Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Kirk napisał:

Tylko w wybranych sieciach kablowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotyp bez zaskoczenia i do przewidzenia.

 

Trochę to dziwi oraz w jakimś stopniu rozczarowuje i pokazuje taniość z niekonsekwencją Polsatu. Zmieniają całkowicie całą swoją identyfikację graficzną dzięki której Polsat News może w końcu zyskać nową oprawę graficzną. A ten logotyp pokazuje, że oprawa wraz z logo Wydarzeń nie ulegną w ogóle zmianie. Słabiutko i biednie. No ale to zresztą Polsat, czyli wszystko jak najmniejszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej to tylko kopiuj wklej na różnych portalach. A już w ogóle ciągle te jego narzekanie marudzenie jest słabe, co było by nie było zrobione zawsze jest źle. Typowy Janusz polak maruder. Czekam aż założysz swoją telewizję informacyjną. 😂🤣🙂

Tak jak myślałem w tym kanale będą wszystkie wydarzenia z kraju i ze świata nie mieszczące się na głównej antenie Polsatu news, które są albo często pomijane, albo nie mieszczą się gdyż główna antena zajmuje się niekiedy krajową polityką. Zwłaszcza cierpli na tym tematyka międzynarodowa, bo ja świecie się wiele dzieje, a o tym się nie mówi. 

Pozdrawiam niedowiarkow z tego forum. 😄🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Niestety na to się zapowiada. Od początku przewidywałem że tak ten kanał będzie wyglądal.

 

Potwierdzenie tych słów w artykule 

Cytat

W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

 

Ile tych bieżących informacji w ciąfu dnia może być? 

To będą zapętlone serwisy informacyjne. 

Kanał bieda, bez charakteru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, enski napisał:

No ale to zresztą Polsat, czyli wszystko jak najmniejszym kosztem.

Dzięki temu są najwięksi i się umacniają. Konkurencja bezpośrednia działała kompletnie odwrotnie i są skutki.  A logo fajne, dobrze, że się odróżnia od PN. Ludzie będą mieć w naziemnej takie rozciągnięte Wydarzenia o każdej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Mati06 gdzie to

Cytat

Tak jak myślałem w tym kanale będą wszystkie wydarzenia z kraju i ze świata nie mieszczące się na głównej antenie Polsatu news,

wyczytałeś? 

1 minutę temu, dziwek napisał:

Ludzie będą mieć w naziemnej takie rozciągnięte Wydarzenia o każdej porze.

Do obejrzenia przez maksymalnie 30 minut i zmiana kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@swordfish Niestety na to się zapowiada. Od początku przewidywałem że tak ten kanał będzie wyglądal.

 

Potwierdzenie tych słów w artykule 

 

Ile tych bieżących informacji w ciąfu dnia może być? 

To będą zapętlone serwisy informacyjne. 

Kanał bieda, bez charakteru. 

Człowieku masz pilota w dłoni ktoś ci każe oglądać? I krytykować coś co jeszcze nie nadaje? Masz swoje Tuby typu tvn i TVP to oglądaj. 😂🤣

Na TVP info Polsat news tvn 24 powtarzają informacje w blokach to ci jakoś nie przeszkadza a tych programów publicystycznych jest tyle co kot napłakał. 🙂

Oczywiście bez urazy post ten nie ma na celu urazenie. Taki z przymruzenien oka. 🙂

Skoro Euronews się utrzymuje tyle lat to i Polsat go utrzyma. Każdy sobie oglądnie informacje o dogodnej dla siebie porze zwłaszcza że myślę że będą to bloki na żywo. 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 Kanał nie powstał, ale znamy zapowiedzi, wiemy do czego zdolny jest Polsat i mamy forum na którym komentujemy także plany.

Owszem jeśli kanał nie będzie interesujący pilotem zdecyduję. 

A jeśli Ci komentarz nie pasuje do Twojej idealistycznej wizji kanału, możesz zawsze nie czytać, człowieku :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dvbtowiec napisał:

@Mati06 Kanał nie powstał, ale znamy zapowiedzi, wiemy do czego zdolny jest Polsat i mamy forum na którym komentujemy także plany.

Owszem jeśli kanał nie będzie interesujący pilotem zdecyduję. 

A jeśli Ci komentarz nie pasuje do Twojej idealistycznej wizji kanału, możesz zawsze nie czytać, człowieku :)

Sam dobrze wiesz co się stało z Polsatem news 2 miał być to kanał z pogłębioną publicystyką i domieszką informacji a jak skończył? To wszyscy wiemy dziś to kanał powtórkowy. A wiesz masz dowód że programy tego typu nie mają aż takiej dużej oglądalności czy rwania. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News 2 miał być przede wszystkim bardziej jak TVN24 BIS, czyli więcej informacji ze świata. 

Jak widać nie sprzedało się w Polsat News 2 i także TVN24 BIS. 

Obydwa kanały to obecnie głównie powtórki z głównych anten. 

Zatem to tylko potwierdza moją tezę, że pogłębione informacje zwłaszcza ze świata nie przekonają widzów. Owszem będą zadowoleni, jak widać należysz do takich osób, ale to będzie promil wśród wszystkich widzów kanałów informacyjnych. 

 

Gdyby publicystyka się nie sprawdzała, to by jej nie było w prime-time w Polsat News i TVN24. 

Zatem to podważa Twoją tezę. 

Emocje rządzą w telewizji. 

Sucha, zapętlona informacja bez emocji nie zbierze aż takiej widowni, bo nie da się oglądać w kółko tego samego przez kilka godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie była zapętlona informacja a bloki pokroju dajmy na to "Wstajesz czy wiesz", "Dzień na żywo", "Polska i Świat" oraz "Dzień po dniu" z TVN24 tyle że przez cały czas od 5:55 do 0:00 miałoby sens. 

Można by wtedy "Wydarzenia" przenieść do Wydarzeń24 i zwiększyć ilość publicystyki w Polsacie News. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Polsat 2 miał być przede wszystkim bardziej jak TVN24 BIS, czyli więcej informaxji ze świata. 

Jak widać nie sprzedało się w Polsat 2 i także TVN24 BIS. 

Obydwa kanały to obecnie głównie powtórki z głównych anten. 

Zatem to tylko potwierdza moją tezę, że pogłębione informacje zwłaszcza ze świata nie przekonają widzów. Owszem będą zadowoleni, jak widać należysz do takich osób, ale to będzie promil wśród wszystkich widzów kanałów informacyjnych. 

 

Gdyby publicystyka się nie sprawdzała, to by jej nie było w prime-time w Polsat News i TVN24. 

Zatem to podważa Twoją tezę. 

Emocje rządzą w telewizji. 

Sucha, zapętlona informacja bez emocji nie zbierze aż takiej widowni, bo nie da się oglądać w kółko tego samego przez kilka godzin. 

 

I to jest nieprawda sięgnij do starych artykułów sat kurier Polsat news 2 był kanałem z pogłębiona Publicystyka. W ramówce kanału był jedynie magazyn to był dzień na świecie oj chyba widzę że masz słabą pamięć. 😄😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 naprawdę Twoja małostkowość aż kipi.

Oczywiście ja także mówiłem o Polsat News 2. 

Moja pomyłka tylko świadczy o tym że Polsat ma tyle powtórkowych kanałów, że można nawet w tak prostej sprawie myśleć jedno, napisać drugie. 

Po co zatem te osobiste przytyki per "znawco"?

Sam robisz z siebie znawcę i nie przyjmujesz do wiadomości innego punktu widzenia. 

Wyrażać opinii nie wolno wg Ciebie, bo kanał nie nadaje. 

Krytyczna opinia to marudzenie. 

Nie odnosisz się merytorycznie do moich opinii. 

Napisałem publicystyka w prime-time dobrze się sprzedaje w Polsat News, TVN24 i TVP Info. 

Masz idealistyczne wyobrażenia że sucha informacja przyciągnie widza. 

Ja tego nie podzielam. Kanał moim zdaniem się nie sprawdzi. 

Chyba że byłyby to takie bloki z gadającymi głowami o jakich pisze @Poland. Ale na to się nie zanosi. Polsat chce zrobić tani kanał z zapętloną informacją na wzór Euronews. 

Czyli bieda kanał. I to moja opinia do której mam prawo. Nic Ci do niej :)

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a ile to Polsat news wprowadzał zmian na przestrzeni ostatnich lat. Najpierw był TBD potem Wok a teraz debata dnia. Co pokazuje jednoznacznie w końcu takie programy się nudzą wymyślają nowe pod zmienioną nazwą. I po czasie znów widownia spada. Przynajmniej wydarzenia to dla mnie wzór obiektywizmu mało polityki więcej informacji. Przynajmniej nie szczują na siebie wzajemnie jak robi to TVP i tvn wbijając sobie szpile nawzajem. Oglądalność wydarzeń pokazuje że ludzie nie żyją tylko gadającymi głowami i polityką ale liczą się też informacje. Są momenty w których Polsat news przebija pod względem oglądalności TVP info. Ja osobiście mam dość tej polityki. 

Ponoć w kanale mają być elementy publicystyki. Kto wie może będą zapraszać bądź łączyć się z publicystami ekspertami bez polityków. 

Ja nie oceniam czegoś przed startem. 

Ramówka Polsat news to 80% informacje jedynie wieczorem publicystyka i co jakoś nikt się nie czepia że przez cały dzień lecą w pętli informacje.... 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko zaznaczę, że Euronews aż takiej "biedy" nie robi, od pewnego czasu są tam tworzone serwisy z prowadzącymi. Zaś co do nowego kanału - jak na razie zapowiada się właśnie na taki kanał, w którym ma być większy nacisk na informacje niż na publicystykę, coś pokroju Headline News od CNN (moze nawet w taki format pójdą).

 

A co do kwestii publicystyki - istotnie jest tak, że ona się sprawdza, dlatego w każdej stacji informacyjnej mamy wieczorne pasma publicystyczne. Zaś to, że Polsat News zmieniał formuły tych programów to nie tyle kwestia tego, że te programy się nudzą, tylko większego zapotrzebowania na nie. Przypomnę, że bodajże na początku "To był dzień" był jedynym tego typu programem w wieczornej ramówce Polsatu News, nadawanym o 20:00. Teraz pasmo publicystyczne zaczyna się o 18:00, a kończy o 21:00 (z przerwą na około 25-30 minutowe Wydarzenia, ale to oczywiste). I tak samo wygląda to w TVN24 czy TVP Info. Więc nie - tego typu programy nie nudzą widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale według informacji jakieś tam elementy publicystyki mają być w kanale wydarzenia 24. Nie sama polityką człowiek żyje. 

Kończę szerszą dyskusje w tym temacie. 

Nie zamierzam się zniżać do tak niskiego poziomu inteligencji prezentowanego przez niektórych userow na tym forum. Czas pokaże kto miał rację. 

Polsat musiał robić jakieś analizy rynku i opinii skoro decydują się na taki ruch. 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Polsat News mam w ramach Naziemnej telewizji Cyfrowej . Od września ma go zastąpić ta nowa stacja. Discovery nie chce nadawać TVN24 w naziemnej, to pretensje już nie do mnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...