Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2022 o 15:43, Seth napisał(a):

Cena zawsze mogła być zmieniona. Tylko, że wtedy przysługuje prawo do wypowiedzenia bez kar umownych. Vectra liczy (i słusznie zresztą, czego nie  pochwalam, ale takie jest życie), że ludzie się nie znają i uwierzą, że u niej nie wolno wypowiedzieć bez kar. Może uokik ich szybko postawi do pionu. Te zapisy moim zdaniem są próbą przyzwyczajenia ludzi do tego, że może się zdarzyć zmiana cen i zmiękczenia ich (ludzi). Prawnie nic się nie zmienia.

skoro prawnie się nic nie zmienia,to po co te zmiany w umowie? Sugerujesz że są one bezprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon od Multimedi z informacją iż w życie ma wejść opłata za "Utrzymanie Łącza Telekomunikacyjnego" cena 20 zł miesięcznie. Słyszeliście o tym ? Chciała mi zrobić za 0 zł jeśli zwiększę internet plus netlix za dodatkowe 40 parę złotych. 

Edytowane przez Wojtasekole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zgodziłem się na 122 zł. Do kolegi wyżej myślę że to jakiś chwyt konsultanta z telemarketingu. Zadzwoń do DOK i zapytaj. Niestety często przy połączeniach wychodzących dochodzi do manipulacji ze strony konsultanta który dostaje prowizje za podwyższenie abonamentu 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały niekodowane na dzień 08-12-2022 r.:

 

1) Canal +Domo

2) Freedom - j. ukr.

3) Ukraine 1 - j.ukr.

4) MusicBox Polska

5) 13 Ulica

6) Epic Drama

7) TV Okazje.

Plus kanały z naziemnych MUX, poza Wydarzenia 24.  

 

W ofercie pojawił się kolejny kanał w j. ukraińskim - Espreso

 

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę (pakiet Max Box+ Eleven Sport, Internet 120mb/s, telefon stacjonarny [dla picu dawali go aby było taniej] płaciłem 60,01zł). Dziś dostałem telefon (nr 58 763 34 04 dla informacji). Ten sam pakiet obecnie ma kosztować 75zł a jeżeli chcę przyśpieszyć internet do 300mb/s to koszt 78zł. Ale przestudiowałem z czego korzystam więc będę renegocjował pakiety (Max Box jest bez sensu dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od listopada przedłużyłem umowę i na fakturze za listopad pojawiła się wynegocjowana wcześniej kwota. Natomiast za grudzień kwota do zapłaty jest o ok. 10zł wyższa. Dzisiaj pojawiła się faktura do pobrania i tam zaskoczenie. Są 2 dodatkowe pozycje(po jednej dla internetu i tv) o wartości 4,99zł każda z opisem "Opłata za przedłużenie świadczenia/zmianę usługi". Spotkaliście się z czymś takim?

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawel napisał(a):

Tak. Za przedłużenie umowy jest jednorazowa opłata 4,99.Masz dwie usługi więc razy 2. Uprzedzała mnie Konsultantka, że pojawi się taka opłata na pierwszej fakturze. Pierwsza faktura na koncie ale opłaty brak :D

Pewnie dolicza jak Tobie na drugiej fakturze.

To bardzo ciekawe. Przedłużałem umowę jakieś 3 tygodnie temu i słowa na ten temat nie usłyszałem. Pierwsza nowa faktura jest jak trzeba. Jeśli dorzucą coś przy następnej to pójdzie reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ta opłatę jak wspomniałem z przedłużania umowy Teściowej. Wtedy też zaskoczyła mnie dodatkowa kwota i składałem reklamację. Oczywiście nie uznana. Teraz jak przedłużałem Konsultantka wyraźnie zaznaczyła, że pierwsza faktura będzie powiększona o 4,99. Mimo wszystko nie ma tej kwoty na pierwszej fakturze. Zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...