Jump to content

gigablue

Users
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About gigablue

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gigablue

  INEA

  Wysyłałem kilka stron temu Cennik promocji dla technologii innej niż FTTH. Podsyłam jeszcze raz: https://ufile.io/o023q
 2. gigablue

  INEA

  Napisałem do Ciebie na priv.
 3. gigablue

  INEA

  Być może masz rację. Sugerowałem się komunikatem mojego Operatora. Ale nie widziałem tego kanału u żadnego Operatora w Polsce dotychczas, a wiem, że od jutra ma być zamiast Stingray Brava u każdego z Operatorów.
 4. gigablue

  INEA

  Stingray Brava nie kończy nadawania, a przechodzi rebranding od 1 marca będzie to Stingray Classica.
 5. gigablue

  INEA

  Taka cena jest w cenniku standardowym, który służy tak naprawdę jedynie do wyliczenia ewentualnej opłaty za zerwanie Umowy promocyjnej przed czasem. @Pawel1987 Obecnie Canal+ Prestige w Umowie na 12 miesięcy jest w cenie 49.90zl. Na stronie jest regulamin promocji Canal+ v 6.0.
 6. gigablue

  INEA

  Ja od jakiegoś czasu mam okazję posiadania Telewizji od EVIO w Unicast i jestem bardzo zadowolony. Kompletnie zero problemów.
 7. gigablue

  INEA

  Jeśli chodzi o ofertę dla technologii HFC:
 8. gigablue

  INEA

  I AMC napewno
 9. gigablue

  INEA

  Dzisiaj będąc na Piątkowie, widziałem informacje o rozpoczynającej się budowie instalacji sieci Vectra w blokach na osiedlu Chrobrego. Vectra po przejęciu Echostaru chyba chce trochę namieszać w Poznaniu.
 10. gigablue

  INEA

  Tak, kilka lat temu. Co potrzebujesz?
 11. gigablue

  INEA

  Z tą wiedzą osób obsługujących Social Media to bym tak nie był pewien. Po części obsługuje to agencja, a po części pracownicy INEA. Jednak z tego co wiem to wszystkie wiadomości o nowościach dostają na ostatnią chwilę.
 12. gigablue

  INEA

  To z pewnością jakieś gierki pomiędzy Operatorami. Sporo osób pracujących kiedyś w INEA i piastujących różne stanowiska teraz pracuje w Asta-Net. Dzięki temu komunikatowi nawet dowiedziałem się o kolejnej osobie ;) To z pewnością jakieś gierki pomiędzy Operatorami. Sporo osób pracujących kiedyś w INEA i piastujących różne stanowiska teraz pracuje w Asta-Net. Dzięki temu komunikatowi nawet dowiedziałem się o kolejnej osobie
 13. gigablue

  INEA

  Panowie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że INEA testuje obecnie kilka kanałów, które ma wprowadzić do oferty. Są to m.in. Romance TV HD, Bollywood HD, Top Kids HD oraz 2x2 HD. W najbliższym czasie rozpoczną też testy AMC HD i znowu CBS Action. Niestety nie wiem na kiedy planowane jest ich uruchomienie. Aczkolwiek spodziewam się, że to pewnie będzie coś na Mikołajki.
 14. gigablue

  INEA

  Poczekajmy za ceną
 15. gigablue

  INEA

  Dlaczego uważasz że cena będzie najwyższa? Jak Inea dodała Eleven to jako jedna z niewielu dodała je w pakietach a nie jako dodatkowo płatne. Myślę że to, że będzie dodatkowo płatne nie ulega wątpliwości, jednak uważam że cena będzie taka sama jak u większości większych operatorów.
×