Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pakietów takich jak: Sport Champions, Filmbox, Fun Club, HD, oraz wielu podstawowych kanałów np: TVN Fabuła, Super polsat, 4Fun Dance, 4fun Gold, Polsat Sport News, Superstacja, TV Republika, Polsat Viasat Explore,  VH1, VH Clasic, Stars TV, Paramount, MTV Live. Dodam że brak również kanałów premium typu canal+. HBO, Cinemax w jakości HD i jest tylko jakość SD z mażącym się obrazem na dużym ekranie TV. Brak podstawowych kanałów w jakości HD np: Polsat, TVN24, Polsaty Sport i wielu innych. Na stonie głównej multimedia piszą że jest kanałów w jakości HD 35 nie wliczając tych nowych które są już u niektórych czyli razem w multimedi jest ich już około 65, w mojej miejscowości jest ich tylko albo aż 10 kanałów. Co można z tym zrobić? Zrezygnować z ich usług, czy czekać w nieskończoność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższej okazji chcę właśnie tak zrobić. Wcześniej jednak multimedia namówiła mnie właśnie tym że planują zmiany i to już niedługo. Minęły trzy lata a zmian żadnych, a obiecali przy każdym przedłużeniu umowy że zmiany będą i to lada moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po negocjacjach. To co w podpisie za 131zł. Nowe warunki od 01.04.2017r.

 

Drogo jak dla mnie. Trzeba było być bardziej nieugiętym, szczególnie, że jeszcze miałeś czas.

 

@neuro_wrw_gang: Brakuje mi tych kanałów co Tobie. Słynnej dwunastki, potem kanałów Winnickiego, kanałów z lutego i wczorajszych nowości. Już nawet się gubię czego brakuje. :crazy:

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie patrzyć na jakość nadawania kanałów bo w większości ostatnie nowości to tylko podmianki z SD na HD to u mnie brakuje 7 kanałów, tych od MWE, Zoom TV, Polsat Sport Fight i Polsat Doku. Teraz to już sam nie wiem ile brakuje u mnie kanałów HD bo słynna 8 i Polsat Sport News jest w HD, chyba coś około 15. Krew mnie zalewa jak słyszę że u nas w mieście ok 1000 ludzi blokuje cyfryzacje, przecież to można w 2 miesiące obrócić, wysłać handlowców, zmigrowac ludzi na cyfrę i po robocie. Od dawna analogu u nas się nie sprzedaje dwa przypadki z ostatnich tygodni, ciotce sąsiadki i babce kolegi skończyły się promocje na anolog coś ok 20 zł w obydwu przypadkach dostali faktury na 60 zł (sam analog), chcieli przedłużyć nie dało się i musieli przejść na cyfrę. Prawda jest taka że większość z tego 1000 analogowcow płaci za niego właśnie 60 zł, czysty zarobek dla MM a reszta musi czekać i z cierpieć jakość kanałów SD.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie kanały oglądasz. W ofercie Multimedia masz oferty łączone z NC+ i Cyfrowego Polsatu, jeśli przejdziesz np do NC+ stracisz dostęp np do kanałów sportowych polsatu, i odwrotnie.

Polsat rzadko oglądam. Zazwyczaj Cafe Futbol i eliminacje do MS lub Europy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

chciałem pomóc znajomej a widzę że macie tu doświadczenie i wiedzę w skutecznych negocjacjach z MM :)  Otóż z jakiegoś to powodu nie ma już na umowy czas określony tylko nieokreślony i płaci jakieś abstrakcyjne pieniądze. Jej potrzeby to maxbox+prv+canal prestige+sport champions HD+internet 60 mb.

Jaką kwotę powinna negocjować Waszym zdaniem? Dziękuję w jej imieniu z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli dodać kropki w ostatnim zdaniu, dlatego przerwa techniczna. :lol2:  W żadne cuda ze strony multimedia nie wierze. Ta kablówka jest już u mnie skreślona i na nic nie liczę. Żabojady jak inna platforma.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko zmiany kosmetyczne, które abonentowi nic nie dają. Jak władzę przejmie UPC to zrobi wszystko po swojemu i znowu będzie serwis inaczej wyglądać. Multimedia powinna się zająć sprawą ujednolicenia oferty, a nie zabawę w zmianę tła serwisu.


Tylko że taka kosmetyka nic nie kosztuje multimedię, a żeby dodać nowy kanał to już trzeba większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

chciałem pomóc znajomej a widzę że macie tu doświadczenie i wiedzę w skutecznych negocjacjach z MM :)  Otóż z jakiegoś to powodu nie ma już na umowy czas określony tylko nieokreślony i płaci jakieś abstrakcyjne pieniądze. Jej potrzeby to maxbox+prv+canal prestige+sport champions HD+internet 60 mb.

Jaką kwotę powinna negocjować Waszym zdaniem? Dziękuję w jej imieniu z góry za pomoc.

Ile teraz znajoma płaci ? Myślę, że bez problemu ugra 110 złotych, a jak się postara to w granicach 90 złotych. :) Nawet w tej cenie HBO może mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z FB, które miasta mają "naprawdę" pełną ofertę:

 

"1. marca. br. została podjęta decyzja o rozszerzeniu oferty DTV dla miast: Bochnia, Ełk, Gdańsk, Grudziądz, Jasło, Opoczno, Pruszków, Tomaszów, Warszawa, Zamość.

Do pakietów Maxbox i Sport HD Extra dołączony zostanie kanał Polsat Sport Fight HD (135).
Do pakietów Superbox i Maxbox dołączony zostanie kanał Polsat Doku HD (75 w miejsce Test 2).
Wersje SD kanałów HGTV oraz TVN 24 BiS zostaną zastąpione wersjami HD.
W pakiecie Superbox kanał Polsat Sport zostanie zastąpiony przez Polsat Sport HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja jaki postęp 10 miast z 2000 bu ha ha śmiech na sali w takim tempie cyfryzacjia u wszystkich za 100 lat, najbardziej zacofana kablówka na tej planecie a może i wszechświecie. Tak na poważnie jak w moim 65 tyś mieście 1000 abonentów blokuje cyfryzacje która może nastąpi pod koniec roku to co powiedzieć o takim Wrocławiu, Lublinie czy Rzeszowie tam to chyba nigdy cyfryzacji nie będzie, jedyne zbawienie to UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, bo coś mi nie pasuje. Znajomy wziął sobie z MM większy internet z 30 na 60 od 1 marca. Dzwonił do mnie 1 wieczorem, że nic się nie zmieniło i nadal ma 30 Mb/s. (przez Wi-Fi router ma własny). Następnego dnia zadzwonił do MM, a tam kazali podłączyć laptop kablem z modemem, bo po kablu będzie miał 60, a po Wi-Fi nie. Rzeczywiście po kablu ma te 60 Mb/s, a bezprzewodowo dalej 30. o co tu chodzi? Przecież router powinien dać radę. Stoi 2 m od laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, bo coś mi nie pasuje. Znajomy wziął sobie z MM większy internet z 30 na 60 od 1 marca. Dzwonił do mnie 1 wieczorem, że nic się nie zmieniło i nadal ma 30 Mb/s. (przez Wi-Fi router ma własny). Następnego dnia zadzwonił do MM, a tam kazali podłączyć laptop kablem z modemem, bo po kablu będzie miał 60, a po Wi-Fi nie. Rzeczywiście po kablu ma te 60 Mb/s, a bezprzewodowo dalej 30. o co tu chodzi? Przecież router powinien dać radę. Stoi 2 m od laptopa.

Router powinien działać zgodnie z prędkością na którą masz podpisaną umowę, a ograniczenie jest chyba do 100Mb/s. Prawdopodobnie w ustawieniach routera coś nie tak. Tak jak napisał @Kiler zrób ustawienia fabryczne routera, potem wszystko zresetuj czyli wyłącz z prądu modem i router na 30 sekund i włącz ponownie do sieci i sprawdź. Powinno zadziałać. :wink:

Info z FB, które miasta mają "naprawdę" pełną ofertę:

 

"1. marca. br. została podjęta decyzja o rozszerzeniu oferty DTV dla miast: Bochnia, Ełk, Gdańsk, Grudziądz, Jasło, Opoczno, Pruszków, Tomaszów, Warszawa, Zamość.

 

Do pakietów Maxbox i Sport HD Extra dołączony zostanie kanał Polsat Sport Fight HD (135).

Do pakietów Superbox i Maxbox dołączony zostanie kanał Polsat Doku HD (75 w miejsce Test 2).

Wersje SD kanałów HGTV oraz TVN 24 BiS zostaną zastąpione wersjami HD.

W pakiecie Superbox kanał Polsat Sport zostanie zastąpiony przez Polsat Sport HD."

Możesz podać link do źródła tych informacji? Bo na facebook-u niestety nie widzę takiej informacji co podawałeś, odnośnie pełnej oferty w wybranych lokalizacjach.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...