Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Ty nie jesteś pępkiem świata. To że nie lubisz publicystyki, nie oznacza że inni mają tak samo. Obejrzysz ten serwis 5 minutowy o co dalej? Z wypiekami pozostaniesz przy kanale? 

O tym rozmawuamy.

Z taką ramówką kanał będzie niszowy. 

Informacje się rotują nieprawdaż? Co chwila wiele dzieje się w Polsce i na świecie? 

Mam dość tej wiecznej wojenki politycznej i tylko tyle i aż tyle... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mati06 napisał:

Informacje się rotują nieprawdaż? Co chwila wiele dzieje się w Polsce i na świecie?  

I sądzisz że poda Ci te nowe informacje kanał darmowy, który ma bazować na tym co nadaje Polsat News? 

Przecież nawet tam nie ma za dużo tych informacji. Nie przez brak czasu antenowego, tylko brak ludzi którzy by produkowalo te newsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał:

Ja jestem ciekaw ile ta formuła wytrzyma. Pewnie po miesiącu dostaniemy to co jest w większej części ramówek Polsatu News i TVN24 czyli bloki. 

Reklamowe 🤣🤣🤣

Edytowane przez Kirk
Nie nadużywamy capslocka.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 22:31, dvbtowiec napisał:

Polsat News chętnie oglądam ze wzgl. na publicystykę.

Tylko, że z tej publicystyki wynika mało 'wartości dodanej' dla widza i to bez względu na stację. A dzieje się tak dlatego, że do tych debat zaprasza się w zasadzie zamknięty krąg polityków, dziennikarzy (publicystów) i ekspertów. Oglądając ileś tych programów widz jest w stanie poznać system wartości,  przekonań i poglądów tych osób. I za każdym kolejnym razem - jaki by nie był temat rozmowy - jesteś stanie przewidzieć co ktoś powie.

Tymczasem telewizja informacyjna - dostarczająca wiedzy o otaczającym nas świecie, prezentująca szerokie spektrum tematów i eksplorująca różne dziedziny życia i sfery zainteresowań ludzi - ma sens. Tyle że - i w tej kwestii chyba masz rację - nie wygląda mi na to, aby Grupa Polsat zamierzała produkt na takim poziomie widzom naziemnej telewizji cyfrowej zaoferować.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DanielK napisał:

Będzie się działo jeszcze więcej, tylko czy o tym dowiesz się z jakiejkolwiek telewizji?

No ja pewno nie w tvn 24 cała prawda całą dobę 😂🤣

 

7 godzin temu, dvbtowiec napisał:

I sądzisz że poda Ci te nowe informacje kanał darmowy, który ma bazować na tym co nadaje Polsat News? 

Przecież nawet tam nie ma za dużo tych informacji. Nie przez brak czasu antenowego, tylko brak ludzi którzy by produkowalo te newsy :)

A to taka bieda w Polsacie ze ludzi nie mają? Przykład w Polsat news trwa konferencja jakaś, ktoś kto szuka wiadomości przełączy się na wydarzenia 24 proste jak budowa Cepa. 😂🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 O matko.

Kręcimy się w kółko w dyskusji. 

 

1. Biedy nie ma, ale nikt Ci nie wyłoży kasy na dodatkowych reporterów, operatorów kamer, dodatkowe wozy transmisyjne, delegowanie ludzi w różne miejsca. Telewizję robi się dla zysków, a nie żeby zaspokoić Twoje ambicje informacyjne. 

Nie zobaczysz niczego więcej, czego nie wałkuje Polsat News. Koszty. Wydarzenia 24 mają być tanim serwisem z informacjami w pigułce zebranymi z kanału Polsat News, bez reporterów. 

 

2. Nie przełączy, bo jedyne co zobaczy to reklamy. Sam serwis trwa 5 minut i nie będzie w nim nic atrakcyjnego. Ile razy to można wałkować? :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał:

@Mati06 O matko.

Kręcimy się w kółko w dyskusji. 

A to Polsat news ma tak mało reporterów? Bądźmy szczerzy, było już w komunikatach, że kanał jest robiony po to by wykorzystać resztę nagranych materiałów. Taka jest prawda, że większa część wywiadów na Polsat news we wydarzeniach jest nie pełnych ucinanych, a to mi pasuje. 😊

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 przytocz te komunikaty. Bo ja niczego takiego nie czytałem.  Serwis ma być 5-cio minutowym skrótem. Gdzie to miałoby się zmieścić? :D

 

20 minut temu, Mati06 napisał:

A to Polsat news ma tak mało reporterów? 😊

A co ma piernik do wiatraka. Wbrew pozorom tak dużo ich nie ma. 

Ale newsy kosztują. Dlatego tak mało informacji masz w samym Polsat News, bo nie ma kto robić dobrej telewizji informacyjnej. Koszty chłopie. Twoja wizja tego kanału jest zabawna :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mati06 napisał:

A co to masz mało serwisów informacyjnych w ciągu dnia na kanałach informacyjnych? Od 10 do 15?

I co w związku z tym? O jakich to nowych informacjach mówisz, jak na każdym kanale jest to samo? :)

 

Godzinę temu, Mati06 napisał:

Właśnie po to robią kanał informacyjny żeby było ich więcej.?

Nie idealistyczny kolego, robią po to żeby więcej zarobić z reklam tanim kosztem ;) Przez tani koszt należy rozumieć wykorzystanie materiałów które tworzy Polsat News. Nic ekstra.

Gdyby chcieli podawać więcej informacji to Superstacja by to robiła. Jest kanał Polsat News 2 który jest jedną wielką powtórką. Kanałów w których można dawać więcej informacji masz już od groma, a jakoś ich nie ma ;)

Godzinę temu, Mati06 napisał:

Weź załóż swoją teiwizje informacyjną to wtedy pogadamy? 😂

To chyba uwaga do Ciebie samego, bo ja jestem realistą,  Ty tu uprawiasz jakieś idealistyczne wizje :)

 

 

@Poland Takie bloki miałyby sens i uatrakcyjniłyby ramówkę. Ale na razie na to się nie zanosi niestety. To ma być bardzo tani kanał jak wynika z założeń. To nawet nie będą serwisy informacyjne, to będzie flesh informacji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mati06 napisał:

Informacje się rotują nieprawdaż? Co chwila wiele dzieje się w Polsce i na świecie? 

Mam dość tej wiecznej wojenki politycznej i tylko tyle i aż tyle... 

Dwie sprawy tu bym chciał poruszyć. Pierwsza - owszem, ogólnie się wiele dzieje, ale nie wszystko jest tak samo ważne, dlatego się stosuję tak zwaną "agendę", czyli decyduje, co się znajdzie w danym serwisie i ile czasu na daną kwestię się poświęci. Więc to też nie będzie tak, że każdy serwis na nowym kanale będzie o czymś innym.

Druga - z jednej strony wiele głosów słyszę o tym, że ludzie mają dość wojenki politycznej, ale z drugiej to wychodzi na to, że publicystyka w stacjach informacyjnych ogląda się bardzo dobrze, niektóre programy mają nawet ponad milion widzów. Więc jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@Mati06 przytocz te komunikaty. Bo ja niczego takiego nie czytałem.  Serwis ma być 5-cio minutowym skrótem. Gdzie to miałoby się zmieścić? :D

 

A co ma piernik do wiatraka. Wbrew pozorom tak dużo ich nie ma. 

Ale newsy kosztują. Dlatego tak mało informacji masz w samym Polsat News, bo nie ma kto robić dobrej telewizji informacyjnej. Koszty chłopie. Twoja wizja tego kanału jest zabawna :)

Proszę https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/nowe-studio-polsat-news-remont&ved=2ahUKEwj1ie-AxMTyAhUYjaQKHZnMAnYQFnoECAcQAQ&usg=AOvVaw0lb0RPT9c2TWNAjqb4S2KZ&cshid=1629632012891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 Gdzie w tym linku jest informacja że

5 godzin temu, Mati06 napisał:

było już w komunikatach, że kanał jest robiony po to by wykorzystać resztę nagranych materiałów. 😊

bo ja tego nie widzę. 

Jedyne co jest napisane że będą bazować na tzw. surówkach, co nie jest równoznaczne z tym że na antenie pojawi się coś więcej. 

To przede wszystkim oznacza że mogą sami redagować te same materiały, podstawiać im własne komentarze. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mati06 napisał:

poziom tutaj niektórych userow prezentowany jest zbyt niski by się do nie go zniżać. Nara 

Ładnie się zaprezentowałeś. Próbujesz obrażać innych, bo się z nimi nie zgadzasz, lub brakuje Ci argumentów? 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 17:42, Mati06 napisał:

Co chwila wiele dzieje się w Polsce i na świecie? 

Może i co chwilę, ale nie każdy skupia się na każdym zakamarku tego świata. Ba, nawet nie wiemy co się dzieje na co dzień w sąsiednich Czechach czy Niemczech z głównych serwisów. Ostatnie większe wiadomości z Czech, jakie kojarzę, to afera z elektrownią i nieudolność naszej dyplomacji oraz strzelanina w szpitalu.

 

W dniu 21.08.2021 o 17:42, Mati06 napisał:

Mam dość tej wiecznej wojenki politycznej i tylko tyle i aż tyle... 

W takim razie najlepszą radą dla Ciebie będzie ucieczka na jakieś odludzie i odcięcie się od wszelakich mediów, Internetu, innych ludzi.

 

8 godzin temu, Mati06 napisał:

Weź załóż swoją teiwizje informacyjną to wtedy pogadamy? 😂

Wymyśl coś lepszego, bo powtarzasz się już z tym tekstem po raz czwarty w ostatnich kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Ładnie się zaprezentowałeś. Próbujesz obrażać innych, bo się z nimi nie zgadzasz, lub brakuje Ci argumentów? 

Nie tylko co napisze zawsze jest źle 

.. 😢 Ja cieszę się że taka stacja powstaje że wypełni niższe, nie musimy się zgadzać z własnymi zdaniami. Jeżeli uraziłem kolegę to najmocniej przepraszam nie miałem złych intencji... Może życie jest naznaczone chorobą i cierpieniem od dziecka, o dlatego może nie nadaje się do dyskusji na forach... 😢 

1 godzinę temu, enski napisał:

Może i co chwilę, ale nie każdy skupia się na każdym zakamarku tego świata. Ba, nawet nie wiemy co się dzieje na co dzień w sąsiednich Czechach czy Niemczech z głównych serwisów. Ostatnie większe wiadomości z Czech, jakie kojarzę, to afera z elektrownią i nieudolność naszej dyplomacji oraz strzelanina w szpitalu.

 

W takim razie najlepszą radą dla Ciebie będzie ucieczka na jakieś odludzie i odcięcie się od wszelakich mediów, Internetu, innych ludzi.

 

Wymyśl coś lepszego, bo powtarzasz się już z tym tekstem po raz czwarty w ostatnich kilku dniach.

Ale krajowe już będą często gościły informacje. 

Szczerze nie jeden z mojego otoczenia na już dość tego jak jedna partia bruzdzi drugiej. 

Widzę że czepiasz się nadal. Pewien user z tego forum napisał mi na priv że ma szacunek do osób niepełnosprawnych podziwia je a takimi ludźmi jak wy nie ma się co przejmować po prostu po prostu trzeba to olać podskakujecie na forum ze względu na anonimowość. Ciekawe czy na co dzień w życiu jesteście tacy mądrzy.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci radę. Nikt Cię nie obraża, tylko uczesrniczy w dyskusji. W drugą stronę od Ciebie czytam już któryś raz jakieś dziwne uwagi na temat userów. 

Chcesz żeby Cię szanowano, to szanuj dyskutantów, a nie zasłaniaj się niepełnosprawnością. 

Bo póki co gdy ktoś Ci celnie punktuje Twoje poglądy, piszesz jaki to jesteś niepełnosprawny, a zdanie dalej obrażasz innych. Nie widzę żeby ktoś Cię tu personalnie atakował, więc trochę dystansu proponuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie telewizje informacyjne są mocno przewidywalne. Jeśli oglądać przez chwilę do godziny czasu, można nie wyłapać ich formy powtórkowej. Jeśli ktoś ogląda przez kilka godzin, zauważy, że materiały reporterskie powtarzają się. Dotyczy to wszystkich kanałów informacyjnych w Polsce - TVN24, Polsat News i TVP Info. Do tego każda stacja ma swój własny zamknięty krąg komentatorów. Mamy do czynienia z powtarzalnością opinii.

Jedynie siłą głównych kanałów informacyjnych są relacje na żywo i pokazywanie konferencji prasowych. Tam nie są w stanie "wycinać" i komentować głoszonych tez przez polityków. Wolę oglądać takie pasmo na żywo nie papkę informacyjną przekazywaną w wieczornych dziennikach, gdzie tłumaczy się widzom daną sytuację tak, że mają odpowiednio myśleć. Tłumaczenie wydarzeń za widza to dla mnie czysta manipulacja. Przodują w tym Fakty TVN i Wiadomości TVP. Granie na emocjach, głównie negatywnych. Wydarzenia Polsatu chorują na tą samą przypadłość, choć próbują zachować większe pozory bezstronności.

 

Czy Wydarzenia24 będą nadawać specjalne relacje na żywo i przerwą blok reklam, gdy nagle wydarzy się sytuacja nadzwyczajna porównywana z atakiem na WTC lub katastrofą smoleńską?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie biznesowe dnia jest na Polsat News ok. 23:45 i powtórek tego nie ma. Na Wydarzenia24 nie liczyłbym na elitarne treści. To kanał otwarty dla wszystkich, więc mydło i powidło dla mas. Biznesowych informacji nawet ciężko jest uświadczyć na TVN24 i TVN24 BIS.

Nie po to Solorz kupił Radio PIN i przekształcił w poprockowe Muzo.FM, aby teraz wracać do spraw ekonomicznych. Jedynie można liczyć na analizy wyników giełdowych grupy Polsat Box i spółek zależnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...