Skocz do zawartości

Czy N na pewno jest lepsza...


Borys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne są te hasełka chcę kupić coś ale nie wiem co pomóżcie.I zaczyna się walka o dusze.Ale przecież Borys@ jeżeli ktoś Ci powie,że blondynki są najfajniejsze to przyjmiesz to za pewnik.Pamiętaj,że to Ty zostaniesz z tą platformą a nie doradcy-bo im się co chwalą na pewno podoba/a Tobie może nie koniecznie/i To Ty będziesz uwięziony z daną platformą te ładne ileś miesięcy za którą będziesz płacił rachunki.Przecież to nic trudnego wejść na strony poszczególnych platform i zobaczyć co oferują/bez jakiś wcześniejszych uprzedzeń bo to stwarza niepotrzebnie stereotypy/,jakie w tym są promocje dla nowych abonentów i jaki sprzęt oferują.Teraz przymierz się co ciebie z tych ofert naprawdę najbardziej interesuje,ile możesz przeznaczyć maksymalnie na abonament/pamiętając,ze promocje mają swój kres i później trza płacić faktyczne opłaty/.Jeżeli nazwy jakiś kanałów nic Ci nie mówią zobacz np.w TO i Owo zawartość programową poszczególnych kanałów gdyż sama nazwa może być myląca.Nsport nie znaczy,że masz tam opór transmisji sportowych itp.Można się oczywiście dopytać w razie wątpliwości o szczegóły sprzętu.działalności i kontaktów z daną platformą itp.Dlatego nie wolno brać odpowiedzi statystycznie 9 głosów za N-ka ,5 za C+i 4 za CP więc biorę n-ke.Bo jak mówi przysłowie- "Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"-.No to by było na tyle i życzę Ci Borys@ dobrego a przede wszystkim dobrze przemyślanego pod swoim kątem wyboru.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego kabla nie ma w pudełku ?(chyba ze euro ale tez chyba nie). Podlaczenie do netu daje ci dostęp do nportalu (7 serwisow "informacyjnych"), do telewizyjnej wersji nboku (sprawdzanie salda, zamawianie filmów), a także od dziś chyba możesz programować nagrania na recorderze przez program tv na stronie n (wkrótce chyba też przez sms). Acha - no i NRadio jeszcze oczywiście, sporo stacji to daje, m.in. całą paczkę RMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe się zobaczy najwyżej neta na WiFi sobie sprawie.

 

Jeszcze jedno pytanie chciałbym zakupić kabel hdmi i optyczny, abym mógł w pełni korzystać z kanałów HD i dźwięku, jednak jest tych przewodów cale mnóstwo. I jak sprawdzam na allegro to nie wiem czy brać te droższe czy tańsze ?

 

np.

 

allegro.pl/item446416239_daytona_1234_interconnect_toslink_toslink_2_5m.html

allegro.pl/item445681816_mrs_163_hq_1_3b_full_hd_hdmi_hdmi_3_0m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet sportowy w N jest do d... to samo pakiet filmowy . Lepiej mieć 3 x Canal+ niz te dwa pakiety. Cyfra + jest lepsza ze wzgledu ze posiada Canal+. Choc kazdy mowi ze jest droga to czemu ma tyle abonentow?? N telewizja musiala zrobic mega promocje zeby przybylo jej abonentow bo nikt tego nie brał a Ci co maja to narzekaja ze nie ma tam co oglądać. LM to nie wszystko. Jedynym plusem N to dekodery za ktore nie pobierana jest opłata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o której konkurencji mowa i co kto lubi. Ja np chwalę sobie nScreen (tylko na lato wyłączyłem wcześniej po obliczeniu kiedy się kończą oglądane przez mnie sezony, żeby nie płacić za powtórki), którego u konkurencji nie ma. Lubię też Comedy Central, HBO i AXNy, rzadziej Universal czy klasyki z MGM. CC nie ma w Polsacie a HBO i AXN mają u konkurencji gorszą jakość obrazu. Zresztą wszystkie kanały filmowe lepsze i gorsze mam w jednym pakiecie a nie rozwalone na różnej wysokosci abonamentach. Polsat nie ma PVR HD a Cyfry dekoder jest do d|_|py. Przecież bez sprawnie działającego PVR nie da się w ogóle oglądać, bez tego (VOD, PVR) nic bym nie obejrzał bo nie mam czasu. TVP HD jest coraz lepsze i zacząłem oglądac produkcje TVP głównie z uwagi na HD. Sport może nie jest lepszy od Cyfry, mimo większej ilości kanałów ale IMHO lepszy od Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, cała ta dyskusja o "lepszości" jest więc bes sensu. O gustach się nie dyskutuje, można tylko brać pod uwagę kanały na wyłączność.(CP BBC,zone europa.P sport,C+ canal+,NG, N- nsport MGM itd).Pozostałe sprawy są podobne.

Nie zgodze się jednak co do sprzętu, Pvr c+ uzywam i nie narzekam, zresztą tak jak w C+ i w CP klient ma możliwość zakupu odbiornika nie dedykowanego w takiej klasie jaka go interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, niededykowany odbiornik nie umożliwia oglądania pełnej oferty, więc zakładając że Cyfra czy Polsat wprowadzi coś co mnie interesuje w VOD to i tak brałbym dekoder platformowy. Co do dekodera to jednak Cyfry jest słabszy bezdyskusyjnie, na gorszych warunkach i jednak bez żadnych ciekawych dla mnie funkcji. Tak samo jak się zgadzam że Canal+ jest lepszy od nSport (chociaż to sportowa wersja TVN24 więc inna kategoria) tak w przypadku dekodera bezapelacyjnie wygrywa jednak nBox recorder. Co nie oznacza że ten dekoder jest zły, po prostu recorder jest lepszy, bo my przecież tylko porównujemy. Dobrze że Cyfra chociaz podjęła rękawice, bo Polsat chyba całkiem odpuscił temat i zostanie na wieki platformą za 38 zł bo wszyscy co chcieliby coś więcej zostaną zagospodarowani przez Cyfrę i N.

 

PS

Nie wiem tylko czy rozpatrywanie Canal+ ma sens skoro można mieć sam multipakiet, jakbym był fanem polskiej piłki pewnie już bym miał, bo perspektywa dwóch dekoderów mnie nie przeraża, na antenie wisi konwerter Octo z wolnymi jeszcze dwoma wyjściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie orden - niech pan wszystkich oświeci i napisze, jakie to kanały filmowe i sportowe (których nie ma konkurencja) powalają na kolana i sprawiają że oferta N jest taka doskonała. Sam z chęcią się dowiem.

 

I kolejny Pan z problemami.

 

Ten temat nie powinien istniec (i podobne) bo powoduja tylko niepotrzebna wymiane zdan bardziej lub mniej frustrowanych ludzi (n, CP , C+) o roznych preferencjach.

Ktora platforma jest lepsza to powinno wynikac z analizy poszczegolnych dzialow i jak ktos jest myslacym to odpowiednie wnioski potrafi wyciagnac w kontekscie swoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie orden - niech pan wszystkich oświeci i napisze, jakie to kanały filmowe i sportowe (których nie ma konkurencja) powalają na kolana i sprawiają że oferta N jest taka doskonała. Sam z chęcią się dowiem.

 

I kolejny Pan z problemami.

Nierozumiem jednej rzeczy, jak ktoś pisze dobrze o n to wszystko gra, ale jak ktoś pochwali Cyfre, to zaraz nienormalny. @orden, może to Ty masz problem, zastanów się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, tak z laski swojej, nie komentuj tego bo ty jestes podrecznikowym przykladem tzw "obiektywizmu" (i to jest twoj problem) na tym forum i nie zapuszaczaj sie tam gdzie twoj komentarz wyglada wyjatkowo kuriozalnie.

 

A jak pisalem o frustratach to zaznaczylem w nawiasie , nawias wyglada tak ---> (...), ze dotyczy to rowno abonentow (fanatykow) n, CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekb1976 bierzesz platforme tylko ze wzgledu na jeden lub drugi kanal? jak lubisz koty to NG, a jak czopery to DCh. poczytaj o tych kanalach zobacz ile jest powtorek programow, jakosc techniczna jest identyczna HD ok, DD5.1. Tu musisz niestety sam wybrac.

 

Ja ostatnio wiecej "siedze" na NG HD bo wlasnie koty teraz ogladam, ale pewnie jak mi sie znudza to przejde na czopery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawe, to nikt nie jest obiektywny, bo każdy (w mniejszym lub większym stopniu) będzie chwalił swoją platforme. Jest to normalne i dziwne by było, gdyby ktoś miał nke a chwalił CP. Nielubie (i wtedy reaguje) jak ktoś pisze teksty typu Cyfra jest do kitu, bo jest droga, a CP jest dla biedaków, albo jak ktoś celowo przekręca nazwy (POLSZIT, CYFRA+ - moja ulubiona platforma!), to świadczy tylko o debiiliźmie piszących takie mądrości.

Jak już pisałem, niewykluczam że sam kiedyś zostane abonentem nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zadałem to pytanie.

Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy mają misję promowania swoich preferencji .

Mam tą przyjemnosć i dostęp do dwóch platform cyfrowych, oraz kuriozalnej oferty "N' . więc:

A) Po co lansować na siłę badziewie w postaci "n" ???? jesli nie jest się pracownikiem satkuriera -conajmniej dziwne.

B) w każdym innym przypadku ,wybierz to co lubisz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako abonent CP i N powiem, ze kazda platforma ma swoje + jak i -. Jestem zadowolony z obu. W N kanały HD mam wliczone w cene pakietów ktore wykupiłem, natomiast w CP i C+ trzeba za nie dodatkowo doplacac. CP ma natomiast dekoder ktory umozliwia tworzenie wlasnej listy kanalów bez czekania az platforma doda ja na swoja liste, a dotego kanaly BBC i Polsat. N mam nSport z Liga Mistrzow i SportKlub z Bundesliga, VOD z ktorego jestem zadowolony choc troche trzeba poczekac az sie pobierze w calosci gdyz mam obecnie podpiety 1 kabel do nbox'a. w weekend bede montowal quad'a wiec wtedy szybciej pobiore zawartosc calej biblioteki VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...