Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mnie teraz w domu, ale jak rano sprawdzałem kanały, to TVP Info było w HD - bez znaczka, bez opisu w EPG (którego z resztą nie było na żadnym kanale), ale kanał wg telewizora był w rozdzielczości 1080, a obraz z resztą wyglądał lepiej niż wcześniej to bywało.

PS Kanałów przez DVB-T nie wyszukiwaniem.

A mógłbyś mi wysłać na PW listę z kanałami jakie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie rozumiem tych "kablo-znawców" na tym forum, którzy złorzeczyli na klientów TV analogowej, że nie chcą przejść na DTV i tym samym blokują rozwój oferty DTV.

Co ich obchodzą klienci TV analogowej ?

Chcą płacić "więcej za mniej" to niech płacą. Chcą mieć mało kanałów w koszmarnej jakości i w cenie wyższej niż w DTV to niech mają. To ich wybór i ich pieniądze.

 

Nie wiem kto pierwszy nawymyślał te bzdury o niezbędności redukcji TV analogowej żeby powiększyć ofertę DTV i kanałów w HD, ale musiał to być kret, dezinformator i kompletny ignorant techniczny.

 

Moim zdaniem Multimedia zaczyna udostępniać pełną ofertę DTV, bo :

1. Klientela powoli odchodzi do DVB-T

2. Jest realna groźba wprowadzenia powszechnego abonamentu RTV i tego, że kablówki być będą musiały przekazywać dane swoich klientów Poczcie Polskiej

3. By Multimedia utrzymała liczbę abonentów przy dilu z Liberty Global (UPC).

Może być jeszcze jedna przyczyna tak nagłej ofensywy MM. Nie znamy szczegółów ustaleń z UPC w sprawie sprzedaży. Może UPC zażyczyła sobie, żeby oferta w całej MM była ujednolicona przed sprzedażą? No bo jak wytłumaczyć te nagłe zmiany? Dwa lata działo się niewiele, a tu nagle tyle zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy następne zmiany? (podmianki SD/HD, nowości) ;)

 

13043502_1004265436318093_44441077891778
Multimedia Polska Krystian, potwierdzamy, że w dniu 14.03.2017 odbędzie zmiana częstotliwości w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Libiąż, Radzionków, Sosnowiec, Trzebinia, Żory, Sanok, Brzozów, Burchardztwo, Dzierżążno, Kartuzy, Kiełpino, Kolbudy, Łubiana, Sierakowice, Somonino, Żukowo, Czarna Woda, Łeba, Skarszewy, Szymbark. Dodatkowo zmieni się również numeracja kanałów cyfrowych na standardową listę MMP
Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie teraz będą się tłumaczyć brakiem modernizacji, czyli inaczej mówiąc będą musieli wymienić sprzęt i okablowanie. :curious:

 

pewnie awaria, i na nic nie masz co liczyć. U jednych robią, a u drugich usterki, życie :wink:

 

Kuzwa jakieś wioski z pełną ofertą

nie płacz, i tak masz lepszą ofertę niż ja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że coś Mr.Chiquita się nie udziela teraz ? I ciekawe jak odniesie się do tego, że tam gdzie nie było tzw. "cyfryzacji" jest pełna oferta. Teraz też już mam mieszane uczucia co do redukcji analogu, bo nagle tam gdzie jej nie było jest pełna oferta. Też nieświadomie byłem przekonany, że bez redukcji się nie da. I jak tu zrozumieć politykę i działania Multimedii ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Bo został zbanowany (za co innego), więc się nie może udzielać. I się nie odniesie. Nie udzielam informacji o powodach i czasie, proszę nie zaśmiecać wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze jedna przyczyna tak nagłej ofensywy MM. Nie znamy szczegółów ustaleń z UPC w sprawie sprzedaży. Może UPC zażyczyła sobie, żeby oferta w całej MM była ujednolicona przed sprzedażą? No bo jak wytłumaczyć te nagłe zmiany? Dwa lata działo się niewiele, a tu nagle tyle zmian.

na pewno coś w tym jest, bo multimedia sama od siebie żadnych zmian bez potrzeby by nie zrobiła. Jeszcze kilka miesięcy i zobaczymy jak będzie z UPC

Zauważyliście, że coś Mr.Chiquita się nie udziela teraz ? I ciekawe jak odniesie się do tego, że tam gdzie nie było tzw. "cyfryzacji" jest pełna oferta. Teraz też już mam mieszane uczucia co do redukcji analogu, bo nagle tam gdzie jej nie było jest pełna oferta. Też nieświadomie byłem przekonany, że bez redukcji się nie da. I jak tu zrozumieć politykę i działania Multimedii ?

Od początku pisałem że redukcja analogu nie jest potrzebna, teraz są tego przykłady. Wystarczy troszkę poszperać w wujku google aby się dowiedzieć na czym polega telewizja kablowa analogowa i cyfrowa i wszystko staje się jasne. :wink:  Polecam wszystkim niedowierzającym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli się pojawia EPG. Ponowne wyszukiwanie kanałów sprawiło że jest ich teraz 190 :D Jakieś dodatkowe na końcu się pojawiły, w tym 3 oznaczone jako radio - oczywiście żaden z nich nie działał ;) Chyba trzeba poczekać, aż się sytuacja w sieci ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli się pojawia EPG. Ponowne wyszukiwanie kanałów sprawiło że jest ich teraz 190 :D Jakieś dodatkowe na końcu się pojawiły, w tym 3 oznaczone jako radio - oczywiście żaden z nich nie działał ;) Chyba trzeba poczekać, aż się sytuacja w sieci ustabilizuje.

U mnie te 3 radiowe działają od dawna. Polskie Radio Jeden, Radio Maryja oraz Radio Zet. Czasami się przydają w szczególności ten ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój...

 

Nie wiemy:

Jaki był/jest stan techniczny stacji bazowych w poszczególnych lokalizacjach?

Sposób dostarczania sygnału?

Opłacalność?

Procentowy udział klientów użytkujących dekodery SD/HD/analog?

...i Bóg wie co jeszcze!

 

Skończmy ten temat, większość doczeka prędzej czy później MAX/FULL oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...