Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@skylab21 U mnie po kablu sa puszczone tylko MUX-1 MUX-2 MUX-3. MUX-8 Białystok Krynice kanał 8 odpalili 1 lutego ale niestety MUX-8 po kablu jak do tej pory nie mam. Z 55 kanalow w analogu zostalo 54 po tym jak wylaczono TO!TV. Czekam na redukcje analogu, byc moze wtedy pojawi sie w kablu MUX-8 i nowe kanaly w DVB-C.

@ZerojedynkaX U Ciebie była już redukcja analogu ? Czy też włączyli u Ciebie MUX-8 bez redukcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop  Czytaj dokładnie co wyżej napisałem.Nie było żadnej redukcji.Przesunięto tylko częstotliwości 4 programów analogowych.

@dominvip  Oni dają cały mux8 w którym są 4 cyfrowe testy. Tak więc to nie mux8+testy tylko mux8. W przyszłości na tych testach będzie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszła reklamacja...

Wynegocjowane warunki ze wszystkimi usługami na 12 msc (rozmowa nagrywana + 3krotne moje pytanie czy wszystkie uslugi 12msc i beda konczyc się w tym samym terminie, 3krotne potwierdzenie Pani Konsultantki).

Dziś patrze w Ebok a pakiet Max Box 24 msc a pozostałe uslugi po 12 msc....

Zarządałem rekompensaty...Dodatkowo, po 2 tygodniach nie przysłali mi nowych warunków umowy o które prosiłem a nie otrzymalem ani mailowo ani papierowo. Dziś składając reklamacje musiałem się upomnieć...

Cała MM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadajnik Białystok Krynice nadaje MUX-1 na kanale 46,  MUX-2 nadawany jest na kanale 49 , MUX-3 na kanale 22, a MUX-8 na kanale 8. W analogu te kanały są oczywiście wolne. Natomiast po kablu Multimedia u mnie transmituje MUX-1 na kanale 62, MUX-2 na kanale 63, a MUX-3 na kanale 65, który początkowo był nadawany na kanale 64. Ciekawe jak to będzie u mnie z MUX-8 ? Czy Multimedia wrzuci go w przyszłości w paśmie UHF, czy też będzie normalnie w paśmie VHF na kanale 8 ?

 

Nie słyszałem jeszcze aby umowy dawali na więcej niż 2 lata. Zazwyczaj dają na rok albo na 2 lata w zależności od tego jak życzy sobie klient.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czymś sobie zasłużyłem, ale MMP ponownie wystawiła mi fakturę na 35,89zł.

Strach się bać...

Jak się dopatrzą, że popełnili błąd to dowalą ci potem fakturę że wypłaty nie starczy na jej opłacenie :curious:  Chyba że w systemie nie są zaznaczone wszystkie usługi które posiadasz i dlatego błędnie naliczają faktury. Sprawdź sobie usługi w nowym EBOK może tam czegoś się dowiesz jakie usługi masz włączone faktycznie, a jakich system nie widzi.

No i poszła reklamacja...

Wynegocjowane warunki ze wszystkimi usługami na 12 msc (rozmowa nagrywana + 3krotne moje pytanie czy wszystkie uslugi 12msc i beda konczyc się w tym samym terminie, 3krotne potwierdzenie Pani Konsultantki).

Dziś patrze w Ebok a pakiet Max Box 24 msc a pozostałe uslugi po 12 msc....

Zarządałem rekompensaty...Dodatkowo, po 2 tygodniach nie przysłali mi nowych warunków umowy o które prosiłem a nie otrzymalem ani mailowo ani papierowo. Dziś składając reklamacje musiałem się upomnieć...

Cała MM...

Moim zdaniem sprawę masz wygraną, i multimedia reklamację rozpatrzy na Twoją korzyść. Nie wiem o jakiej rekompensacie piszesz, ale z pewnością wyrównają Tobie wszystkie umowy do jednego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w Częstochowie mux8 po kablu Multimedii !!  Przed chwilą przeskanowałem telewizor w trzecim pokoju i znalazł muxy 1,2,3 i 8.  Brakuje muxa L3 i byłby komplet.W ten sposób mam bezpłatny drugi multiroom na trzeci telewizor.   :smile:

To jesteś jednym ze szczęśliwców. W Twojej lokalizacji dużo ostatnio zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszła reklamacja...

Wynegocjowane warunki ze wszystkimi usługami na 12 msc (rozmowa nagrywana + 3krotne moje pytanie czy wszystkie uslugi 12msc i beda konczyc się w tym samym terminie, 3krotne potwierdzenie Pani Konsultantki).

Dziś patrze w Ebok a pakiet Max Box 24 msc a pozostałe uslugi po 12 msc....

Zarządałem rekompensaty...Dodatkowo, po 2 tygodniach nie przysłali mi nowych warunków umowy o które prosiłem a nie otrzymalem ani mailowo ani papierowo. Dziś składając reklamacje musiałem się upomnieć...

Cała MM...

Mi w czasie rozmowy kosultant wielokrotnie i stanowczo mówił, że nie ma problemu w umową na dwa lata, ale pakiety premium typu HBO, C+ tylko na rok i inaczej nie da rady...upierałem się, ale tak jak się u Ciebie okazało, twierdził, że Maxbox na dwa lata, ale premium tylko na rok. A tak nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w czasie rozmowy kosultant wielokrotnie i stanowczo mówił, że nie ma problemu w umową na dwa lata, ale pakiety premium typu HBO, C+ tylko na rok i inaczej nie da rady...upierałem się, ale tak jak się u Ciebie okazało, twierdził, że Maxbox na dwa lata, ale premium tylko na rok. A tak nie chciałem.

Nie bardzo rozumien co to ma wspólnego z tym co napisałem. Ja ugadalem wszystko na 12 msc bo tak chciałem. I to mi potwierdzono telefonicznie. Ale jak się okazało...Ktoś w MM niefortunnie się pomylił lub chciał się pomylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ma wspólnego, że albo Ciebie, albo mnie ktoś w czasie rozmowy oszukiwał. Według jednego konsultanta można podpisać umowę na dwa lata z pakietami premium a według drugiego nie...

A to, że konsultanci w czasie rozmowy mówią różne rzeczy (często niezgodne z rzeczywistością)  to żadna nowość.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daro:

Wszystko się zgadza pakietowo w E-boku, sprawę poruszyłem już w poprzednim miesiącu (także na infolinii).

To wychodzi na to, że system źle podlicza za dostępne usługi. Pewnie to kiedyś wyrównają.

Jakich zmian ? Oprócz tego mux8 już daaaawno NIC nie było !! Czekam do sierpnia na cyfryzację..... :grin:

Przecież mają za kilka dni w Częstochowie udostępnić pełną ofertę? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ma wspólnego, że albo Ciebie, albo mnie ktoś w czasie rozmowy oszukiwał. Według jednego konsultanta można podpisać umowę na dwa lata z pakietami premium a według drugiego nie...

A to, że konsultanci w czasie rozmowy mówią różne rzeczy (często niezgodne z rzeczywistością)  to żadna nowość.

O

Teraz rozumiem. Powiem więcej. Rozpoczynając negocjacje najpierw zapytałem o możliwość umowy właśnie na 24 msc na wszystkie usługi. Chciałem dobrą cenę i mieć spokój na jakiś czas. Pani sprawdziła i powiedziała że się nie da przygotować takiej oferty. Moja odp. była konkretna. Podziękowałem. I chciałem kończyć rozmowę. Po czym nagle Pani kazała mi chwilę zaczekać...Za chwilę wróciła do mnie i zaproponowała wszytko w jednym terminie ale 12 msc. Zaakceptowalem. No i jak się okazało nowa umowa nie pokrywa się z ustaleniami. Stąd dzisiejsza reklamacja. Teraz podobno 30 dni na rozpatrzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na nowe warunki. Umowa od 01 kwietnia na 12 m-cy (w marcu stara umowa się kończyła). W ebok już widać zmiany (ale nie do końca).

Ciekawy jest fakt, że według sprawdzenia na stronie internetowej MM jestem poza zasięgiem internetu stacjonarnego...a mam go od lat he he

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ilu mogą zejść za ten pakiet: maxbox + eleven + pakiet hd + pakiet filmbox + net 60 + telefon 100, ma ktoś podobny i wynegocjował mniej niż 80 zł ?

Wyślij wypowiedzenie. Na bank dostaniesz za mniej niż 80 złotych. Ja obstawiam 69 złotych. MM teraz naprawdę daje oferty za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w niedalekiej przyszłości MUX8 ma być w większej ilości lokalizacji.

Tak zgadza się, ja już mam MUX8 ale na własnej instalacji antenowej, bo na multimedię nie ma co czekać :lol2: zacofana kablówka a rozwój zatrzymał się w latach 90 w mojej miejscowości.

Skąd takie info ?  Czyżbym o czymś nie wiedział ?

Jakiś czas temu pisali tu na forum o Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,  w Chełmie cała telewizja naziemna jest wpuszczona w kabel. Duży  plus dla operatora. widać poczuli konkurencję.

 

Aktualnie na module wczytuje się:  170 kanałów DTV. 49 analogowych i 30 MUX- naziemnych (bez EPG).

 

Brak ostatnio dodanych kanałów, począwszy od Winnickiego i podmianek na HD.

 

Dla obeznanych w temacie, czy te MUX- naziemne są za free dla wszystkich? Tzn. czy można mieć sam internet od nich i korzystać z analogu i MUX naziemnych?

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...