Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, maciej9523 napisał:

Chyba jesteś trochę uprzedzony. MWE ma w 100% polski kapitał i jedyne co mi brakuje to program informacyjny z mottem: PROMUJEMY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

 

 

Myśmy już podsuwali taki pomysł:

 

Taka dodatkowa autoreklama kanału Biznes24.

 

Więc może warto przemyśleć co w stylu flash'a informacyjnego i dajmy na to co 3 godziny (9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00) takie szybkie połączenie z Biznes24 lub coś z dysku długości 3 minut. Ot taki program "W 3 minuty", albo "3/3 flash". A na końcu informacja/napis "Więcej na kanale Biznes24. Zapytaj swojego operatora".

 

Mam nadzieję, iż po starcie i "zadomowieniu się" kanału nasze propozycje zmaterializują się.

 

3 godziny temu, enski napisał:

Sorry, ale to nie jest ich pierwszy kanał, a któryś już z kolei. Ile już tego zaufania, czasu, tych szans? Niedawno co uruchomili FILMAX przy którym było tyle kompromitacji i żenady z której stali się już memem filmu fabularnego.

Ale pierwszy ogólnopolski. :wink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daniel103108 napisał:

Mam wrażenie że ten kanał leci nieco "głośniej" od innych zwłaszcza tych muzycznych a reklamy ciszej co jest raczej dziwne a wręcz niespotykane.. 🙂🙃🤪

 

To że reklamy są ciszej też zauważyłem i oby tak zostało 👍 to nawet zachęca do obejrzenia bloku reklamowego. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jantar napisał:

To już jest jakieś info. Czyli odcinki z jutra po południu będą powtarzane w niedzielę z rana? 

 

@Jantar - powtórki będą następnego dnia będą o godz. 10:15

 

https://programtv.naziemna.info/program/st/antenatv=?fbclid=IwAR3p2m4mcrPO4aBC-dYQPpwfn0qxyaeiVu6hskiYYRreLhqkfmra45qcxSs

 

Bardzo ładnie, z tempem 14 odcinków tygodniowo serial będzie miał szybkie tempo! Chyba jeszcze nigdy polscy widzowie "Bold & Beautiful" nie byli tak rozpieszczeni. Dzięki @PowerTV 😅

 

Trzymam kciuki by takie tempo i godziny się utrzymały. Zapowiadają się fajne odcinki późnym latem i jesienią. Te które będą w najbliższych tygodniach też są OK, tyle że skupią się na młodych bohaterach.

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie popieram dajcie jakiś program informacyjny z Biznes 24 w ramach reklamy tej stacji o wyznaczonych godzinach. Podniesie to wartość telewizji Antena jako stacji bezpłatnej ogólnopolskiej i wartość telewizji Biznes 24 jako częściowo płatnej stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie pomyliłem się codziennie jedno i to samo na tym kanale, tragedia,najgorszy kanał nie tylko w NTC ale w historii polskiej TV. Wygląda na pełna amatorszczyznę. Matki żony i kochanki mają 25 odcinków czyli niecały miesiąc emisji codziennej. Teraz pytanie: kto będzie oglądał serial na tym kanale codziennie?

2 godziny temu, A&G napisał:

Ale pierwszy ogólnopolski. :wink:

Biznes 24 według nich jest ogólnopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak zwykle tylko narzekacie...

Moim zdaniem ramówka jest całkiem w porządku jak na początek, niestety muszę czekać aż Antena TV dołączy do jakieś platformy cyfrowej bo mieszkam w UK.

Edytowane przez Polsat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golbi84 Właśnie EPG przestudiowałem i ten sam wniosek. Codziennie to samo.

W zasadzie 4 pozycje programowe są. 

1. Kabarety i smieszne filmiki

2. Kilka starych powtórkowych seriali: Moda na sulces, Bonaza, Matki źony i kochanki, Tata a Marcin powiedział

3. Dzika kuchnia

4. I uwaga niespodzianka, codziennie późnym wieczorem pozycja : FILM FABULARNY

 

Od czytania już ta ramówka mi się znudziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka powinna się jednak dzielić na pon - piąt i sobota, niedziela w tygodniu nawet więcej pasma telezakupów a przede wszystkim muzyki. Serial codzienny typu telenowela nie ma prawa iść w weekend rodzaj widza jest inny na weekend i na tydzień. Dwa nie ma nic dla męskiej części widowni, wykorzystałbym Biznes 24 do edukacji starszych osób ekonomii, serwis informacyjny albo jakieś podsumowanie dnia lub tygodnia. Power Karaoke w nocy 🤣 Moda na sukces pon - piątek i maratony w weekendy po 5 odcinków (sobota i niedziela) a Matki żony i kochanki w sobotę i niedziele 18:00 i po 2 odcinki w jakiś dzień w tygodniu np. piątek, więcej muzyki szczególnie pasmo 8-14. Bonanza według mnie nie jest serialem na codzienną emisje wiec tez sobota i niedziele o 18:00 i dwa odcinki np. poniedziałek

 

PS. Dlaczego Matki zony i kochanki serial 50 minutowy ma iść 1 h i 40 minut?

 

A najlepsza jest Dzika Kuchnia dokładnie o tej samej porze emisji co w TVC 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek M,ż i k jest dłuższy.

 

Pierwszy weekend też jest trudny, bo zaczynamy ramówkę w weekend i nie mamy "powtórek z tygodnia którego przecież nie było".

 

Natomiast nasze odcinki Mody na sukces to absolutne premiery telewizyjne. Żadna inna polska telewizja nie emitowała ich wcześniej, bo to całkiem nowe odcinki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV tak się zastanawiam - jak jest jutrznia to dlaczego nie ma reszty wszystkich Liturgii godzin z Brewiarza (tj. nieszpory, kompleta) i np. koronki do Bożego Miłosierdzia o 15?

Wiem że to nie ma być kanał religijny (jak np. TV Trwam), ale jak już będziecie transmitować jutrznie to dlaczego by nie transmitować także innych liturgii kościelnych?

A tak przy okazji - zamierzacie transmitować Msze Św. np. w niedzielę?

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale start w długi weekend wiec można dać więcej muzyki i filmów oraz jednoodcinkowych dokumentów albo maratony przedpremierowe  a M, ż, k przez cały tydzień idzie 1 h 40 minut dwa co daje serial MŻK w porze pasma seriali obyczajowych Leśniczówka, Barwy szczęścia, Na wspólnej, M jak miłość 

 

Brak seriali bardziej męskich kryminalnych Sfora czy Glina 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bartosz10 napisał:

@PowerTV tak się zastanawiam - jak jest jutrznia to dlaczego nie ma reszty wszystkich Liturgii godzin z Brewiarza (tj. nieszpory, kompleta) i np. koronki do Bożego Miłosierdzia o 15?

Wiem że to nie ma być kanał religijny (jak np. TV Trwam), ale jak już będziecie transmitować jutrznie to dlaczego by nie transmitować także innych liturgii kościelnych?

A tak przy okazji - zamierzacie transmitować Msze Św. np. w niedzielę?

Popieram. Msza Św. wg EPG, które się wyświetliło w moim tunerze, jest w niedzielę o 8:30. Najpóźniejsza transmisja niedzielnej Mszy Św. w tv to jest chyba o 13:00 w TVP Polonia. Z jakichś przyczyn żadna stacja nie chce tego robić w późniejszych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być kanał ogólny, a nie religijny. Z tymi wszystkimi mszami to będzie zajęte 6 godz. ramówki dziennej. Zresztą zawsze znajdą się osoby, które powiedzą, że nie chcą mszy o 16 czy 17, a chcą emisji o 18 i 19. Musieliby zrobić transmisje non stop, żeby zadowolić każdego z mszą. Nawet Trwam, które jest stacją religijną, nie transmituje tylu mszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy. Cieszę się na ten kanał ! Ja to starsza fala, którtko przed 50ką. @power

Wcale nie musicie dawać jakiś nowości na ten kanał, bardzo bym chciał zobaczyć tu serial Grom w raju z Hulkiem Hoganem, lub jakieś Stare koncerty z lat 70-80-90

Np Boney M z Sopotu czy Lady Pank z Sopotu,albo jak się da to coś od Queen. Bo tvp kultura przestała nadawać takie koncerty. + Jakiś program survivalowy i już jesteście najlepszą stacją w ntc. ! @PowerTV wszystkiego najlepszego w dniu startu !!! Za mode na sukces wielkie dzięki.

Przed tym jak jeszcze nie byłem żonaty kochałem się w Brooke 😄

Godzinę temu, PowerTV napisał:

Pierwszy odcinek M,ż i k jest dłuższy.

 

Pierwszy weekend też jest trudny, bo zaczynamy ramówkę w weekend i nie mamy "powtórek z tygodnia którego przecież nie było".

 

Natomiast nasze odcinki Mody na sukces to absolutne premiery telewizyjne. Żadna inna polska telewizja nie emitowała ich wcześniej, bo to całkiem nowe odcinki.

Respekt za modę na sukces !!! I do tego tak nowe odcinki.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziecie nadawać tylko jako antena TV i czemu oznaczenie do 12 lat jest na czerwonym tle? Powinno być na żółtym, czerwone jest przeznaczone do programów dla pełnoletnich widzów.

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...