Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to tak jakby potwierdzenie, że za ich rządów nie ma (tzn. nie będzie) co liczyć na zachowanie obecnych kwot abonamentów które można utargować, rachunki pójdą w gorę. :wacko:

Beda wołać Bóg wie ile,to się pójdzie do konkurencji.

Oczywiscie,nie każdy ma taką możliwość,no ale sami chcieliście wolnego rynku i demokracji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na Wyszyńskiego nie chciał mi przyjąć wypowiedzenia. Może dlatego, że tydzień później zamykali ten punkt? Pewno konsultant miał już wszystko gdzieś.

Pewnie było tak jak piszesz.

Ale chcesz powiedzieć, że zamknęli jedyny punkt w centrum? Co za żałosna firma...

 

Czyli to tak jakby potwierdzenie, że za ich rządów nie ma (tzn. nie będzie) co liczyć na zachowanie obecnych kwot abonamentów które można utargować, rachunki pójdą w gorę. :wacko:

Na początku nie pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Chełmie rządzi MM. UPC ma tak mało abonentów, że nie opłacało się utrzymywać BOK. Sam kiedyś jeszcze za czasów PTK Saturn, potem w przerwie z MM na dwa lata, miałem UPC to właśnie MM miała najlepszą ofertę TV. Zresztą, UPC dość późno wprowadziło w Chełmie telewizję cyfrową i neta (był sam analog), no i cena wyższa ludzi odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W jakim czasie od złożenia wypowiedzenia mieliście kontakt

ze strony MM. U mnie minął tydzień i cisza.

 

Pozdrawiam

 

Dzwonili dzisiaj.

 

Rzekomo max oferta na dzień dzisiejszy :

 

MaxBox, Canal+ Prestige, HBO, HD, Cinemax, Filmbox, Sport Champions, Net 120, 2xCam i Multiroom - 95zł/12 m-cy

 

Co myślicie?

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MMP facet w chełmskim BOK albo nie chce przyjąć wypowiedzenia, albo zatrzymuje w biurku i ma gdzieś jego wysłanie. Podobno za wcześnie jest składane.

Takie rzeczy to i ja przechodziłem, ale metoda na to jest bardzo prosta. Na następny dzień od złożenia wypowiedzenia piszesz wiadomość do MM z zapytaniem, czy na pewno zostało odnotowane w ich systemie wypowiedzenie złożone w BOK, bo chcesz się upewnić. No i centrala się wtedy upewnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na UPC, tyle nowych funkcji i kanałów dostaniemy. Wolę płacić więcej i mieć praktycznie wszystkie najważniejsze kanały i nowości dodawane na równi z SAT. ;)

Zgadzam się z Tobą. Wolę zapłacić większe (a przecież to będzie różnica pewnie kilkunastu złotych) pieniądze za porządną ofertę, niż za mniejsze pieniądze mieć kanały z logo HD nadawane w SD, tym bardziej, ze nie mogę doczekać się tej słynnej cyfryzacji.

Edytowane przez Pabington
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzekomo max oferta na dzień dzisiejszy :

 

MaxBox, Canal+ Prestige, HBO, HD, Cinemax, Filmbox, Sport Champions, Net 120, 2xCam i Multiroom - 95zł/12 m-cy

 

Co myślicie?

 

:o  :o  :o

 

Bierz chłopie póki się nie rozmyślą.A jak lubisz wyzwania to wyduś od nich jeszcze abonament na telefon komórkowy,podobno dorzucali niektórym za 0 zł/miesięcznie bez limitu minuty/rozmowy i 5 GB net :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Negocjacje zakończone. W sumie 2 telefony po złożonym wypowiedzeniu

z bardzo sympatyczna pani Martą z DUK. Pozdrawiam z tego miejsca  :wink:

 

Ostateczne warunki :

 

- MaxBox

- Canal + Prestige

- HBO HD Max

- Cinemax

- FilmBox Extra

- Pakiet HD

- Sport Champions HD

- 2x Cam+

- Multiroom

- Net 120mbit/s

- Modem z WiFi

- umowa 12 m-cy

 

Cena : 90zł/m-c (urwane 5zł z pierwszej wersji)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema nikt nie dostaje takiej oferty. Jak dostaniesz pierwszą fakturę to wrzuć skan z kwotą to zapłaty.

A jaki miałbym niby cel w tym żeby ściemniać?

Szczerze nie wiem.

 

Pozdrawiam.

:shock: No no, wielki szacun i podziw :hello:  To koniecznie napisz jeszcze jakim sposobem i stopniem trudności tego dokonałeś :?:

 

Wypowiedzenie , telefon , negocjacje i tyle  :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...