbym wiedzieć jak między innymi takie sytuacje wyglądają na własnej liście. Zaznaczam i przypominam że chodzi mi tu o moduły CAM, a nie dekodery! Będę wdzięczny wszystkim użytkownikom modułów za informację.

To zależy od telewizora. Ja na Panasonicu mam włączone powiadamianie o nowych programach. Po aktualizacji są one dodawane na końcu listy (muszę je tylko przesunąć na wybrane miejsca). Z kolei na Samsungu nie mam żadnych powiadomień. Trzeba uruchomić skanowanie kanałów i wszystko od nowa poukładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KENZO napisał:

 

Tylko jakie To co najważniejsze jest w Eleven i Canal+. Borek swoje gale bokserskie przeniósł do TVP. Reszta boksu idzie do DAZN...Z pierwszej ligi wkoło tylko Widzew transmitują...Zostaje wyłącznie siatkówka i UFC

F2, F3, MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KENZO napisał:

 

Tylko jakie To co najważniejsze jest w Eleven i Canal+. Borek swoje gale bokserskie przeniósł do TVP. Reszta boksu idzie do DAZN...Z pierwszej ligi wkoło tylko Widzew transmitują...Zostaje wyłącznie siatkówka i UFC

Ja oglądam 1 ligę i wcale nie leci tam w kółko Widzew. Poza tym mecze eliminacyjne i Puchar Polski.

 

Druga sprawa jest taka, że bardzo lubię Polsat Play, więc dla mnie usunięcie Polsatów jest dotkliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Beks said:

Strata kanałów z grupy Polsat jest dotkliwa. Ja jestem abonentem Vectry i mnie ciekawi czy też je usuną? 

Podobno nie są tam gwarantowane od dawna (potwierdzasz ?) więc mogą to zrobić w każdej chwili bez takich operacji jak tutaj musi robić MMP. Poza tym zrobią to gdy umowa z Polsatem będzie się im kończyć a Polsat będzie twardo bronić nowej polityki i się nie dogadają. A nie wiemy kiedy się kończy.

Dobrze że ktoś się wreszcie postawił wąsaczowi (nie cierpię gościa od momentu gdy zażyczył sobie 99zł za oglądanie MŚ w siatkówce w Łodzi w 2014 - jego Netię która jest u mnie w budynku wziąłbym tylko gdyby to była będzie ostatnia dostępna opcja, nawet gdyby była najtańsza ze wszystkich to bym jej nie brał pod uwagę, tylko w ostateczności/desperacji). Vectra i inni powinni zrobić to samo...

Z drugiej strony będę tęsknić za MotoGP, za Polsat Doku i Viasat, żona za niektórymi filmowymi.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 12:20, Raver napisał:

Stara umowa:                                                   Nowa umowa:

Maxbox - 10 zł +10 zł                                      Maxbox - 20 zł

Canal+ Prestige - 29 zł    =                             Canal+ Prestige - 29 zł

HBO HD Max - 19,99 zł    +/- 0,99  zł            HBO HD Max - 19,99 zł/19 zł

Pakiet HD - 0 zł + 5 zł                                     Pakiet HD - 5 zł

Eleven Sports - 0 zł  + 5 zł                             Eleven Sports - 5 zł

HBO Go Net - 0 zł      +/- 7  zł                        HBO Go Net - 0/7 zł

MMGo vel Multiscreen - 0 zł +3 zł                 MMGo vel Multiscreen - 3 zł

2xCam w tym Multiroom - 0 zł +5 zł             2xCam w tym Multiroom - 5 zł

opłata za udostępnienie urządzenia -10 zł = opłata za udostępnienie urządzenia - 10 zł

Net120 MB+ - 10 zł  +/- 8 zł                           Net120 MB+ - 10/18 zł

 

Cena: 78,99 zł PLN                                        Cena: 101,99 zł/102 PLN-wersja tańsza/109,99/110 wersja droższa bo za internet 8 zeta a prędkość taka sama :/

Umowa: 12 m-cy.                                           Umowa: 12 m-cy.

 

Ewentualnie za HBO HD max -  minus 0,99 zł wtedy cena 19 zł a za HBO GO Net - plus 7 zeta i wtedy by to pasowało

Nie wiem czy dobrze kalkuluję ale chyba tak to powinno wyglądać....

Ostatecznie po długich negocjacjach nie chcieli zejść niżej niż 107 zł to mają mniej bo zrezygnowałem z wszystkich opcji dodatkowych.

 

Było:                                                  

Maxbox - 10 zł                                      

Canal+ Prestige - 29 zł                            

HBO HD Max - 19,99 zł              

Pakiet HD - 0 zł                                

Eleven Sports - 0 zł                        

HBO Go Net - 0 zł                      

MMGo vel Multiscreen - 0 zł                

2xCam w tym Multiroom - 0 zł            

opłata za udostępnienie urządzenia -10 zł

Net120 MB+ - 10 zł                     

 

Cena: 78,99 zł PLN                                       

Umowa: 12 m-cy.                                        

 

Jest:

Maxbox - 28 zł

opłata za udostępnienie urządzenia - 10 zł

2xCam w tym Multiroom - 5 zł

Net150 MB+ - 10 zł         

Cena: 53,00 zł PLN                                       

Umowa: 12 m-cy.         

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, klosz007 napisał:

nie cierpię gościa od momentu gdy zażyczył sobie 99zł za oglądanie MŚ w siatkówce w Łodzi w 2014

Ale jaja, myślałem, że tylko u mnie to tak zadziałało :) Wtedy zapowiedziałem, że dziad nawet grosza ode mnie bezpośrednio nie zobaczy i tak też się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...