Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, neo_patryk napisał:

@dvbtowiec

Jakoś nastawiona wyłącznie na publicystykę TV Republika nie odniosła sukcesu. 

Wybrała emisję kodowaną. Nie ten target odbiorców z treściami jakie prezentuje. Całą widownię na tego typu treści które cutyję "mogą razić ludzi inteligentnych" zbiera TVP Info. 

 

2 godziny temu, neo_patryk napisał:

@dvbtowiec

 Poza tym Wydarzenia24 mają być wolne od polityki, nie publicystyki. 

Nie.

Proszę poniżej wyraźnie napisane, ma nie być publicystyki. Polityka będzie, bo będą normalne serwisy informacyjne. 

https://www.press.pl/tresc/66147,jest-zgoda-krrit-na-zmiane-superstacji-w-wydarzenia-24

Cytat

Z informacji "Pressu" wynika, że kierownictwo stacji zapowiedziało pracownikom, iż w Wydarzeniach 24 nie będzie autorskiej publicystyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy projektu Wydarzenia 24.

 

Chciałbym, by w Polsce był kanał informacyjny a nie informacyjno-publicystyczny. Gadających głów jest u nas za dużo. W zasadzie po godzinie 18-tej nie warto włączać stacji informacyjnych, bo ich ramówka rozmija się z nazwą kanału. Marzy mi się kanał z całodobowymi wiadomościami, na bieżąco przedstawiający informacje z kraju, zagranicy. Polityki bym nie eliminował, ale monotematyczność - tak. Drażni mnie czasami, że jeden temat wałkowany jest przez całe wydanie jakiegoś serwisu. Szczegółowsze relacje, głębsze analizy, korespondencje powinny być, by poszerzyć wiedzę. Jeśli Wydarzenia 24 będą miały mało publicystyki, to mają plusa - jeden serwis wieczorem będzie można obejrzeć (programy na głównych kanałach są bardziej pod publiczkę). Polsat nie jest wzorem obiektywizmu i rzetelności, ale wykorzystywanie potencjału Euronews jest już plusem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym postem. Też jestem ciekaw tego kanału. Również brakuje mi kanału newsowego, programy publicystyczne gadające głowy trochę się mi przejadły. Ale jak napisałem wyżej o tym to mnie skrytykowano.😂 Nie zgadzam się natomiast z jednym wydarzenia i Polsat news moim zdaniem są najbardziej obiektywnym kanałem serwisem w Polsce mało polityki więcej informacji, w porównaniu do konkurencji gdzie połowa serwisu to polityka, ba a nawet większość. 

Zastanawia mnie tylko jedno do startu coraz bliżej, a tu żadnego oficjalnego komunikatu ze strony nadawcy na temat szczegółów dotyczących kanału.? 

Edytowane przez Mati06
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dawidek napisał:

Jestem ciekawy projektu Wydarzenia 24.

 

Chciałbym, by w Polsce był kanał informacyjny a nie informacyjno-publicystyczny. Gadających głów jest u nas za dużo. W zasadzie po godzinie 18-tej nie warto włączać stacji informacyjnych, bo ich ramówka rozmija się z nazwą kanału. Marzy mi się kanał z całodobowymi wiadomościami, na bieżąco przedstawiający informacje z kraju, zagranicy. 

 

Pomarzyć można. TVN24 po 20 latach nadawania nadal nie podaje informacji na bieżąco w godzinach nocnych, po północy są tylko powtórki.

Gadające głowy będą nadal. Może nie politycy, ale na pewno specjaliści z różnych dziedzin.

 

Boję się, że Wydarzenia24 będą przypominać częściowo regionalne TVP3, czyli relacje typu, że wyremontowano chodnik w miejscowości X lub otwarto remizę strażacką w miejscowości Y. Tematy, które mnie jako mieszkańca miasta Z nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to że Wydarzenia24 będą serwować więcej informacji niż Polsat News. 

Polsat przetestuje tanią alternatywę PN w przekazie naziemnym, bazując na materiałach PN. 

Informacje będą zapętlone, ale zapewne podawane w różnych opakowaniach. 

Niczego nadzwyczajnego tam nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co lepiej poczekać do startu i dopiero potem ocenić. Bo narazie to wygląda jak wróżenie z fusów. Jest taka rzecz która nazywa się pilot którym można zmienić kanał nie tylko marudzić jak typowy polak maruder 🤣🙂

Ja myślę że może być sporo wydarzeń i reporterzy będą mieli więcej pracy. 🙂

Edytowane przez Mati06
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto za to zapłaci? Marzycielem jestes :)

Polsat jest znany z tworzenia powtórkowych kanałów zwłaszcza pod DVB-T. 

Nie inaczej będzie tym razem. 

Z marudzeniem to nie ma nic wspólnego, a raczej z realiami i uważnym obserwowaniem poczynań nadawcy. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...