Skocz do zawartości

Czy N na pewno jest lepsza...


Borys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to ja odpowiem tak jak w temacie: N niekoniecznie jest lepsza, zależy kto co lubi :smile: Jeżeli pod uwagę bierzesz tylko n* i Cyfrowy Polsat, Cyfry+ nie bierzesz pod uwagę, to odpowiedz sobie na jedno zaje*iście, ale to zaje*iście ważne pytanie: Co chcę oglądać :?: I zacznij to oglądać.

 

Moim zdaniem za n przemawia tak: kanały dziecięce, muzyczne i chyba jednak filmowe, bo mają prawie wszystko co CP i jeszcze trochę. Sport tak, jeśli chcesz w miarę często obejrzeć najlepszą piłkę klubową na świecie, tj Ligę Mistrzów. Z pucharu UEFA też coś się znajdzie. No i dzięki TVP Sport mają takie wydarzenia ważne dla Polaków typowo(mecze grupowych rywali Polaków w el. MŚ itp.) No i zdecydowanie jakość na plus dla n.

 

Za Polsatem: jest tanio, jeśli jesteś kibicem siatkówki, to jest to platforma stworzona dla Ciebie. Jeśli jesteś fanem F1 to także będziesz bardzo zadowolony. Za CP przemawia też fakt, że ma prawie wszystkie (oprócz TVP INFO) kanały dostępne naziemnie, przynajmniej do końca roku.

Także zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze i idź do tej platformy :smile:

 

*Ktoś już tutaj pisze tą literę pogrubionym i chyba powiększonym też, pozwoli ten ktoś, że zapożyczę, bo tak jest czytelniej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ustalmy jakie kryterium oznacza że coś jest lepsze? Oferta sportowa (ale jakie dyscypliny), filmowa, HD, dzieci, sprzęt, dekoder na własność, opłata lub jej brak za dzierżawę itp, itd. Może ktoś podać jasne kryteria? Jeżeli nie to może tak postawione pytanie traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Borys założyłeś ciekawy wątek :smile: Jedni czytają, drudzy biorą aktywny udział w dyskusji/kłótni. Czy ktoś już doszedł do jakiegoś konsensusu :?: Czy N napewno jest lepsza... niech wypowiedzą się posiadacze wszystkich platform (z opisów użytkowników wynika, że są tacy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Ktoś już tutaj pisze tą literę pogrubionym i chyba powiększonym też, pozwoli ten ktoś, że zapożyczę, bo tak jest czytelniej :?:

n-ka! Ja tak piszę. Oczywiście - "pozwalam" Czy czytelniej :?: Nie wiem. Raczej napewno jestem blisko prawidłowo zapisanej nazwy i logo firmy, o której tak dużo, tutaj się mówi - pisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze pokolorował 8) O tak :> n-ka!

 

A wracając do tematu, no to każdy człowiek ma swoje gusta i jakąś tam zasobność portfela, więc jeden będzie wolał n-kę, inny CP, a jeszcze inny C+, dlatego kasa ma też jakiś wpływ na lepszość jednej oferty nad drugą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka! Ja tak piszę. Oczywiście - "pozwalam" Czy czytelniej :?: Nie wiem. Raczej napewno jestem blisko prawidłowo zapisanej nazwy i logo firmy, o której tak dużo, tutaj się mówi - pisze :wink:

Z pewnością czytelniej, jedna litera w 50 wersowym poście się zlewa. Że zaprezentuję: "Kupię sobie n-kę" vs. "Kupię sobie n-kę". Widać różnicę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy N zdobędzie klientów tym że 4 kanały HBO dodała gratis przez trzy miesiące za darmo? Jak równiez filmboxy przez 2 miesiące gratis... Czy taką zrzutką chce zdobyć klienta??

38zł przez pół roku czy to jest oferta korzystna, nad którą warto się zastanawiac?

Nie sądze żeby to coś dało tej platformie hmm chyba ze się mylę...

Biorąc pod uwagę sprzęt ale anteny ludzie ...... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście chwyt marketingowy polsatu. Jak w reklamie mówią 12miesięcy za darmo zero wpłat przez cały rok. Ale się ludzi na to nabierze. żal mi ich. Myślą że na cały pakiet to jest a to tylko na mini max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie N jest najlepsza. Długo zastanawiałem się którą platformę wybrać. W zasadzie po gruntownym zastanowieniu brałem pod uwagę tylko Cyfrę lub N bo Słoneczna Platforma jakoś mnie do siebie nie przekonała (chociaż na samym początku chciałem właśnie ją brać) . Zdecydowałem się na N z kilku powodów.

1) Kanały HD. Skoro mam telewizor HD to chce z tego korzystać i to jak najmniejszym kosztem.

2) Potrafię przed Sci-Fi Channel lub Wojna i Pokój przesiedzieć na prawdę całe godziny a te kanały są tylko w N.

3) Jako wielki fan sportów amerykańskich zdecydowałem się na ą platformę bo tutaj był tylko NASN. A teraz jeszcze futbol amerykańsi pojawił się w nsport i to w HD! Dla mnie bomba! Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej a jeśli już to w wykonaniu tylko najlepszych klubów europejskich i tutaj Liga Mistrzów mi w zupełności wystarcza ( Byle by tylko utrzymali prawa do niej ) Za polską ligę nie zapłaciłbym ani złotówki więc i tutaj N miała przewagę nad Cyfrą.

 

Cyfra miała jak dla mnie jedna istotną przewagę nad N - Lepsze filmy. Mam nadzieję że po zapowiedzi wprowadzenia w przyszłym roku 2 nowych płatnych kanałów filmowych w platformie N i w tym punkcie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa na CP kończy mi się na początku grudnia to skorzystam z promocji korzystna zmiana na 12 m-cy...

zobaczę jak ma się oferta N-ki w porównaniu do pozostałych platform...też chciałbym zacząć ogladać

kanały HD jak najmniejszym nakładem środków :lol:

 

jakie kanały filmowe mają być w N-ce jeszcze? czy w pakiecie filmowym czy dodatkowo płatne osobno :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dwa nowe kanały Premium - przypuszczalnie coś w rodzaju nFilm1 i nFilm2. Oba w jakości HD, pojawiają się zapewne na TP analogowym TVNu. Obecnie trwa zbieranie materiału do kanałów, podpisywanie umów z wytwórniami. O trzech już wiemy: chodzi o MGM (np. najnowszy Bond), Paramount i Dreamworks (Sprawa znana, jeszcze jakiś czas będzie trwało przejście filmów od C+ do N). Do tego dojdą pewnie jakieś wytwórnie europejskie, biblioteka ITI Film Studio i jakieś studia niezależne. Jednak szczegółów brak nie tylko, co konkretnych wytwórni,ale też do tego, jak kanały będą wyglądać (czy pojawią się też dokumenty, zapisy koncertów czy wywiady z gwiazdami lub programy rozrywkowe czy jakiekolwiek seriale), ani kiedy dokładnie ruszą (na pewno nie w tym roku, Sojka mówił o wiośnie 2009)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa informacja. Różnie można ją interpretować - jako wprowadzenie nowej marki kanałów filmowych (z zakończeniem na "film") lub jako ekspansję kanału za granicą - co też nie jest wykluczone. Dziwne (a może i nie?), że nowe kanały filmowe również będą na licencji Ofcomu. Przecież N nadaje niektóre kanały na licencji brytyjskiej ze względu na nieprzestrzeganie przez nie przepisu o konieczności emisji pewnego % programów produkowanych na terenie UE. Czyżby także i nowe kanały nie spełniały tego kryterium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to mój 1 post wiec nawiązując do tematu trzeba zastanowić sie czego oczekujemy po platformie

mnie głównie interesuje sport a w szczególności piłka nożna a w tej kwesti Cyfra Plus wdł mnie ma sporą przewagę nad N

choć w chwili obecnej posiadam obie platformy

 

Cyfra - C + ma prawa do transmisji Ligi Polskiej Angielskiej Hiszpańskiej Włoskiej Francuskiej do tego ciekawie robione Magazyny Liga + Liga + Extra i Sport + do tego NBA

 

Ogrange Sport od niedawna oferta głownie bazująca na meczach ligi Polskiej ale jesli mamy swój ulubiony klub w najwyższej klasie rozgrywkowej to możemy śledzić go na żywo w każdym meczu

 

N- N-Sport magnesem przyciągajacym jest Liga Mistrzów do końca sezonu 2008-2009 Puchar Uefa ale tylko niektóre mecze

prawa to transmisji Pucharu Polski, Pucharu Ligi Angielskiej dochodzi NHL

 

Sport Kluby w których mamy Bundesligę do końca obecnego sezonu później przejmuje Eurosport

Puchar Angli od tego sezonu

Liga Argentyńska Brazylijska czy MLS generalnie to dla maniaków piłki

 

TVP Sport 1 Liga polska sporo meczów elemimacyjnych MŚ Puchar Włoch do tego mecze polskiej ligi kosza hokeja

 

Eurosporty pomijam bo ma je zarówno Cyfra jak i N

 

Wdł. mnie w momencie kiedy N straci prawa do LM utraci swoją największa kartę przetargowa jeśli chodzi o ofertę sportową

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...