Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, goldenboy napisał:

Może z Mux-4 nie zabiorą? Jest tam aktualnie Polsat News SD i HD (o ile dobrze pamiętam). Powinni zostawić Polsat News SD, a Wydarzenia 24 w HD włączyć. 

właśnie o tym pisałem na poprzedniej stronie

 

6 godzin temu, Bartosz10 napisał:

jak "Polsat News pozostanie kanałem premium" to raczej pozostanie jedna (kodowana) wersja tego kanału, a druga (niekodowana) zmieni się w Wydarzenia 24.

Tylko nie wiadomo czy W24 będzie nadawać w MPEG-4, czy tak jak obecnie darmowa wersja PN - HEVC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moim zdaniem na 99,9% zastąpi obecny Polsat News HD HEVC.
Reszta będzie bez zmian.

Czyli koniec darmowego Polsat News HD z naziemnej.

Wydarzenia 24 HD i w HEVC.

Nie ma sensu się cofać.

Ludzie lepiej teraz kupujcie tunery DVB-T2 HEVC niż za pół roku, bo ceny idą tylko w górę i pewnie poleca +20-50 %.

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku było mówione że Wydarzenia 24 zastąpią rozkodowany Polsat News w MUX4. 

Szkoda. Polsat News chętnie oglądam ze wzgl. na publicystykę. 

Wydarzenia 24 raczej nie będę oglądał. Wystarczy mi obejrzeć jedną wersję Wydarzeń. 

 

Też jestem zdania że będzie emitowany w HEVC. Na wiosne będą przełączenia, zatem to tylko kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DanielK napisał:
 
 

Tak moim zdaniem na 99,9% zastąpi obecny Polsat News HD HEVC.
Reszta będzie bez zmian.

Czyli koniec darmowego Polsat News HD z naziemnej.

Wydarzenia 24 HD i w HEVC.

Nie ma sensu się cofać.

Ludzie lepiej teraz kupujcie tunery DVB-T2 HEVC niż za pół roku, bo ceny idą tylko w górę i pewnie poleca +20-50 %.

Sam mam taki i odbieram PN w HEVC, ale znam sporo osób, które nie mają i się nie śpieszą z wymianą, a nawet niespecjalnie kojarzą, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Od początku było mówione że Wydarzenia 24 zastąpią rozkodowany Polsat News w MUX4. 

Szkoda. Polsat News chętnie oglądam ze wzgl. na publicystykę. 

Wydarzenia 24 raczej nie będę oglądał. Wystarczy mi obejrzeć jedną wersję Wydarzeń. 

 

Też jestem zdania że będzie emitowany w HEVC. Na wiosne będą przełączenia, zatem to tylko kilka miesięcy. 

Jeden widz mniej 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mati06 napisał:

Od 1 września przecież... 

 

😄🤣😂

Nie o tym mówię. Mówię że zostaje zastąpiona przez niską oglądalność. 

Zatem to dowodzi że Polsat nie utrzymuje kanałów które nie mają widowni, bo to się nie przekłada na zyski z reklam. 

Eksperymentują już trzeci raz z Superstacją. Zobaczymy jak to wyjdzie tym razem. Moim zdaniem kiepsko. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wydarzenia-24-jak-odbierac-naziemna-telewizja-cyfrowa-mux-4-polsat-news

 

 

Cytat

Polsat News pozostanie kanałem premium z „Wydarzeniami”, informacjami, publicystyką, konferencjami prasowymi na żywo. Kanał Wydarzenia 24 będzie stricte informacyjny. Zobaczymy jak sobie będzie radził - mówił Stanisław Janowski, prezes Polsatu

Czyli do końca nie są pewni sukcesu. 

A tutaj doorecyzowanie ramówki

Cytat

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 5-minutowy serwis będzie miał dynamiczny charakter. W ciągu półgodzinnych bloków nie zabraknie też serwisów sportowych i reklam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Nie o tym mówię. Mówię że zostaje zastąpiona przez niską oglądalność. 

Zatem to dowodzi że Polsat nie utrzymuje kanałów które nie mają widowni, bo to się nie przekłada na zyski z reklam. 

Eksperymentują już trzeci raz z Superstacją. Zobaczymy jak to wyjdzie tym razem. Moim zdaniem kiepsko. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wydarzenia-24-jak-odbierac-naziemna-telewizja-cyfrowa-mux-4-polsat-news

 

 

Czyli do końca nie są pewni sukcesu. 

A tutaj doorecyzowanie ramówki

 

Tp po co uruchamiają jak nie są pewni? 

Nie prawda superstacja tylko raz zmieniała profil, po tym jak zrezygnowano Z pierwotnej formuły z polityką. Stacja nadawała programy interwencyjne, czyli do czerwca bieżącego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mati06 napisał:

Tp po co uruchamiają jak nie są pewni? 

Nie uruchamiają. To jest kolejne wcielenie Superstacji :)

Zmiana formatu Superstacji nie wypaliła, więc projekt zamykają i eksperymentują na jej bazie z kolejnym. 

Jeśli myślisz że 5 minut serwisu co 30 min zrobi furorę, to masz bujną wyobraźnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham i słucham niektórych na tym forum i myśleli że stacja o nazwie Wydarzenia 24 ma być tylko serwisy informacyjne o Wydarzenia dodając sport i pogodę i wliczając te o 12:50 , 15:50 i tak dalej a jedyną publicystyką będzie Gość Wydarzeń po Wydarzeniach 18:50. 

 

Tak jak panowie powyzej  zgadzam się sk****yny z Polsatu zabiorą Polsat News HD HEVC z MUX4 i wsadzą ten kanał niby informacyjny z 15 minutowymi reklamami a Polsat News zrobią płatny kanał premium o wartości od 20 lub 30 zł/ mc tak aby stary kartofel Solorz i spółka napchali się kasioro jaką wyciągną od naiwnych klientów pseudo oferty mobilnej telewizji cyfrowej mux 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tvosobista1hd napisał:

Tak słucham i słucham niektórych na tym forum i myśleli że stacja o nazwie Wydarzenia 24 ma być tylko serwisy informacyjne o Wydarzenia dodając sport i pogodę i wliczając te o 12:50 , 15:50 i tak dalej a jedyną publicystyką będzie Gość Wydarzeń po Wydarzeniach 18:50. 

 

Tak jak panowie powyzej  zgadzam się sk****yny z Polsatu zabiorą Polsat News HD HEVC z MUX4 i wsadzą ten kanał niby informacyjny z 15 minutowymi reklamami a Polsat News zrobią płatny kanał premium o wartości od 20 lub 30 zł/ mc tak aby stary kartofel Solorz i spółka napchali się kasioro jaką wyciągną od naiwnych klientów pseudo oferty mobilnej telewizji cyfrowej mux 4

To nie jest kanał premium i nie zrobią bo cały czas jest płatny dlatego wycofują z naziemnej bo kablówki nie chcą płacić kanał prywatny to nie caritas ze wszystko za darmo. Socjalizm się skończył TVP dostaje miliardy z budżetu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2021 o 07:59, tvosobista1hd napisał:

Przyszli dziennikarze Wydarzeń 24 będą szkoleni w strukturach Polsat News

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/superstacja-koniec-emisji-wydarzenia-24

 

Ja myślę, że będą dodatkowo szkoleni tam gdzie niejaki Solorz vel Żak vel Piotr Krok vel Piotr Podgórski czyli TW Zeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Nie uruchamiają. To jest kolejne wcielenie Superstacji :)

Zmiana formatu Superstacji nie wypaliła, więc projekt zamykają i eksperymentują na jej bazie z kolejnym. 

Jeśli myślisz że 5 minut serwisu co 30 min zrobi furorę, to masz bujną wyobraźnię :)

A o czym ja pisze od miesiąca co mieli uruchomić innego? Polsat news World? 😂

58 minut temu, tvosobista1hd napisał:

Tak słucham i słucham niektórych na tym forum i myśleli że stacja o nazwie Wydarzenia 24 ma być tylko serwisy informacyjne o Wydarzenia dodając sport i pogodę i wliczając te o 12:50 , 15:50 i tak dalej a jedyną publicystyką będzie Gość Wydarzeń po Wydarzeniach 18:50. 

 

Tak jak panowie powyzej  zgadzam się sk****yny z Polsatu zabiorą Polsat News HD HEVC z MUX4 i wsadzą ten kanał niby informacyjny z 15 minutowymi reklamami a Polsat News zrobią płatny kanał premium o wartości od 20 lub 30 zł/ mc tak aby stary kartofel Solorz i spółka napchali się kasioro jaką wyciągną od naiwnych klientów pseudo oferty mobilnej telewizji cyfrowej mux 4

Przecież jest darmowy TVP info? 🤣😂

41 minut temu, Golbi84 napisał:

To nie jest kanał premium i nie zrobią bo cały czas jest płatny dlatego wycofują z naziemnej bo kablówki nie chcą płacić kanał prywatny to nie caritas ze wszystko za darmo. Socjalizm się skończył TVP dostaje miliardy z budżetu

Dokładnie. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dvbtowiec napisał:

@Mati06 Ty od miesiąca mnie orzekonywałeś że ramówka będzie ciekawsza :)

Od początku wiadomo było że nie będzie publicystyki, po co ma się dublować z Polsat news, mi serwisy wystarczą. Po co czekać cały około 20 minutowy serwis informacyjny na Polsat news na daną informacje, jak można to obejrzeć w krótkim serwisie? 😁 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...