Jump to content

Xmas

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Xmas

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Z tego co dodał Sebaczak jest również 100 Mb. Nie widzę dalej by ktoś Ci wciskał. Masz 300 i skoro większej prędkości nie potrzebujesz, możesz na tym zostać. Gilotyna nad głową Ci nie wisi. A gdy najdzie chęć to możesz mieć 1000 w bardzo dobrej cenie. Zapewne niewiele drożej lub porównywalnie do wolniejszych prędkości u konkurencji. Co jak co, ale internet w tej firmie jest atrakcyjny. Ewentualnie inny operator. Byle był wybór. Dzięki, nie wiedziałem.
 2. Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada. Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90.
 3. W cenie ekskluzywnego jest wliczone narywanie w opcji do 100 godzin. Każdy z dekoderów multiroom, automatycznie ma opcję nagrywania taką samą tj. do 20 lub 100 godzin. To co nagrasz na jednym jest dostępne na drugim (współdzielone 20 lub 100 godzin). Jednocześnie możesz utworzyć swój profil. Nagranie do 20 godzin jest w każdej opcji. Rozszerzone nagrywanie do godzin 100 kosztuje + 15 zł, podobnie jak wcześniej opcja z PVR. Można nagrywać wiele rzeczy na raz.
×
×
 • Create New...