Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówki nie znam, bo i skąd miałabym ją znać? W koncesji jednak są zapisane filmy i seriale. Nie wiem, jakie będą tytuły, ale padło już np. od @PowerTV pytanie o wersję Dynastii. Zgaduję, że jeśli pojawi się ten serial to mogę się spodziewać np. Dallas, a na ten serial na pewno się skuszę, bo to jednak legenda serialowa (kiedyś w bardzo zamierzchłych czasach TVP wyemitowała późnym wieczorem 5 pierwszych odcinków tak nawiasem mówiąc, czego doczytałam się w starych numerach czasopism filmowych i telewizyjnych, które wpadły mi w ręce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał:

@Jantar piszesz jakbyś znała ramówkę. My w dalszym ciągu nie wiemy co będzie w ofercie :)

A może zapełnią ją kabarety? :D

Slaskie Szlagiery, Dzika Kuchnia, filmy z Filmax, powtorki z Home TV, kabarety - to jakies 80% ramowki. Winnicki zaslania sie ze nie chce ujawnic ramowki ze wzgledu na konkurencję. Ale jako ten kanal ma konkurencję? TVP? Przecież to mial byc unikalny projekt. Gosciu sie coraz bardziej pogrąża

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek forum traktuję w dziedzinie kabaretowej. 18 stron bzdur, przerywanych niekiedy racjonalnymi wytłumaczeniami@PowerTV. Jestem ciekawy, czy mądrale tak ochoczo tutaj się udzielające, byliby w stanie uruchomić choćby kanał na YouTube i czy chociaż ich plansza byłaby wysokobudżetowa. Jednak odradzam wam, bo zaraz by się rzucili nas was inni mądrale, kłócąc się z wami np., że "nie wierzę wam, że ta muzyka została wzięta ze stocka!". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6Czasy kiedy w DVB-T widz zadowalał się jakimkolwiek kanałem już dawno minęły. Dlatego właśnie sporo ludzi krytykowało ramówkę ATM Rozrywka i dlatego nie ma wielu którzy żałują braku obecności tego kanału w DVB-T. Dzisiejszy widz oczekuje programu z wyższej półki, a częstotliwość naziemna jest dobrem rzadkim, zgody nie dostaje każdy chętny jak na satelicie, a ten który wygra w konkursie i widz ma prawo oczekiwać kanału na wysokim poziomie.

Czy nowy kanał sprosta temu wyzwaniu? Sądzę że większość porównuje do kanałów FTA już istniejących w eterze tego nadawcy i obawia się że będą to powtórki z tych właśnie anten, bo na pewno w kanale naziemnym nie odstaniemy używając marketingowego słowa kontentu z kanałów płatnych, a czy znajdą się pozycje wysokobudżetowe, lub choćby średniobudżetowe?

 

I nie o to chodzi czy moglibyśmy się zmierzyć z tym wyzwaniem. Bo z tym wyzwaniem mierzą się osoby które czują się dobrze w tym biznesie i mają na to środki. Każdy z nas ma swój pomysł na życie.

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał Winnicki z @PowerTV potwierdził zmianę nazwy kanału: 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kanal-michala-winnickiego-silver-tv-kiedy-start-nowa-nazwa-dlaczego

 

Moim zdaniem wyjścia są dwa:

1. MWE dogaduje się z Mądrą Babcią i ta tworzy kontent dla Silver TV razem z tą firmą jako udziałowiec - wszak grupa docelowa jest ta sama. 

2. MWE zmienia nazwę korzystając na przykład z połączenia koncepcji Silver TV z innymi kanałem planowanym pod DVB-T. Mam tu na myśli Tele Rozrywkę bo elementy innej planowanej stacji czyli TVC Nostalgia z pewnością będzie w ofercie nowej stacji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/kanal-michala-winnickiego-silver-tv-kiedy-start-nowa-nazwa-dlaczego

W wywiadzie Michał Winnicki powiedział, że wszyscy operatorzy wyrazili zainteresowanie nowym kanałem Silver TV, operatorzy kablowi i satelitarni więc kanał może pojawi się w Canal+. Kanał ma nadawać od początku w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dvbtowiec napisał:
 
 
 
 

@pavl6Czasy kiedy w DVB-T widz zadowalał się jakimkolwiek kanałem już dawno minęły. Dlatego właśnie sporo ludzi krytykowało ramówkę ATM Rozrywka i dlatego nie ma wielu którzy żałują braku obecności tego kanału w DVB-T. Dzisiejszy widz oczekuje programu z wyższej półki, a częstotliwość naziemna jest dobrem rzadkim, zgody nie dostaje każdy chętny jak na satelicie, a ten który wygra w konkursie i widz ma prawo oczekiwać kanału na wysokim poziomie.

Czy nowy kanał sprosta temu wyzwaniu? Sądzę że większość porównuje do kanałów FTA już istniejących w eterze tego nadawcy i obawia się że będą to powtórki z tych właśnie anten, bo na pewno w kanale naziemnym nie odstaniemy używając marketingowego słowa kontentu z kanałów płatnych, a czy znajdą się pozycje wysokobudżetowe, lub choćby średniobudżetowe?

 

I nie o to chodzi czy moglibyśmy się zmierzyć z tym wyzwaniem. Bo z tym wyzwaniem mierzą się osoby które czują się dobrze w tym biznesie i mają na to środki. Każdy z nas ma swój pomysł na życie.

 

Różne oczekiwania mają widzowie. Ale że akurat oczekują wysokobudżetowej planszy i muzyki do niej skomponowanej przez najwybitniejszych światowych kompozytorów - na to bym nie wpadł. :lol2: W żaden sposób nie sugerowałem, że widz ma się zadowalać czymkolwiek. To jednak nie daje podstaw do 18 stron, gdzie większość jest niewnoszącym nic nowego bełkotem. Na razie kanał nie wystartował, informacji o jego możliwej ramówce czy poziomie, nawet przez porównanie do innych stacji nadawcy, jest na 1-2 strony dyskusji.

Edytowane przez pavl6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pavl6 napisał:

Różne oczekiwania mają widzowie. Ale że akurat oczekują wysokobudżetowej planszy i muzyki do niej skomponowanej przez najwybitniejszych światowych kompozytorów - na to bym nie wpadł.

Robiąc wesele, komunię, chrzciny osoba nagrywająca potrafi zrobić profesjonalne nagranie.

Programy we wczesnych latach 2000 miały lepszy montaż na Amidze jak "Silver TV"   :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pavl6 napisał:

Różne oczekiwania mają widzowie. Ale że akurat oczekują wysokobudżetowej planszy i muzyki do niej skomponowanej przez najwybitniejszych światowych kompozytorów - na to bym nie wpadł. :lol2:

Ja także nie wpadłbym na to że z 18 stron dyskusji na różne sprawy, także sprawy ramówkowe, skoncentrujesz się akurat na planszy. Spieszę wyjaśnić, moja wypowiedź dotyczyła potencjalnej ramówki. Plansza jest mi obojętna :)

Ja odnosiłem się do tego

8 godzin temu, pavl6 napisał:

Ten wątek forum traktuję w dziedzinie kabaretowej. 18 stron bzdur (...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 stron dyskusji o kanale Silver TV od Babci z Youtuba. Tego się pewnie Mądra Babcia nie spodziewała 😂 i pewnie tego, że jej kanał bo w końcu teoretycznie jej projekt (gdyż nazwa i treść kanału zgodnie z licencją się zgadza) wygra konkurs dzięki Panu Winnickiemu 😂 Tak na poważnie teraz to Pan Winnicki póki co nie wie jaką nazwę będzie miał jego nowy twór w dvbt a na kanale Silver Tv który nadaje w internecie nie ma kabaretów i filmów fabularnych przecież więc o co tu tyle dymu, że to się pojawi ?😃

Edytowane przez tester19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DanielK napisał:

Najgorsze jest to, że wiele osób potrafi tylko hejtować kogoś, a najchętniej dobiliby nawet leżącego. W sumie nic nowego, w świecie zwierząt też tak bywa.

Sorry, ale trzeba odróżnić krytykę od hejtu. To są dwie różne sprawy.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 16:14, kingofsouth napisał:
 
 

Robiąc wesele, komunię, chrzciny osoba nagrywająca potrafi zrobić profesjonalne nagranie.

Programy we wczesnych latach 2000 miały lepszy montaż na Amidze jak "Silver TV"   :P

Na razie stacja Winnickiego nie ma żadnego montażu, bo nie nadaje. Na razie jest tylko plansza. Nagrywający wesela, komunie itd. nawet nie wstawiają nigdzie planszy na czas oczekiwania, aż będą startować z gotowym nagraniem :).

W dniu 16.03.2021 o 16:40, dvbtowiec napisał:
 
 

Ja także nie wpadłbym na to że z 18 stron dyskusji na różne sprawy, także sprawy ramówkowe, skoncentrujesz się akurat na planszy. Spieszę wyjaśnić, moja wypowiedź dotyczyła potencjalnej ramówki. Plansza jest mi obojętna :)

Ja odnosiłem się do tego

 

Jakie tematy ramówkowe? Nie został zaprezentowany ani przecinek proponowanej ramówki. Wróżenie z fusów to nie jest dyskusja nad ramówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6 przeczytaj dokładniej te 18 stron, bo widzę że starasz się błysnąć, a nie masz pojęcia o toczącej się dyskusji.

Ja Ci jej streszczał nie będę, ani się tłumaczył. Czytać umiesz. 

 

Założenia ramówki są znane z wniosku koncesyjnego i wypowiedzi nadawcy dla jednego z portali internetowych. Podstawa do komentowania jest. O tym też jest mowa na tych 18 stronach dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanału nadal nie ma , nie wiadomo nawet co w nim " będzie " , nawet nazwa do końca znana nie jest , nie mówiąc już o logotypie  ,  ALE 18 ...  stron zwariowanej pogadanki tak ot tak naklepane :) - tyle znawców , tyle prezesów , tyle spikerów z Was , dyrektorów programowych . Czytam i czekam od Was na " moore " 🍿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...