Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do mnie te pytania. Polsat News ma zniknąć  z NTC ,bo burzą się operatorzy satelitarni czy cyfrowi, że jest dostępna za darmo w ramach NTC.  Jak ludzi spytać to mają dość polityki, ale oglądalność TVN24 temu przeczy. Były próby tworzenia stacji informacyjnych bez polityki i kończyło się to źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wislok napisał:

Obecnie Polsat News mam w ramach Naziemnej telewizji Cyfrowej . Od września ma go zastąpić ta nowa stacja. Discovery nie chce nadawać TVN24 w naziemnej, to pretensje już nie do mnie.:)

no nie wszędzie jest PN dostępny

na podkarpaciu przez parę miesięcy był PN za darmo ale od miesiąca (paru) już jest wyłączony

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mati06 napisał:

We wydarzeniach jest bardzo mało polityki, a przeważają głównie informacje. Tak że musi być zainteresowanie informacjami skoro uruchomiają taki kanał. 🙂

Masz IMO złe podejście. Wydarzenia to blisko 30 minutowy serwis informacyjny. Sam chętnie oglądam. 

Tak samo jak lubię obejrzeć Fakty. 

Ale inne wersje Wydarzeń w Polsat News już mnie kompletnie nie interesują, gdyż informacje te same, a tylko prowadzący się zmienia. 

Po prostu wyczerpuje się moje zainteresowanie oglądaniem tych samych treści. 

Gdyby nie wieczorne pasma publicystyczne kanały informacyjne mogłyby dla mnie nie istnieć. 

Wystarczy mi kilka serwów wieczornych z różnych stacji, prezentujących różne punkty widzenia. 

 

 

 

Godzinę temu, Mati06 napisał:

A czy któraś z takich stacji wystartowała? 

Jak wyżej zostało wspomniane, Superstacja sobie dobrze radziła do momentu gdy była w niej publicystyka. 

Zrobiono zmiany, nastawiono się na informacje w tym społeczne i klapa. 

Teraz Superstacja jest zamykana, a na jej bazie nowy projekt Wydarzenia24. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście masz do niego pełne prawo. Co nie zmienia faktu że bez publicystyki moim zdaniem kanał widowni nie zyska, poza nielicznymi pasjonatami oglądania zapętlonych wydań Wydarzeń ze zmieniającym się prowadzącym :)

A wydań Wydarzeń do obejrzenia o dogodnej porze jest już wystarczająco dużo w Polsat News, powtarzanych w Polsat News 2 :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 Cóż Ci się takiego wyjaśniło? Że nie oglądam Wiadomości? No nie oglądam odkryłeś amerykę :)

Oglądam serwisy Polsatu i TVN. 

18:50 Wydarzenia i 19:00 Fakty. 

Czy to nie są serwisy informacyjne? 

Ja nie wiem rozmowa z Tobą jest jakaś dziwna. 

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mati06 napisał:

A czy któraś z takich stacji wystartowała? 

Zasieg Mux 4 to głównie wielkie miasta polski Związek tego co mi wiadomo. 

 

 

21 godzin temu, Bartosz10 napisał:

no nie wszędzie jest PN dostępny

na podkarpaciu przez parę miesięcy był PN za darmo ale od miesiąca (paru) już jest wyłączony

 

21 godzin temu, wislok napisał:

Nie wiem jak u Ciebie. U mnie niby wyłączyli, ale znalazłem go na innej częstotliwości , ale nie mogę dodać do listy kanałów. 

 

Przede wszystkim do odbioru MUX-4 z niekodowanym Polsat News HD HEVC potrzebujecie tuner DVB-T2 HEVC.

 

Zasięg MUX-4 to ok 60-70% powierzchni Polski i od września zwiększy się.

 

Mapę zasięgu każdy może zobaczyć w serwisie Mapy.RadioPolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@Mati06 Cóż Ci się takiego wyjaśniło? Że nie oglądam Wiadomości? No nie oglądam odkryłeś amerykę :)

Oglądam serwisy Polsatu i TVN. 

18:50 Wydarzenia i 19:00 Fakty. 

Czy to nie są serwisy informacyjne? 

Ja nie wiem rozmowa z Tobą jest jakaś dziwna. 

 

Podsumowanie dnia nazwał ał bym bardziej 🙂

Nie borykasz się z niepełnosprawnością więc nie wiesz jak to jest to nie oceniaj. Po prostu mam trochę spóźnione myślenie z racji urazu mózgu.... 

17 minut temu, Poland napisał:

Tymczasem znana jest już ramówka Wydarzeń 24. Liczących na bloki tematyczne muszę zawieść bo stacja pokazywać będzie wszystkie serwisy emitowane w Polsacie a w pozostałym czasie... Wydarzenia :D

Gdzie można znaleźć tą ramówkę? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dvbtowiec napisał:

@Mati06 Ja Cię nie oceniam, ani tym bardziej Twojej choroby. Współczuję, nie pisałeś o tym. Rozumiem że niektóre potoczne sformułowania mogą Cię bardziej dotykać. 

 

@Poland zalinkijesz ramówkę? 

W dziale CP pisalem na temat mojej choroby. Jestem dorosły ale od dziecka jestem niepełnosprawny przeszedłem ciężką operację mózgu ratującą życie to cud że żyje i że samodzielnie chodzę.l i nie jestem roślinka... No właśnie też bym zerknął na ramówke.? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam znalazłem na tej stronie. Widzę bloki wydarzeń. I gościa wydarzeń w ramówce. 😊

Bloki będą zapętlone zapewne na żywo. Ale jak cos się wydarzy nowego, to zapewne będą o tym informować. 🙂

Ramówka fakt nie powala, szału nie robi. Mogli wprowadzić informację biznesowo giełdowe po 16,jakieś dodatkowe wydania grafiti. Zobaczymy co z tego wyjdzie. I co będą pokazywać, w sensie jaki zbiór informacji., 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...