Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2019 o 08:20, Soprano napisał:

Mam pytanie o telefonię komórkową w Inei. Mając u nich usługi TV i internetu mogę dołożyć abonament no limit za 19,90. Orange proponuje to samo za ok 35 zł więc chyba po prawie 20 latach będę rezygnował z ich usług. Pytanie jak Inea działa w praktyce? Czy wszystko gra? Z tego co wiem działają na sieci Play. Z góry dzięki za informację.

Oferta dla klientów INEA:

No Limit stacjonarne, komrórki

No limit sms/mms

Roaming krajowy play

10gb danych w tym pakiet 1,92gb na UE

umowa 24mc

Pierwsze 3mc za 0 złoty, brak opłat aktywacyjnych, za kuriera itp

Mam jeden numer, korzysta mama, wszystko jak do tej pory zero problemów itp

 

Edytowane przez LuckyLukeInea
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem sobie obejrzeć film na cbs europa, zauważyłem zakłócenia w postaci jakby dropów w czasie zmiany ujęć, zgłosiłem to przez czat i wszystko co potrafią zrobić ich tzw. jak to określił konsultant wyspecjalizowany sztab, to zresetować zdalnie hiway i zmienić rozdzielczość, a jak sam wracałem do rozdzielczości 2160 to za chwile zadzwoniła jakaś kobieta z działu technicznego i z oburzeniem zapytała się dlaczego sam zmieniam rozdzielczość. I to jest cała obsługa inei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LuckyLukeInea napisał:

Oferta dla klientów INEA:

No Limit stacjonarne, komrórki

No limit sms/mms

Roaming krajowy play

10gb danych w tym pakiet 1,92gb na UE

umowa 24mc

Pierwsze 3mc za 0 złoty, brak opłat aktywacyjnych, za kuriera itp

Mam jeden numer, korzysta mama, wszystko jak do tej pory zero problemów itp

 

 

Czy działa VoLTE? W Play udało mi się włączyć na kilku telefonach Xiaomi, pytanie co w przypadku MVNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 08:20, Soprano napisał:

Mam pytanie o telefonię komórkową w Inei. Mając u nich usługi TV i internetu mogę dołożyć abonament no limit za 19,90. Orange proponuje to samo za ok 35 zł więc chyba po prawie 20 latach będę rezygnował z ich usług. Pytanie jak Inea działa w praktyce? Czy wszystko gra? Z tego co wiem działają na sieci Play. Z góry dzięki za informację.

To olej, to co proponują i przejdź w ofertę na kartę.  Orange Free na kartę za 25zł. 

 

"Usługa cykliczna na 31 dni daje nielimitowane połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi oraz 15 GB internetu w kraju i 2,09 GB w UE. Pakiet internetu powiększa się z każdym miesiącem. Za pierwszy miesiąc otrzymujecie 15 GB, drugi miesiąc –16 GB, trzeci – 17 GB, a każdy kolejny to + 1 GB". 

 

Oczywiście kolejne gratisy w postaci darmowego internetu za doładowania: 

Orange-Free-na-karte-bonusy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kasy trzeba byłoby wydać na router i switch 10Gbps i jeszcze kwestia tego do czego obecnie w zastosowaniach domowych udałoby się to wykorzystać. Osobną kwestią jest czy Inea jest w ogóle w stanie obsłużyć taki ruch, gdyby klienci się jednak ruszyli i masowo takie łącza faktycznie wykorzystywali. Moim zdaniem to oferta głównie tworząca wizerunek marki jako najszybszego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrSpectro napisał:

Osobną kwestią jest czy Inea jest w ogóle w stanie obsłużyć taki ruch, gdyby klienci się jednak ruszyli i masowo takie łącza faktycznie wykorzystywali

Przecież 10 Gbps jest na port, a do portu po splicie masz podłączonych do max 64 CPE. Zazwyczaj mniej, ale teoretycznie do 64 można spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Orange już są posty, że wraz ze wzrostem ilości abonentów światłowody nawet do speedtestów nie wyciagają 300-600 Mbps w godzinach szczytu, a co dopiero przy 10 Gbps... ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radier napisał:

A co liczyłeś, że ci prezes Kosiński odpisze? Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Że jego pracownik podejdzie do sprawy jak należy. Na maile odpisuje mi jakaś Anna specjalista zaplecza biurowego, ale nie zapoznaje się z problemem. 

3 godziny temu, gigablue napisał:

Chyba wiesz, że często takie maile trafiają do sekretariatu, ale to nie oznacza, że nikt sprawą się nie zajmie. Sam byłem kilkukrotnie świadkiem takich zgłoszeń przychodzących z góry do działu obsługi klienta.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Wlasnie trafiaja do obsługi. Oni twoerdza ze swiatlowod mam w domu wraz z ich modemem , a kabelka nie mam i sprzętu nigdy nie otrzymałem. Nie chce mi ow Pani wysłać skan podpisanych niby przeze mnie dokumentów. 

 

1 godzinę temu, lukaszsz91 napisał:

Oferty: TV 4 Zostań z nami v 3.0 / 24 i NET 4 Zostań z nami v 3.0 / 24 to dziś chyba max co można dostać po wysłaniu wypowiedzenia na koncentryku co nie? :)

Comfort 29.90

Comfort pvr 44.90 

Ultra 49.90

Ultra pvr 64.90

 

 

180 mb 39.90

250mb 69.90.

 

Możesz to mieć na 12 mc. W tym mieli mi przeniesc uslugi. 

Edytowane przez Amando31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 19:33, mrSpectro napisał:

Sporo kasy trzeba byłoby wydać na router i switch 10Gbps i jeszcze kwestia tego do czego obecnie w zastosowaniach domowych udałoby się to wykorzystać. Osobną kwestią jest czy Inea jest w ogóle w stanie obsłużyć taki ruch, gdyby klienci się jednak ruszyli i masowo takie łącza faktycznie wykorzystywali. Moim zdaniem to oferta głównie tworząca wizerunek marki jako najszybszego operatora.

 

Gdyby klienci zaczęli masowo wykorzystywać łącza na poziomie 50-100 Mbps to sieć by już dawno klękła, a co dopiero 10 Gbps ;D

Oczywiście, że jest to marketingowa prędkość, podobnie jak 1 Gbps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mattem napisał:

 

Gdyby klienci zaczęli masowo wykorzystywać łącza na poziomie 50-100 Mbps to sieć by już dawno klękła, a co dopiero 10 Gbps ;D

Oczywiście, że jest to marketingowa prędkość, podobnie jak 1 Gbps. 

 

Do obsługi 1Gbps jest normalny sprzęt konsumencki, wiec jest łatwiej wykorzystać tę prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...