Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, tvosobista1hd napisał:

Proponuję Baśkę kwarc ograniczając kabarety dla przypomnienia jest to o seniorce co robi sobie jaja z ludzi dzwoniąc przez telefon też czasami wulgaryzująć 

Do telewizji taki kontent by się nie nadawał, poza tym jaki sens miałoby nadawanie w telewizji produkcji z internetu, znanych od wielu lat i do tego już nie tworzonych na bieżąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV kiedy Wasz program tv Antena HD będzie dostępny w tradycyjnych gazetach drukowanych z programem telewizyjnym? Dla mnie i myślę dużej grupy czytelników jest to duże utrudnienie. Bardzo proszę o informację :)

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PowerTV napisał:

Ramówka Antena HD jest już w miarę ustabilizowana, a to pozwala nam już prowadzić w tej sprawie rozmowy z wydawcami TV Guide'ów.

Może przez to jest poślizg ze zmianami w "Tele Tygodniu" i "To&Owo TV" bo Wydawnictwo Bauer może właśnie czeka na Antenę HD? Może do końca września a więc miesiąca kiedy były zapowiadane zmiany ten wydawca się z tym wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie widziałem ani jednego odcinka. Ale zauważyłem, że w "cyfrowym niezbędniku" następnego dnia powtarzają  odcinek z poprzedniego dnia. Może żeby się utrwaliło komuś.

 

A co do Basi Kwarc to już ATM Rozrywka zaczynała od niej bo napoczątku ATM rozrywka dawała same programy z internetu. Według mnie takich programów nie powinno być w telewizji dla plebsu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Junior Music już czekają sporo czasu, a nadal KRRiT nie podjęła decyzji

Poza tym, według mnie Antena uzyskała, z pomocą KRRiT, koncesję w [beep]ki sposób, która została staremu nadawcowi odebrana bezprawnie. Jeżeli ATM Rozrywka wygra wszystkie sprawy w sądzie i będzie mogła wznowić nadawanie to powinniście ustąpić jej miejsca.

I tak ATM Rozrywka była ciekawsza niż ta cała [beep]tena SD, której nie da się oglądać, szczególnie na SAT, gdzie wygląda jak w 240p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu, paskud napisał:

Cyfrowy niezbędnik jest chyba programem tygodnikowym

Według moich obserwacji są dwa odcinki tygodniowo.

Godzinę temu, WinExpert napisał:

I tak ATM Rozrywka była ciekawsza

Jakoś nic ciekawszego pod koniec nadawania tam nie widziałem. Kilka lat temu to może tak bo w ostatnim roku całkowicie olali sprawe. Z seriali dawali tylko "Doktora Martina" i "Świat według Kiepskich" I jakieś [beep] seriale paradokumentalne z Polsatu + swoje produkcje własne na tym samym kiepskim poziomie. No i oczywiście swój [beep] serial komediowy "Zameldowani" kóry był przykładem jak nie powinno się robić seriali.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z podejrzeniami ściągniecia z internetu ktoś poznał. A Antena HD daje "Pomoc domową" też klasyk. Z resztą nie tylko "Alfa" też pewnie mieli ściągniete nie wiadomo skąd "Słoneczny Patrol" czy "Macgyver" straszna słaba jakość była i jeden czy dwa sezony tylko.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WinExpert napisał:

Na Junior Music już czekają sporo czasu, a nadal KRRiT nie podjęła decyzji..

 

Jednak NTL Radomsko -> TVC, czy TVT-> Home TV zmiana zatwierdzona raczej szybko, więc trochę dziwi tak długi czas z podjęciem decyzji dotyczącej Top Kids JR -> Junior Music czy Silver -> Antena TV. No i w końcu po co ten dopisek HD  w logo na sat można go usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, PowerTV napisał:

Jeśli ATM Rozrywka cokolwiek wywalczy, to może odszkodowanie od skarbu państwa, ale na pewno nikt nam nie cofnie przez to koncesji - która jest już przecież prawomocna.

Albo niech dadzą koncesję SAT i kablówkową, tyle że wtedy ATM by nie był zadowolony.

Konkurs za to był nieprawomocny, gdyż był zorganizowany mimo złożenia dokumentów przez nadawcę. Jeżeli KRRiT je zgubiła, to jej wina, a nie [beep]zielą że nadawca ich nie dostarczył.

 

Już były sytuacje kiedy konkursy były anulowane - np. w roku 2003 został anulowany przez WSA konkurs z 2002 roku na częstotliwość 97,7 MHz w Krakowie. Sąd przyznał rację poprzedniemu nadawcy, któremu KRRiT nie przedłużyła koncesji. Na czas nowego konkursu i stary, i nowy nadawca musieli nadajniki wyłączyć (stary nadawca włączył sygnał testowy), mieli 14 dni na aktualizację wniosków, jednak konkurs został ponownie rozpatrzony na korzyść Radia Eska.

 

Dlatego, Winnicki, jest szansa na to że unieważnią cały konkurs i że Cię wywalą z MUX 1

Update: nie WSA, a NSA unieważnił konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było niezłe... Lecz Winnicki nie dba o technikalia - Top Kids JR (czy tam Junior Music, Bóg wie jak to w końcu się nazywa) też mam na SAT w 240p i na odbiorniku FTA, i na WHD 80 do odbioru kanałów kodowanych Viaccess z oferty Orange TV. Jedynie da się oglądać Nutę TV i Power TV.

Kanały Winnickiego to maszynki do kręcenia pieniędzy na reklamach i telezakupach. @PowerTV, mógłbyś opublikować wycenę bloków Anteny HD na wrzesień? Polsat Media tabelki z takimi danymi udostępnia publicznie - w Biurze Reklamy TVP albo nie są udostępniane, albo są zakopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WinExpert proszę bardzo - rozpiska na październik

obraz.png

przeklikanie tego na przeglądarce zajęło mi ok pół minuty

a wyszukanie podejrzewam że drugie pół minuty

a tu link na przyszłość 😉

https://brtvp.pl/39522543/oferta

 

a na wrzesień też jest:

https://cennik.brtvp.pl/?download=1

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 21:55, WinExpert napisał:

Kanały Winnickiego to maszynki do kręcenia pieniędzy na reklamach i telezakupach.

Takie same jak większość kanałów w Polsce, bo większość ma te elementy. Więc nie wiem po co to pisać. Takie samo zdanie można by napisać w prawie każdym temacie o prawie każdym kanale tv w tym dziale forum. A tu jakaś niezdrowa sensacja w prawie każdym temacie o kanałach MWE. Kiedyś na forach (obu) był bzik na punkcie kanałów ekipy od Polonii 1, a teraz jest szał na podniecanie kanałami p. Michała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dziwek napisał:

Takie same jak większość kanałów w Polsce, bo większość ma te elementy. Więc nie wiem po co to pisać. Takie samo zdanie można by napisać w prawie każdym temacie o prawie każdym kanale tv w tym dziale forum. A tu jakaś niezdrowa sensacja w prawie każdym temacie o kanałach MWE. Kiedyś na forach (obu) był bzik na punkcie kanałów ekipy od Polonii 1, a teraz jest szał na podniecanie kanałami p. Michała.

I tak najwięcej kasy kręcą radia - puszczają według nich "najlepszą muzykę", czyli jakieś elektroniczne beaty i gwiazdy jednego przeboju nagrywające dla mas... Prawdziwej muzyki w takim eremefie czy Zetce nie znajdziesz... A stacje z inną muzą są zamykane lub zasięg jest ograniczany do minimum - np. Eskę Rock w 2013 osłabili tylko do Warszawy, dając w innych miastach VOXa, który też puszcza [beep]o i disco polo...

Ale to nie jest temat o radiach, tylko o telewizji. Telewizja też kręci kasę - co chwilę Reklama, długie bloki, myślisz że już się skończyła a tu ogłoszenie nadawcy i kolejny blok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...