Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W moim mieście też jest MM. Znajomy ma umowę do września 2021. Był dziś w BOK i chciał wypowiedzieć umowę z/w na te Polsaty. Miła obsługa wytłumaczyła mu, że Polsaty zostają do końca lutego a później może sobie wybrać dwa ( 2 ) które będzie miał za 2 grosze za kanał. Początkiem nowego roku mają myśleć nad paczką Polsatowską :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na reklamację trzeba mieć czas i cierpliwość default_icon_smile.gif
Kolega wyżej pisze ,że u niego było wszystko ok.
I ma rację , bo to była kwestia lokalna.
To tylko chwila na napisanie e-maila. U mnie było przerw po kilka godzin przez kilka dni i musiałem używać modemu lte żeby nauka zdalna dzieciaków się odbywała. Reklamacja uznana i rachunek w kolejnym miesiącu będzie obniżony. Rekompensata się należy, a że nie wszyscy zgłaszają to operator się cieszy. ;)

Wysłane z mojego Pixel 4 XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat racja z tymi wyliczeniami, u mnie wyszło 7 zł, ale miałem jeszcze wysoko w umowie net bo dobierałem w późniejszym czasie. Teraz mam niski koszt to mniej się będzie opłacać, ale godziny do godziny i sie nazbiera. Ostatnio dosyć często są awarie. Może się uspokoi

Wysłane z mojego Pixel 4 XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Internauta napisał:

... Polsaty zostają do końca lutego a później może sobie wybrać dwa ( 2 ) które będzie miał za 2 grosze za kanał. Początkiem nowego roku mają myśleć nad paczką Polsatowską

Potwierdzam! To samo info dostałem dziś na infolinii, tyle że mnie miła Pani obiecała dwa wybrane kanały za 2 grosze czyli po groszu za sztukę. ? Można się już "zapisywać" przez infolinię na rozmowę w styczniu kiedy będą oddzwaniać i finalizować temat. Komu zatem zależy na Polsacie Sport i Extra niech nie panikuje i poczeka. Możliwe też, że będzie cała paczka za dodatkową opłatą, ale to dopiero "się przygotowuje" i brak szczegółów. Po przedłużeniu umowy na 2 lata spokojnie teraz czekam na dalszy rozwój wydarzeń... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Po telefonie do działu rezygnacji konsultant stwierdził, iż umowa podpisana przeze mnie w połowie lipca nie jest podstawą do jej zerwania. Nakreślił, że jedynie taką opcje miały osoby, które zawarły umowę do końca czerwca. Zastanawiam się, czy to rzeczywiście prawda, czy jednak chęć zatrzymania mnie w multimedii przez konsultanta. Podczas zawierania telefonicznie umowy, nikt nie poinformował mnie o akcji z polsatami. Znam przypadek znajomej osoby, która zawarła umowę w październiku i udało się jej od niej niedawno odstąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bloku światłowód udostępnił Orange, wcześniej świadczył usługi tradycyjnie ? Netia, która też oferowała swoje usługi tradycyjnie od kiedy Orange położył światłowód, również chyba ona się podpięła pod Orange. Ostatnio znalazłem w skrzynce ulotkę, że Play w moim bloku również oferuje internet na światłowodzie. Operatorzy korzystają zapewne z przepisów, które daje prawe korzystania z istniejącej infrastruktury ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, peterix napisał:

Potwierdzam! To samo info dostałem dziś na infolinii, tyle że mnie miła Pani obiecała dwa wybrane kanały za 2 grosze czyli po groszu za sztukę. ? Można się już "zapisywać" przez infolinię na rozmowę w styczniu kiedy będą oddzwaniać i finalizować temat. Komu zatem zależy na Polsacie Sport i Extra niech nie panikuje i poczeka. Możliwe też, że będzie cała paczka za dodatkową opłatą, ale to dopiero "się przygotowuje" i brak szczegółów. Po przedłużeniu umowy na 2 lata spokojnie teraz czekam na dalszy rozwój wydarzeń... ?

W sumie nie rozumiem tego co napisałeś. Jeśli podpisałeś nową umowę to masz po ptakach przecież. Będziesz chciał polsaty, to będziesz musiał zapłacić za paczkę. Z jakiej niby racji MM ma Ci coś dać za 2 gr, skoro możesz/musisz kupić pakiet, który będzie kosztował dużo więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz dwa wybrane przez siebie kanały Polsatu za 2 grosze z puli tych co będą od 1 stycznia niegwarantowane. Chcesz cały pakiet - bulisz dodatkowo za pakiet - nie wiadomo jeszcze ile. Jak Ci wystarczą 2 kanały to masz spokój za 2 grosze. Proste.

Nawet smsa dostałem po zgłoszeniu na infolinii że będę brał te 2 kanały - konsultantka zaznaczyła że chcę polsaty sportowe. Może zbierają info od klientów które są dla oglądających najważniejsze? Grunt, że tak czy siak polsaty z MMP nie znikną całkowicie. Choć tak w sumie to sam się zastanawiam po co tyle afery za głupie kilka złotych czy groszy. Marketingowo to strzał w kolano. Może ratują się po tym jak dziesiątki ludzi szlag trafił i zaczęli składać wypowiedzenia lub się wykłócać przez telefon? A może zmiękczyli Polsat i się już dogadali tylko głośno tego nie mówią? Zobaczymy, czas pokaże...

A podpisania umowy nie żałuję - w Vectrze czy UPC o takiej cenie mógłbym tylko pomarzyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić za pakiet Polsatu? Buhahahaa. Zaraz trzeba będzie dodatkowo płacić za pakiet partyjnej tv -

TVPIS albo pakiet TVN i pakiet Byleczego!

A poza tym trzeba będzie z rok albo dwa poczekać aż ten [beep] multimedia a'la vectra się ustabilizuje i będzie wiadomo co gdzie, z czym i za ile. Na razie u mnie pol sat bez łaski:  full  za jedyne 50zł/mc - 3 mc za 0zł 

A na razie ku pokrzepieniu serc, aby Nowy rok był lepszy od 2020! :

 

 

Edytowane przez maximus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...