Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy ja na próbę nagrałem sobie filmik z youtube,który ściągnąłem i odtwarzam go w programie VLC Media player. I gdy otwieram zaawansowane odtwarzanie pliku to mam w zakładce "płytka" DVD.typpliku pisze mi tylko tyle,że MP4,ale wiem,że pewnie nie o to chodzi:) Czy powinien sobie jeszcze jakiś program ściągnąć i ten program do przekonwertowania pliku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja korzystam z keepvid.com. Jakość od komórkowej do Full HD. I format FLV lub MP4. Moja Wiwa HD-90 bez problemu to łyka. Odtwarzacza DVD nie mam, bo jest mi nie przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że to niezbyt dobry czas na zakup sprzętu komputerowego, ale w ciągu najbliższych 7 dni chciałbym zakupić laptopa, z tym że w sklepie stacjonarnym. Interesuje mnie coś opartego na technologii i3, lub i5. Komputer miałby służyć do użytku codziennego (internet, pakiet Office), obsługi programu graficznego GIMP, projektowania CAD, CAM, FLUENT i sporadycznie do pyknięcia w jakąś mniej wymagającą gierkę typu: FM12, FIFA12, czy CS 1.6. Dość prawdopodobne jest też to, że komputer będzie pełnił funkcję telewizora, ale raczej nie przez tuner USB, tylko przez wejście HDMI. Przeszedłem się dziś do EURO i takie "cuda" tam znalazłem... Który Waszym zdaniem najlepszy i dlaczego??

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... bhtml#opis

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... bhtml#opis

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... bhtml#opis

 

 

Jutro jeszcze zahaczę o MM...

A może polecicie coś od siebie?? Cena maksymalna to 2100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to omijałbym wszystko z grafiką Intela nawet te nowsze wynalazki bo w testach wypada fatalnie. Poczytaj to : http://forum.pcformat.pl/FAQ-Polecane-l ... ien-2012-t

A i nie rozumiem tego zdania Dość prawdopodobne jest też to, że komputer będzie pełnił funkcję telewizora, ale raczej nie przez tuner USB, tylko przez wejście HDMI. Nie wiem jak to dokładnie się zwie, ale laptop może wysyłać sygnał, czyli to co na monitorze to na TV, ale nie odwrotnie jeśli o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Opcja formatu jest ostateczną ostatecznością. Lepiej już jak ktoś ma takie coś zrobić to reinstal wraz z ratowaniem. Czyli nagrywam na jedną partycję, a druga mi zostaje tak jak była i na nią przenoszę ważne pliki. Ale to nie w tym przypadku(na razie) Bardziej stawiam na padającą grafikę w sensie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze - nie. Jak jest możliwość negocjacji ceny to powiedz tak 250zł. Jeśli chodzi o wady, to te laptop potrafi się przegrzewać i zawieszać - jak zwykle wina płyty głównej - co akurat nie musi zdarzać się w tym. W sumie może sobie wymienić dysk, procka(za flaszeczke znajdzie dwurdzeniówke) i kupić ram(2x1GB za ok. 100). I tak może powiedzieć, że sobie te 150 chce zaoszczędzić na wymianę paru części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest kilka fajnych propozycji nieco pozwyżej 2000 np. Samsung NP300E5C-S04PL, Toshiba Satellite L755D-14L (PSK36E-03N00HPL) (dokładnie 2000, ale procek i grafa AMD) i chyba najlepsza propozycja - Samsung RC710 (NP-RC710-S02PL). Wszystkie oczywiście z systemem Win 7 HP. Poniżej 2000 są zwykle z prockami AMD, moim zdaniem warto dołożyć ze 100 zł i wziąć coś z Intelem, bo to jednak jest dużo wydajniejszy procek. Nie wiem jak ty uważasz, ale ja jednak brałbym teraz tylko Intela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos laptopów - planuję kupić jakiś po nowym roku. Moglibyście coś doradzić - cena najlepiej do 2000 zł.

 

A ja dalej polecam poczytanie http://forum.pcformat.pl/FAQ-Polecane-l ... nik-2012-t Najnowsze aktualizacja, listopadowa pewnie ok. 10 Także w dziale opinie, testy itp. A jak coś jeszcze możesz każdy podzespół z danego laptopa wklepać w google i poczytać opinie, sprawdzić jak się ma dana część w porównaniu z innymi.

 

Mam taki kłopot zainstalowałem windows mx7 i nie mogę dźwięku wgrać miał ktoś takie kłopoty ?

 

Poczytaj: http://forum.windowsmx.pl/rozwiazanie-p ... -t646.html A jak nie to znajdziesz na forum inne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka fajnych propozycji nieco pozwyżej 2000 np. Samsung NP300E5C-S04PL, Toshiba Satellite L755D-14L (PSK36E-03N00HPL) (dokładnie 2000, ale procek i grafa AMD) i chyba najlepsza propozycja - Samsung RC710 (NP-RC710-S02PL). Wszystkie oczywiście z systemem Win 7 HP. Poniżej 2000 są zwykle z prockami AMD, moim zdaniem warto dołożyć ze 100 zł i wziąć coś z Intelem, bo to jednak jest dużo wydajniejszy procek. Nie wiem jak ty uważasz, ale ja jednak brałbym teraz tylko Intela.

 

100 zł to nie jest dużo, a skoro piszesz, że Intel robi różnicę, to będę się tym kierował.

 

@bartolinos - dzięki za link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam internet mobilny Orange Free z ruterem Huawei e960. Wszystko byłoby fajnie ale mam problem że zasięg na parterze jest słaby i nie mogę korzystać z neta w telefonie (ruter jest na piętrze). Wymyśliłem sobie żeby wymienić ruter na jakiś inny który będzie miał dostatecznie silny zasięg i obejmie 2 piętra albo żeby do obecnego rutera dołożyć jakiś drugi. I teraz mam pytania:

1) Czy da się w ogóle jakoś to zrobić na 2 rutery (1 na piętrze i 1 na parterze na jednej karcie) ?? Huawei mogę oczywiście odłożyć do szafy a zakupić jakieś 2 nowe.

2) A jeśli się nie da to jaki ruter polecacie zamiast Huawei żeby zasięg był o wiele lepszy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...