Skocz do zawartości

Czy N na pewno jest lepsza...


Borys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa, wszystko przy wyborze zależy od tego co kto lubi.

Posiadałem umowę na "CP', było to w czasie (3 lata temu podpisywałem) gdy w mojej CATV nie było programów typu dla dzieci, dokumentalnych i filmowych.

W czasie umowy z CP kablówka się poprawiła (troszeczkę). Programów sporowych jest np.6, ale filmowych 3.

Zdecydowałem się na "n-kę" ze względu na pakiet filmowy, dla dzieci i dokument(trochę narzucony umową promocyjną-ale bez promocji koszt jest ten sam, gdyż dochodzi opłata aktywacyjna). W moim przypadku kanały z tych pakietów doskonale uzupełniają ofertę mojej kablówki, gdzie w przypadku konkurencyjnycj C+ i CP oferta w większości (85%) pokrywa się z pakietem podstawowym.

Poza tym dochodzi (przynajmniej u mnie) chęć poznania telewizji nadawanej w innej jakości niż dotychczas. Na szczęście nie jest to małżeństwo i po 12 m-cach można powiedzieć "n-ce" dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem n to najlepsza platforma na rynku.Mogę powiedzieć że wszystko mi się w niej podoba.Sprzęt oferta promocje itd.Każdy ogląda to co lubi to jest bardzo fajną rzeczą jak się czegoś nie lubi to się nie bierze takiego pakietu :brawo: np dorośli bajek.Promocje są też fajne szczególnie obecna przez 6 mcy wszystkie kanały za 38 zł[za wyjątkiem premium] a przez kolejne 6 mcy minimalna stawka to 48zł.Jeśli ktoś wykupi te 3 pakiety po promocji i czwarty ma gratis ale lubi od czasu do czasu np sezonowo[sport] inne kanały może zamieniać sobie pakiety bez dodatkowych opłat - to jest fajna rzecz. Kolejna sprawa to jakość kanałów która jest najlepsza w dodatku kanały HD są w pakietach bez dodatkowych opłat :!:

 

Cyfra+ tu jest różnie pakiety są drogie i nie ma aż tak ciekawych promocji. Ostatnio zdarzyło się że u nas jeździli i oferowali cyfrę + na 3 mce za darmo okazało się jednak ku zdziwieniu że sąsiedzi dostawali rachunki na 120 zł .ja mam tez cyfrę + z promocji święta 2007 ale nie jestem tez aż tak bardzo z niej zadowolony chociaż dokładają kanały ostatnio ale abonament też podnieśli o 2zł.Kanały HD można tylko dokupić 5zł za 1lub w większych paczkach ale to jest też bardzo drogie.Jakośc kanałów też nie jest ciekawa taka średnia a mój dekoder Strong 6860 to kupa złomu, w której stale się coś psuje :evil:

 

Cyfrowy Polsat tu sam nie wiem ale ich oferta też mi się nie podoba nie ma ciekawych promocji ani żadnych nowości kiedy bd w końcu dekoder z nagrywarką i jednocześnie z HD :?:za kanały HD trzeba dodatkowo płacić aż 6 zł za 1.Pakiety mogłyby być ciekawiej ułożone.Sprzęt też nie ciekawy a jakość kanałów to po prostu wielkie dno :!: Jedyne co mi się u nich podoba to świetne biuro obsługi.Miałem kiedyś problem z aktywacją dekodera do kanałów FTA.Zadzwoniłem do biura obsługi i tam pomogli mi z problemem. Uważam jednak że oferta cyfrowego polsatu nie jest ciekawa.

 

Podsumowując

1.N :brawo:

2.Cyfra+ :crazy:

3.Polsat :sciana:

 

Już niedługo w n pojawią się nowe kanały Eska Tv która nie bd dostępna nigdzie indziej oraz kanały nFilm1 oraz nFilm2 które beda prezentowały prawie to samo co canal+.Tylko NFilmy bd tańsze niż canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ogląda to co lubi:

N-ka właśnie takie ułożenie pakietów i promocja z tym związana spowodowała że rozstałem sie z n-ką.

Miałem aktywne trzy pakiety - film , dokumnet i sport. I te tylko oglądałem. i tu sie przełączałem z pakietami płacąc za dwa + info (razem 38 zł) . Po co mi promocja za 38 zł skoro i tak nie będę oglądał? czerę goryczy przelała sprawa zwiazana z HBO. trzeba wypowiedzieć trzy miesiące wcześniej. Razem z wypowiedzeniem HBO złożyłem wypowiedzenie n-ce w całości. Kanały które oglądałem najcześciej : n-sport mam w SD w TNK, Discovery HD w Polsacie.

Własnie to co wybrałem dla siebie:

C + komfort + z C+ i HD oraz Familijny z pakietem sport i kanałami PS HD + Discovery oraz tnk - zaspokaja moje oczekiwania .

Co nie oznacza że sytuacja może zmienic sie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mnie wkurza.Masz kolego pakiet mini i uważasz się za eksperta od oferty programowej CP.Bo żeby mieć co pooglądać,w każdej platformie,to abonamencik trzeba płacić koło stówki.Zresztą abonamentu nie płaci się za to,co się ogląda,tylko za wybór.Może kiedyś dożyjemy czasów,gdy tv będzie tania jak barszcz i za stówę człowiek będzie miał rozkodowane dwie platformy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób narzeka na ofertę programową N. Ale gdy ja przebiegłem przez wykaz programów, które aktualnie nadają na platformach cyfrowych, to wyszło mi, że tego co brakuje w N to National Geographic, Fox Life, paczka Zone i BBC. Reszta kanałów jest dla N nieosiągalna - tj. kanały Polsatu i Canal+ (co też świadczy, że znów coraz częściej konkurencja odbywać się będzie na poziomie kanałów na wyłączność lub własnych). Oczywiście, warto byłoby dodać NG czy pakiet BBC, ale te są na wyłączność. Paczka Zone może być tylko dodatkiem, pozostaje w sumie FOX Life z podanej listy. Oczywiście kanały Canal+ mają bardzo dobry content, ale co by o tym nie mówić, w N zapewne się nie pojawią (Chyba, że będzie to N+ czy inne tam cudo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią n wprowadza nowe kanały nFilm1 i nFilm2 chyba HD. Będą w nim premiery z wytwórni paramount i dream works czyli praktycznie to samo co w canal+ więc to co w canale+ bd w n-ce tylko pod inna nazwą kanału :)

 

Poczytaj sobie trochę. Przecież N-ka odebrała te wytwórnie Canal+. Canal+ został na lodzie z FOX'em i UNIVERSAL'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że iMichał napisał ironicznie, a nie poważnie ;-) No i po pierwsze to zapewne także NFilm będzie się starał o nowe umowy, a po drugie - umowy te nie są wieczne, także na Paramount i Dreamworks. Gdy Canal+ chwalił się 5 lat temu jakie ma wytwórnie w swoim portfelu pisał, że ma MGM, Paramount, Universal, FOX i Dreamworks (w tej kolejności). Jak jest dziś, wiemy wszyscy. Jest dosyć oczywiste, że od razu NFilm nie będzie mieć takiej biblioteki jak Canal+, ale jak podejrzewam nie będzie mieć też takiej jak Canal+ ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ sam zrezygnował z Paramountu i Dreamworksu, (co według mnie nie było dobrą decyzją) jeśli by chcieli to te wytwórnie nadal byłyby w C+, tak samo jak Universal czy Fox.

nFilmy (wg wypowiedzi przedstawicieli n) mają być bez dodatkowych opłat, w pakiecie filmowym. Może to wskazywać, na niewielką liczbe nowości i skoncentrowaniu się na filmach starszych, podobnie jak robi to TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego N-ka mialaby byc lepsza :lol2: , skoro CP i C+ tak samo sa kiepskie. Prawdziwe oferty satelitarne to maja Niemcy albo Francuzi, a u nas to lipa i szajs.

 

Mam ja tylko ze wzgledu na pare kanalow HD i w miare nowoczesny tuner, ktory nie jest moja wlasnoscia, w dodatku nie place za dzierzawe, a jak sie popsuje to nie moj problem tylko N-ki. Na dodatek - w stand by - pokazuje biezacy czas, co mi sie bardzo podoba :lol:

 

Jakby jeszcze N-ka czesciej robila promocje dla swoich klientow to byloby calkiem znosnie :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz piszesz to same bzdury, czy myślisz, że jak napiszesz to jeszcze kilka razy to stanie się to prawdą?

 

W nFilm będą produkcje: Paramount, Dreamworks, MGM. C+ to m.in. Universal, Fox, Monolith, Spi, KinoŚwiat. Gdzie tu widzisz wspólne wytwórnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego N-ka mialaby byc lepsza :lol2: , skoro CP i C+ tak samo sa kiepskie. Prawdziwe oferty satelitarne to maja Niemcy albo Francuzi, a u nas to lipa i szajs.

 

Ja wiem w Niemcach na płotach kiełbasy rosną banany na wierzbach... a w sklepach wszystko darmo dajom taki kraj....

Ale tak przypomnę u Niemców jeszcze sporo tunerów analogowych jest w użyciu zajrzyj jeno na astrę analogową..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...