Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!!! Ale muszę składać wypowiedzenie, czy wystarczy zadzwonić pod numer 244244244? Umowa kończy mi się dopiero 31 maja, więc mnie nacięli. Można wcześniej wysłać wypowiedzenie?

... więc do 31 maja 2018 r. (jeszcze przez prawie 7 miesięcy) będziesz płacił tyle co masz na fakturze. Wypowiedzenie można wysłać wcześniej - z zaznaczeniem, że ma ono wejść w życie z dniem 31 maja 2018 r. Ale to niczego nie zmieni. 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc do 31 maja 2018 r. (jeszcze przez prawie 7 miesięcy) będziesz płacił tyle co masz na fakturze. Wypowiedzenie można wysłać wcześniej - z zaznaczeniem, że ma ono wejść w życie z dniem 31 maja 2018 r. Ale to niczego nie zmieni. 

Ale przynajmniej teraz nie dam się robić w kulki. Dzięki! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest tutaj ktoś kto miał telewizję NC+ a teraz korzysta z Multimedii? Chciałem zapytać jaka różnica jest w programach HD czy zmiana bardzo widoczna? Co jeszcze na plus lub na minus? Z mojej strony powiem, że mam ciekawą ofertę a do tego muszę mieć drugi TV na kartę CAM+ dlatego przechodzę do Multimedii. Jak działa TV z kartą CAM zamiast dekoderem? Nigdy tego nie miałem.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszędzie sa plusy i minusy...Ja zmieniłem dekoder na Cam w MM i jestem zadowolony. Nagrywam na dysk podłączony do TV. Telewizor sam wyszukuje aktualizacje, do tego Multiroom i to samo na drugim TV. Jeżeli chodzi o przełączanie kanałów, nie jest to może błyskawiczne, ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marciniozo dzięki wielkie. Dla mnie priorytetem jest teraz drugi telewizor a tam tylko podejdzie mi karta CAM (brak miejsca). Zresztą czas przełączania się programów to akurat dla mnie mniej istotna rzecz. Przy okazji pozbędę się dekodera i pilota z tego głównego TV. Ciekawi mnie bardzo jak z jakością programów HD bo nie ukrywam, że NC+ miała rewelacyjne niektóre HD. Obawiam się, że na 55 calowym TV może być wyraźnie widoczna różnica. Do tego też biorę internet 60 MB z Multimedii i też nie wiem co mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfryzacja to w skrócie znaczy że została ograniczona ilość programów nadawanych analogowo (do około 30), a dzięki zwolnionemu w ten sposób pasmu jest więcej programów cyfrowych w jakości HD.

 

 

pozdrawiam Marek z Gdyni.

Edytowane przez Marek_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie muszę się upewnić ale wydaje mi się, że tak. Można to jakoś w internecie sprawdzić te lokalizacje czy trzeba rozmawiać z MM?

 

Na ich stronie jak wpisuję dokładny adres to jest komunikat:

 

Jesteś w zasięgu naszej telewizji cyfrowej.

Edytowane przez farciarzgilmore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o okablowanie, tylko o to czy Twoja miejscowość posiada pełną ofertę TV cyfrowej a ta dostępna jest w miejscowości, gdzie zredukowano analogową TV. Masz wtedy więcej programów w tym więcej w HD.

Co do jakości kanałów HD to w MM nie jest źle, te, które nadawane są w dobrej jakości z przyzwoitym bitrate prezentują się bardzo dobrze. Canal plus, HBO, TVN24, Eleven, prezentują się OK. TVP - gdy audycje nadawane są w HD (nie skalowane) też są OK. Nie musisz się obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...