Skocz do zawartości

Czy N na pewno jest lepsza...


Borys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wspólnymi siłami jednak udowodniliśmy, że każdy wybiera coś dla siebie i każdy ma inne oczekiwania co do platformy.

Jedni wolą mieć tą swobodę jaką oferuje n za to nie oglądać Polsatów itp. Inni znowu wolą wszystkiego po trochu żeby nie musieli co miesiąc zmieniać pakietów żeby np. jeden miesiąc oglądać sport a innym znowu filmy. C+ dla mnie staje się najgorszą ofertą na rynku. Pakiet za 60 zł w C+ jest wdg. mnie dużo gorszy od CP Familijny+RelaxMix cena ta sama. Dodatkowo w C+ za dekoder płacimy 10 zł miesięczni,a i tak musimy go oddać za to w CP płacimy 99 zł i dostajemy go "na zawsze" Tak więc jedynymi platformami, które zostają na polu bitwy o klientów to CP i n. Oferty są zbliżone cenowo i każdy wybierze coś z innych względów. Temat brzmi czy n jest na pewno lepsze. Więc takie pytanie nie powinno mieć miejsca ponieważ jak już wyżej napisałem dla każdego lepsze jest coś innego.

 

Po pierwsze C+ dekoder jest na włazsnosc za 1zł.Z dekoderem tym mozna duzo zrobic np zmienic oprogramowanie dekoder Polsatu nadaje sie ale na smietnik. Teraz pakiet komfortowy jest powiekszony o dodatkowe kanały umowa na 18 miesiecy wychodzi srednio 45 zł na miesiac i wychodzi duzo taniej niz ten smieszny Polsat.Umowy w Polsacie sa na 24 miesiace tragedia to soba jakosc nadawanych programów . Ogólnie Polsat Cyfrowy przegrywa z N jak i Cyfra+ i zostaje daleko w tyle pod wzgledem jakosci nadawanych kanałow jak i sprzetu do odbioru oraz oferty programowej:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP umowa jest na 17 miesięcy. Teraz w C+ z okazji 10 lecia urodzin dają taką "promocję"

Czy zmiana oprogramowania to taka wielka zaleta?? Co z tego, ze sobie zmienisz. Pakiet komfortowy kosztuje 30 zł i to tylko przez 10 miesięcy.

Oferta programowa za taką cenę jest śmieszna, a co do jakości to jakim cudem C+ ma niby lepsza jakość?? Hahaha tak lepsza jakość z tym super dekoderem w którym można sobie zmienić oprogramowanie. Dodatkowe kanały które w CP ma się w Familijnym i w C+ dodatkowo. Powiedz w czym C+ jest taka lepsza od CP ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w Polsacie jest na 24 miesiace!!! i taka jest prawda a w Cyfrze 18 miesiecy w tym 9 miesiecy ze znizka 50%. Cyfra+ jest w tym lepsza od Polsatu w tym ze karta nie jest parowana z dekoderem. Zmieniajac oprogramowanie w dekoderze mozna duzo:) nie bede sie wypisywal np ustawiasz sobie wlasna liste kanałow. Cyfre można podzielic na kilka telewizorow ( sam w domu mam podzielony na 3 telewizory placac jeden abonament:) uzywajac splittera. Wiec tak na prawde koszt mojego abonamentu to 28zł (posiadam pakiet podstawowy i 4x Canal+ w tym C+ film i sport HD w umowie na 13 miesiecy z 25% znizka na abonament) a w calosci place 56 zł czy do duzo?? z kanałami premium chyba nie. poprostu wysylam pismo przed koncem umowy dzwonia do mnie i sami oferuja promocje. W polsacie tego nie ma!!!!!!!! Mozliwosc wlaczania i wylaczania programow premium np Canal+. Biorac go np 2 listopada ma sie listopad za darmo a grudzien platny, a potem mozna zrezygnowac a w Polsacie zeby miec HBO za 20 musze podpisac aneks i oplacac go przez ROK bez mozliwosci rezygnacji z niego. Jezeli ktos posida telewozor LCD lub plazme to niech nie bierze Polsatu bo jakosc jest tragiczna!!!!! Jakosc na C+ jest duzo lepsza. No i kanały HD po 6 zł nawet w C+ sa za 5 :) biorac 3 x hd wychodzi po 4 zł za MTV HD, NG HD i Eurosport HD. Poprostu Cyfra+ wychodzi duzo taniej a promocje sa co chwile jakies nowe!!! Ja od dwoch lat prawie nie placilem pelnej opłaty za Cyfre+ teraz tez wysylam pismo z rezygnacja i dalej na promocji przez nastepny rok albo 15 miesiecy bo na tyle sa teraz umowy. wystarczy??? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac oprogramowanie w dekoderze mozna duzo:) nie bede sie wypisywal np ustawiasz sobie wlasna liste kanałow.

:lol2::lol2::lol2: Ja nie muszę nic wgrywać a i tak robię sobie listy kanałów :lol2::lol2::lol2:

Jasne że jakość na c+ jest lepsza :lol2: Kto daje CP gów :censored: ne HBO z transpordera zawalonego niemal do granic możliwości. Co to za kanały premium jak są z pikslelozą. Jak chce to mogę sobie kupić na miesiąc Sport czy Filmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna uważałem Cyfrę+ za najgorsze g***. Bo ceny były wysokie, za praktycznie każdy fajny kanał trzeba było dodatkowo dopłacać (NGC, kanały Discovery, AXN) i wyglądało to nieciekawie.

Ale teraz kiedy wreszcie zrobili normalny podział na pakiety, do tego dali fajne promocje gdzie ceny są naprawdę nie za wysokie. Oferta wygląda przyzwoicie i gdybym teraz nie miał nic i miał wybierać to nie wiem czy nie zdecydowałbym się właśnie na Cyfrę zamiast CP (chociaż trochę szkoda by mi było Polsatu Sport i Travel Channel, no i musiałbym Polsat z naziemnej ciągnąć).

 

Tak czy inaczej uważam że najsłabszą ofertę programową ma mimo wszystko n. Najlepszą CP albo Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP umowa jest na 17 miesięcy wiem bo sam taką mam!!W dekoderze CP bez zmiany programowania można sobie ułożyć własną listę kanałów. Tak ku :censored: jakość na C+ jest lepsza bo co? Nadają na tej samej satelicie więc nie rozumiem.

Zresztą nie będę się kłócił bo mi nie zależy żeby udowodnić co jest lepsze. Wdg. mnie C+ jest droższa i tyle. Każda platforma jest [beep]iana bo każdy kiwa klienta tylko, ze nie każdy tak samo.

 

@pawcho Chyba ty jesteś fanatykiem. Nauczyłeś się jednego słowa i kozaczysz? Zaistnieć to może chcesz ty bo mi na tym nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie ciągnie mnie do Polsatu wcale, chociaż mam dobry odbiór z anteny naziemnej ale bez przewinięcia tej ilosci reklam nie da się tego oglądać

A, co może na TVN-ie jest mniej reklam - jeszcze więcej(film trwa nieco ponad godzinę a z reklamami 3 godziny).

Gdzie napisałem że nie ma? TVN oglądam tylko dlatego że mam recordera. Wszystko oglądam z nagrania albo bufora, zaczynając min z 30 minutowym poślizgiem.

 

Wszystkie są g-ó-w-n-i-a-n-e. Wszędzie te same kanały na których same powtórki. Jedna od drugiej platformy różni się tym, że ma inne kanały na których są powtórki(są małe wyjątki). Tam gdzie jest najwięcej nowości to tylko kanały sportowe. Nawet nagrywanie kolejnych odcinków pokazują na żywo. :wink::wink::wink::wink:
No przepraszam, oglądam nScreena z nowościami a na wakacje jak powtarzają to deaktywuję, a wybór kanałów też taki że powtórki mnie zbytnio nie dołują, zawsze cos się znajdzie.

 

Tak czy inaczej uważam że najsłabszą ofertę programową ma mimo wszystko n. Najlepszą CP albo Cyfra.

To proszę o listę tych słabości progarmowych na dzień dzisiejszy. My tu w N mamy najlepszą jakość obrazu na HBO i AXN i TVP (to ostatnie od Cyfry), sporo kanałów HD, ligę mistrzów w HD, premierowe seriale w tydzień po premierze w USA, premiery filmowe przed kanałami premium, najlepszą ofertę dla dzieci, TVN/Disc. Historia, Da Vinci, nTalk, TVP HD itp. Natomiast nie mamy niestety siatkówki, Polskiej Ligi Skorumpowanej a Bundesliga na Sportklubie ma kiepską jakość. Najlepszy dekoder platformowy (recorder), w promocji za śmieszne pieniądze można aktywować, bez którego nie wyobrażam już sobie oglądania czegokolwiek.

Polsat to nie ma nawet do dzisiaj Comedy Central i od dwóch lat mami kanałem widmo Polsat HD. Zaiste eNka najsłabsza programowo, koń by się uśmiał. Polsat ma zamiast VOD i PVR kanały premium typu TV1000 i Zone Romantica. Polakom gratulujemy Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Polacy to jednak ciemnogród. Tylko 350 000 doceniło fantastyczną ofertę platformy n :D Gdzieś, kiedyś czytałem że TVN jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek (czy coś w tym stylu). No i w pełni muszę się z tym zgodzić. Czytając fora mam wrażenie że niektórzy dla TVN-u mogliby umrzeć :D To takie odpowiedniki Rydzykowych [beep]rów :lol: Klapki na oczach i bezwiedna wiara w niebieski znaczek :D Powinni sobie na stałe nakleić logo TVN na telewizorze. Wtedy nawet Polsat mogliby spokojnie oglądać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej uważam że najsłabszą ofertę programową ma mimo wszystko n. Najlepszą CP albo Cyfra.

To proszę o listę tych słabości progarmowych na dzień dzisiejszy. My tu w N mamy najlepszą jakość obrazu na HBO i AXN i TVP (to ostatnie od Cyfry), sporo kanałów HD, ligę mistrzów w HD, premierowe seriale w tydzień po premierze w USA, premiery filmowe przed kanałami premium, najlepszą ofertę dla dzieci, TVN/Disc. Historia, Da Vinci, nTalk, TVP HD itp. Natomiast nie mamy niestety siatkówki, Polskiej Ligi Skorumpowanej a Bundesliga na Sportklubie ma kiepską jakość. Najlepszy dekoder platformowy (recorder), w promocji za śmieszne pieniądze można aktywować, bez którego nie wyobrażam już sobie oglądania czegokolwiek.

Polsat to nie ma nawet do dzisiaj Comedy Central i od dwóch lat mami kanałem widmo Polsat HD. Zaiste eNka najsłabsza programowo, koń by się uśmiał. Polsat ma zamiast VOD i PVR kanały premium typu TV1000 i Zone Romantica. Polakom gratulujemy Cyfrowego Polsatu.

 

Po pierwsze jeśli piszesz o ofercie PROGRAMOWEJ to nie pisz o VOD czy PVR bo to nie ma związku.

A teraz do rzeczy:

- kanały dokumentalne: na uwagę zasługuje Discovery HD i mooże Discovery Historia, poza tym nic ciekawego, lepszą ofertę ma zarówno Cyfra (National Geographic, NGC HD, Planete) jak i CP (Travel Channel, BBC Knowledge)

- sport: z unikalnych rzeczy jest SportKlub (słaba jakość obrazu, poza Bundesligą nic ciekawego) i nSport (Liga Mistrzów only) i NASN(jak dla mnie mało interesujący kanał), Cyfra jest pod tym względem najlepsza (Canal+ Sport), CP jest moim zdaniem też lepszy (Polsat Sport, Polsat Sport Extra)

- kanały ogólne i informacyjne: są wszystkie TVP, jest TVN HD, brak Polsatu i TV4, brak Superstacji (Cyfra na pewno lepsza pod tym względem, CP jak dla mnie też)

- muzyka: jest w zasadzie wszystko to co wszędzie (w Cyfrze to samo, w CP brak MTV2 i MTVN HD)

- dla dzieci: no tu to jest rzeczywiście zatrzęsienie kanałów, tylko pytanie: kto to ogląda? (no chyba że Da Vinci Learnig) :/

- film: jest MGM HD a poza tym to słabo (Universal czy SciFi to kanały głównie serialowe, a Wojna i Pokój raczej niszowy), CP nie jest lepszy ale Cyfra owszem (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film HD, Ale Kino!)

- inne kanały: ciężko coś powiedzieć o nTalk czy OwsiakTV, mnie takie kanały nie interesują ale przypuszczam, że niewiele wnoszą do całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BBC to się zgodzę. Myślę, że w kiedyś Discovery HD dołączy do CP, w końcu był (jest) testowany. Bundesliga leci na niekodowanym Anixe HD czyli w jakości HD. Jak ktoś lubi siatkówkę czy Kubicę to oba: Polsat Sport i Polsat Sport Extra to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli piszesz o ofercie PROGRAMOWEJ to nie pisz o VOD czy PVR bo to nie ma związku.

To co oglądam z dekodera jest dla mnie zawartością programową, sposób dostarczenia się nie liczy. Więc taką są najnowsze seriale bez reklam w nScreen. PVR, faktycznie ale zawsze pozwala polepszyć zawartość programową TVN poprzez ominięcie reklam, zresztą ty pisząc o zawartości programowej zachaczyłeś też o ceny. Poza tym przestań z uporem maniak o tym sporcie. Ja brałem Cyfrową Platformę telewizyjną a nie Cyfrową Platformę Sportową.

 

Jeszcze raz proszę o wskazanie w czym poza Polsatem Sport i Polsatem naziemnym jest lepszy Cyfrowy Polsat w dokumencie, filmie, serialach, dziecięcych. Ciebie Histora nie interesuje, nauka języków też nie, seriale, programy dla dzieci, muzyce. Wybacza ale ani ja ani nikt z mojej rodziny nie jesteśmy kibolami i lubimy wygodę oglądania telewizji w wybranym przez nas czasie i bez konfliktów co będziemy oglądać bo jednocześnie leci coś dla dzieci i fajny serial.

 

Podałeś dwa kanały w Polsacie i dwa w N w dokumentach to teraz proszę podać dlaczego te w Polsacie są lepsze? Twierdzenie tak bo tak powiedziałem mnie nie przekonuje.

 

Strasznie się dałem wciągnąć w bezsensowną idiotyczną dyskusję. I tak się nawzajem nie przekonamy. Zabierajcie Panowie ten wątek do działu Polsatu lub Cyfry. Szkoda tu miejsca na niego. Ja tam nie wchodzę smrodzić.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC to pewnie też g :censored: o? Do d :censored: y jest oferta naukowa n-CP ma Travel i BBC Knowledge, a C+ NGC!

Może BBC i Travel Channel to nie :censored:, ale Discovery HD, Discovery Historia, D Travel & Living i Da Vinci Learning te dwa kanały nie dorównują, ale za to Cyfra+ ma rzeczywiście lepszą ofertę dzięki NG i Planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack bulwersujesz się jakbyś był co najmniej w zarządzie ITI :shock:

Ja napisałem co myślę starając się nie urazić przy tym nikogo. Przytoczyłem pewne argumenty, jak się nie zgadzasz - twoja sprawa ale opanuj się i trochę luzu. Wiadomo, że każdy lubi co innego - jeden stawia bardziej na sport drugi na film a trzeci na jeszcze co innego. Ja uważam, że Travel Channel jest o wiele ciekawszy niż jego odpowiednik Disc. T&L. Po prostu bardziej mi się podoba to co tam jest.

Druga sprawa - po czym wnioskujesz, że mnie historia nie interesuje? Napisałem nawet, że Disc. Historia może być ciekawy ("może" a nie "jest" bo go nigdy nie miałem okazji oglądać).

Pytasz się dlaczego CP jest lepszy w dokumencie, filmach, serialach, dziecięcych. Przecież napisałem wyraźnie, że w dziecięcych najlepsza jest n!

CP nie jest lepszy od n w serialach ani filmach, dla mnie osobiście jest lepszy w sporcie no i w dokumencie ponieważ lubię Travel Channel i BBC Knowledge.

Za to Cyfra jest moim skromnym zdaniem najlepsza w filmach, a także lepsza od n w dokumencie z uwagi na National Geographic Channel i w sporcie (nie jestem kibolem jak to ładnie określasz, stwierdzam tylko co jest).

Ale to jest tylko moje zdanie, nikomu go nie narzucam, jak już powiedziałem: każdy lubi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się skończyłem bulwersować. Wiaderko zimnej wody pomogło. :lol2: Chodzi o to że z twoich postów wynikałoby że oferta Polsatu i Cyfry jest powalająca w stosunku do N a w praktyce tak nie jest. Poza tym jeżeli bierzemy pod uwagę tylko ofertę programową a nie ceny to nawet Cyfra nie jest lepsza przynajmniej do końca roku (VOD premiery vs Canal+). Filmy i seriale jest tu łatwiej porównać niż NG, Planete vs Discovery HD, TVN Historia czy TVN Lingua bo to trochę różna tematyka i każdy co innego lubi.

 

Inna sprawa że wiele ludzi bierze KNŚ lub dzieci+Hity Filmowe+Sport+nScreen+HBO w N i multipakiet w C+ i mają to co najlepsze za coś czego w "gołej" Cyfrze nawet za 200PLN by nie mieli. Cały przekrój rynku filmowego i sportowego i do kompletu dokument lub dzieci (w zależności od przekroju rodziny), na więcej i tak im czasu nie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...