Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakie kanały miałbym do dyspozycji podpinając po prostu przewód z kablówki do dekodera MM kupionego np. na Allegro? Bez żadnej umowy.

Wszystkie widoczne pod tym linkiem?

 

http://www.hdtv-sat.eu/naziemna_telewizja,informator,2,1,kanaly_dostepne_w_cyfrowej_telewizji_naziemnej_w_polsce,1.html

 

Czy też Multimedia ma jakąś własną okrojoną listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno dekodera MM bez umowy to tak jakbyś kupił telefon bez karty SIM . Do niczego się nie nadaje. Jeśli chcesz oglądać kanały takie jak w twoim linku to najprościej dekoderek DVB T i antena TV.Masz za darmo.Lub telewizor z takim dekoderkiem (praktycznie wszystkie od 2012r).   :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jakie kanały miałbym do dyspozycji podpinając po prostu przewód z kablówki do dekodera MM kupionego np. na Allegro? Bez żadnej umowy.

Wszystkie widoczne pod tym linkiem?

 

http://www.hdtv-sat.eu/naziemna_telewizja,informator,2,1,kanaly_dostepne_w_cyfrowej_telewizji_naziemnej_w_polsce,1.html

 

Czy też Multimedia ma jakąś własną okrojoną listę?

Nie zobaczysz na takim dekoderze nic z podanej listy. Kablówki nadają w DVB-C, a nie DVB-T .

Edytowane przez kubus76k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wszystkim. Potrzebuję Waszej pomocy, zbliża się znowu koniec mojej kolejnej umowy. Przez ostatnie lata płacę ok 165 zł rachunku miesięcznie za maxboxa + canal prestige + internet 30 mb + 3 multiroomy (w tym jeden dekoder z nagrywarką). + telefon 100 min.

Czytając Wasze oferty stwierdzam, że jestem chyba dojną krową MM :) Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła Pani i zaproponowała mi 145 zl za ten pakieta jeszcze bez wypowiedzenia. Umówiłem się na rozmowę na wtorek.

 

W nowej umowie chciałbym mieć już bez telefonu:

 

- maxboxa

- internet 30 mb albo 60 mb

- 3 x multiroom (w tym dekoder z nagrywarką)

- Canal+ prestige

- sport champions HD, sport HD Extra

 

Jaką Waszym zdaniem realnie mogę wynegocjować cenę takiego pakietu?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten sam region,przede wszystkim jak dzwonili do Ciebie z tego gdanskiego nr 587674921 to olej ich i sam zadzwon na infolinie MM. U mnie wystarczyło powiedzieć,że kończy mi się umowa i chcę ją na obecnych warunkach przedłużyć.Telefon z Gdańska oferował mi to za 40 zł więcej.Co ciekawe dalej wydzwaniają kilka razy w tygodniu,mimo że już odebrałem i przekazałem info że przedłużone i mają się ebać.

 

A to co wymieniłeś dostaniesz w przedziale 90-110,zależy jakich argumentów użyjesz w negocjacjach :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MM coraz bardziej mnie załamuję. Czytam, że kolejne miasta doczekały się cyfryzacji i mają już pełną ofertę, a ja dzisiaj na e-maila dostałem informację, że w Suwałkach planowana jest cyfryzacja na 01.0: koniec 2016 r., marzec-kwiecień 2017 r., koniec roku 2017, styczeń 2018, marzec 2018, pierwszy kwartał 2018, a teraz lipiec. Jeszcze trochę umowa będzie trwać i zastanowię się czy w ogóle ją przedłużać. Ostatnimi czasy kanały SD moim zdaniem są w coraz gorszej jakości i naprawdę ciężko je się ogląda w tej kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam do wschodnia Polska jest jeszcze bez cyfryzacji (Podlasie,Mazury,itp). Sądzę że uporają się do pierwszych miesięcy przyszłego roku, a w niektórych lokalizacjach jeszcze w tym. Pytanie co dalej ? Rozwój oferty samodzielny czy fuzja z UPC ? Dodawanie kanałów HD i całkowita likwidacja analogu ? Dogadanie się z nadawcami i powrót NGCh HD, Fox, BBC ? Eleven w 4K ? Sądzę że 2018 rok będzie decydujący i ciekawy.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerojedynkaX   Ełk podobno jest już po cyfryzacji. Natomiast tak jak napisałeś - Podlasie jest bez cyfryzacji. Konkurencyjna TVK Hajnówka u mnie już 4 grudnia całkowicie wyłącza analog. Rozsyłane były pisma do klientów właśnie o tym. Proponują od siebie dekodery albo jak ktoś woli zakup w sklepie na własny koszt nowego telewizora. Po wyłączeniu analogu ma pojawić się w TVK Hajnówka dodatkowo płatny pakiet Canal+ w cenie 49 zł/miesięcznie. Pisząc ostatnio z konsultantem na czacie wspomniałem o tym, że konkurencja u mnie nie śpi i że właśnie konkurencja u mnie działa. U mnie też powoli wchodzi inna konkurencja - w postaci Telewizji Światłowodowej. Więc nie wiem dlaczego u mnie z redukcją jeszcze zwlekają podobno aż do kwietnia 2018 r. Przecież powinni już teraz redukować analog aby klienci im "nie odpłynęli".

 

Kiedyś dawno temu jak był jeszcze u mnie sam analog to abonament w Multimedia wynosił prawie 50 zł. Pojawiła się TVK Hajnówka z ofertą za analog w cenie 29 zł. I co zrobiła Multimedia ? Obniżyła abonament do 20 zł. Można ? Można - o to co znaczy pojawienie się konkurencji.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...