Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jantar napisał:

Moda na sukces w prime timie nie przejdzie. Nowa już tego próbowała i nic z tego nie wyszło. W prime timie masz u konkurencji publicystykę polityczną i nowe odcinki rodzimych tasiemców, które mają ugruntowaną widownię od lat. Często są też transmitowane mecze piłkarskie czy inne wydarzenia. Moda nie ma żadnych szans. O tej porze, o której jest, będzie konkurować jedynie z końcówką odcinka serialu tureckiego na Dwójce. Mnie osobiście odpowiada emisja codzienna Mody razem z weekendami i mam nadzieję także ze świętami. To jednak przyjemna odmiana mieć w ramówce świątecznej stały serial, a nie po raz enty np. Znachora, czy Trędowatą, albo jakieś koncerty specjalne, czy inne rzeczy. Zwykle w takie dni nie ma po co włączać większości kanałów.

Nowa miała Modę na sukces o tej samej porze co Antena no 10 minut później się zaczynała była przed serwisem informacyjnym jest to pora Klanu, Jaka to melodia, Pierwszej miłości, Panoramy. 

 

Emisja o 20:00 z powtórkami w formie maratonu w niedziele i powtórkami pon - piąt 10 i 15 lub 16

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:
 
 
 
 

@pavl6 Posyp głowę popiołem. Jeśli używasz w swoich wypowiedziach tak mocnych słów jak antyklerykalizm i bez wiedzy stawiasz tezę o alergii, to nie dziw się że to wywołuje oburzenie.

 

 

Co do EPG to już to wspominałem. Tytuł filmu był podany tylko na sobotę. Od dziś mamy "Film fabularny", czyli znany już standard z innych kanałów tego nadawcy. Mało profesjonalne. 

Trudno, żebym nie używał mocnych słów, jak ktoś z godzinki czy dwóch programów katolickich w jednej stacji, czy kilku w innej, robi aferę, jakby było ich po 20 w co najmniej połowie głównych tv. Teraz jeszcze @Akarizlicza łącznie godziny emisji programów w kilku stacjach i nawet wlicza do tego nie tylko te katolickie (a o katolicyzm był zarzut, że rzekomo dominuje). No, jak tak byśmy liczyli, to wyjdzie zawsze wiele godzin różnych programów, czy to sportowych, czy to kulturalnych, czy to rozrywkowych itd. łącznie na różnych kanałach. Na tej zasadzie możemy stawiać tezę, że jest dominacja czegokolwiek w tv naziemnej. Policzmy transmisje sportowe - myślę, że wyjdzie nie mniej niż 10 godzin, licząc różne stacje. Samych kabaretów jest chyba z 5 godzin dziennie tylko w Antena HD, więc jak doliczyć te z innej stacji to możemy śmiało robić aferę, że jest dominacja kabaretów w polskiej tv :D.  

3 godziny temu, CYFROmaniak napisał:
 
 
 
 

@PowerTV tłumaczył kilka stron temu, że pierwszy odcinek M Ż i K jest dłuższy niż pozostałe. Więcej czytania ze zrozumieniem, mniej nabijania postów, proszę.

 

@dvbtowiec jeżeli ktoś pisze o "kacu" osób układających ramówkę to to nie jest krytyka, a zwykły hejt.

 

Miłej niedzieli!

Z tego co widzę, to w EPG codziennie emisja wieczorna tego serialu jest zaplanowana na godzinę i 40 minut. Tak jakby codziennie mieli zamiar emitować pierwszy odcinek :).

3 godziny temu, dziwek napisał:
 
 
 
 

@pavl6 nie pisał, że łącznie 4h w naziemnej, on nawet nie łączył tego w 4h, tylko mówił o TVP1 i Antenie. tylko o tych 2 kanałach. A warto dodać fakty, że np. Polsat News i TVP Polonia nie nadają naziemnie w całym kraju, tylko w jego części, ośrodki regionalne tvp nadają różną ilośc i długość tych audycji wg tego co sam napisałeś.

To prawda. Choć mogę "posypać głowę popiołem" - jak już padło w tym wątku - mogłem może precyzyjniej sformułować to zdanie, żeby nie było wątpliwości, że odnoszę się tylko do poruszonych w wątku zarzutów, a były o Antenę HD i padło stwierdzenie, że w niedzielę w TVP1 jest 7 godzin programów. Okazało się, że tylko 3. Z siedmiu godzin w TVP1 wyszło max. kilkanaście godzin we wszystkich stacjach naziemnych, z czego kilka to dublowanie przez TVP Polonia, a trzeba pamiętać, że to stacja kierowana do Polonii, a my ją mamy tylko w ramach testów DVB-T2 teraz, więc trudno oczekiwać żeby odbierali Polonii dostęp do programów katolickich z anten TVP, żeby "nie było dominacji katolicyzmu w NTC". No i część emisji nachodzi na siebie, a trudno oczekiwać od widzów, że będą oglądać jednocześnie, co najwyżej mogą nagrać. Gdyby odliczyć transmisje, które, jak już kilka razy w tym wątku zauważono, są przeznaczone główne dla chorych, bo normalnie katolik przeżywa je w świątyni, a nie przed ekranem tv, to liczba godzin wyjdzie jeszcze skromniej. Oczywiście pewnie TV Trwam podbije wynik.

Przyznaję, że pewnie lepiej byłoby wydzielić dużą część naszej dyskusji w oddzielny wątek, np. "Dominacja treści katolickich w NTC" :). W ferworze dyskusji tak to się potoczyło, przy okazji padających porównań do innych stacji, czy bardziej ogólnych uwag, na które potem padały riposty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie też, po co ta przerwa o 16:05 w "Kabaretowy szał", by o 17:00 znowu wróciło?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Po opisie nie sądziłem, że Antena HD będzie kanałem wartym uwagi. Wczoraj pół dnia oglądałem :D Oczywiście seriale średnio mnie kręcą, ale programy z kabaretami wymiatają :) No i HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sugestii dla ANTENA HD:

 

Dodajcie takie seriale jak m.in - "Pełna Chata",  "W labiryncie"

Dodajcie paradokument "Malanowski i Partnerzy" by uczcić pamięć Bronisława Cieślaka.

Taka mała sugestia - mniej kabaretów a więcej dokumentów np. religijnych, ciekawych filmów - by nie powielać ramówki jak u TVC HD czy FILMAX HD , itp...

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pavl6 napisał:

Z tego co widzę, to w EPG codziennie emisja wieczorna tego serialu jest zaplanowana na godzinę i 40 minut. Tak jakby codziennie mieli zamiar emitować pierwszy odcinek :).

Serial idzie od 50 do ponad 56 minut (odcinek 7) oprócz 1 odcinka gdyby leciał raz czy 2 razy w tygodniu to ramówka może być ułożona pod nią po nim film może się zacząć raz trochę wcześniej raz później powtórkę puścić przed Ukrytą kamera i się wyrówna przy emisji stałej codziennej trzeba wypośrodkować ale to max powinno iść z reklamami 1 h 15 minut max około 20 minut na reklamy 

 

2 godziny temu, Bartosz1 napisał:

Mam kilka sugestii dla ANTENA HD:

 

Dodajcie takie seriale jak m.in - "Pełna Chata",  "W labiryncie"

Dodajcie paradokument "Malanowski i Partnerzy" by uczcić pamięć Bronisława Cieślaka.

Taka mała sugestia - mniej kabaretów a więcej dokumentów np. religijnych, ciekawych filmów - by nie powielać ramówki jak u TVC HD czy FILMAX HD , itp...

 

 

Lepiej moim zdaniem dać:

Mrok (serial telewizyjny) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Tak czy nie? – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Ja raczej bym stawiał na coś premierowego w naziemnej np. serial Zaprzysiężeni jest 211 odcinków w sam raz do emisji poniedziałek - piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Golbi84 napisał:

Nowa miała Modę na sukces o tej samej porze co Antena no 10 minut później się zaczynała była przed serwisem informacyjnym jest to pora Klanu, Jaka to melodia, Pierwszej miłości, Panoramy. 

 

Emisja o 20:00 z powtórkami w formie maratonu w niedziele i powtórkami pon - piąt 10 i 15 lub 16

Na Nowej "Moda na sukces" była o 19.30 tak dla ścisłości, a nie o 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartosz1 napisał:

Mam kilka sugestii dla ANTENA HD:

 

Dodajcie takie seriale jak m.in - "Pełna Chata",  "W labiryncie"

Dodajcie paradokument "Malanowski i Partnerzy" by uczcić pamięć Śp.Bronisława Cieślaka.

Taka mała sugestia - mniej kabaretów a więcej dokumentów np. religijnych, ciekawych filmów - by nie powielać ramówki jak u TVC HD czy FILMAX HD , itp...

 

Do seriali dodałbym: "Alf", "Żar Tropików", "Cudowne Lata". :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, exmartino napisał:

Fajne wyraziste logo Antena HD: 

ChomikImage.aspx?e=omt-HkZ_6lkTD2O_suHHn

Grafika niestety nie działa :(

1 godzinę temu, Bartosz1 napisał:

Mam kilka sugestii dla ANTENA HD:

 

Dodajcie takie seriale jak m.in - "Pełna Chata",  "W labiryncie"

Dodajcie paradokument "Malanowski i Partnerzy" by uczcić pamięć Śp.Bronisława Cieślaka.

Taka mała sugestia - mniej kabaretów a więcej dokumentów np. religijnych, ciekawych filmów - by nie powielać ramówki jak u TVC HD czy FILMAX HD , itp...

 

Powielanie ramówki ma sens ale tylko w stronę Antena HD -> TVC by zaspokoić widzów którzy czekają na nowy kanał. Dodatkowo uważam że propozycje z anten tematycznych powinny być na Antenie (zwłaszcza tyczy się to stacji muzycznych, Top Kids, Home TV, Biznes 24,  Adventure a Filmaxa tylko w przypadku filmów i seriali emitowanych tam premierowo gdyż TVC mógłby podzielić się z Anteną jedynie Mszą Świętą, kabaretami i śląskimi szlagierami) a nawet mieć premierę na nowym kanale i dopiero potem rozchodzić się na inne kanały.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy końcowe przy "Modzie na sukces" zostały mocno przyspieszone. Fajnie, bo prawie od razu zaczyna się kolejny odcinek.

 

Na razie to jedyna produkcja która mnie na Antenie ciekawi, a to już coś. ;-D. Plusik za emisję w soboty i niedziele. Inne darmowe stacje w większości mają w tym czasie powtórki filmów i seriali.. Jednak liczę, że w następnych miesiącach @PowerTVzakupi kolejne produkcje, nie tylko z USA. :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Telewizor napisał:

Napisy końcowe przy "Modzie na sukces" zostały mocno przyspieszone. Fajnie, bo prawie od razu zaczyna się kolejny odcinek.

 

Na razie to jedyna produkcja która mnie na Antenie ciekawi, a to już coś. ;-D. Plusik za emisję w soboty i niedziele. Inne darmowe stacje w większości mają w tym czasie powtórki filmów i seriali.. Jednak liczę, że w następnych miesiącach @PowerTVzakupi kolejne produkcje, nie tylko z USA. :-) 

Takich seriali się nie puszcza w soboty i niedziele, nieprzypadkowo się mówi serial codzienny. A sobota i niedziela jest moim zdaniem od powtórek z tygodnia dla tych co pracują np. na popołudnia albo jak się nakładają seriale na siebie przykład Na wspólnej, Barwy szczęścia, Leśniczówka.  

Godzinę temu, Marek79 napisał:

Jemu trudno będzie dogonić TV Puls a Ty o sukcesach........

Im będzie trudno dogonić Puls 2, TV6 czy Nowa TV spójrz jakie tam mają filmy i seriale (Zabójcze umysly, Agenci NCIS, świeżynka FBI w TV6 Hawaii 5-0, Nowa produkcje Polsat Play i Cafe i niezłe filmy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Telewizor napisał:

Napisy końcowe przy "Modzie na sukces" zostały mocno przyspieszone. Fajnie, bo prawie od razu zaczyna się kolejny odcinek.

Przy wszystkich pozycjach przyspieszają napisy końcowe, tak jak TV Puls, PULS2, STOPKLATKA i dawniej Polsat. Przy nagrywaniu filmów, to słabo, jeśli ktoś chce mieć nagrany w całości czasowej. Gdyby polskie przepisy pozwalały na wycinanie napisów końcowych, to by tak właśnie wymienieni nadawcy postępowali. 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sentence napisał:

Gdyby polskie przepisy pozwalały na wycinanie napisów końcowych, to by tak właśnie wymienieni nadawcy postępowali. 

A przypadkiem TVN nie wycina w maratonie Na wspólnej w soboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominacie tutaj o napisach końcowych że są przyspieszanie lub wycinane mamy przykład że były napisy końcowe wycinane tylko była pod koniec odcinka pokazywana belka na dole studia które to produkowało na kanale dla dzieci Nickelodeon teraz od jakiegoś czasu pokazują napisy końcowe A wcześniej nie pokazywali napisów końcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...