Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadając umowe na czas nieokreslony nie mozna podpisac aneksu do umowy

i wziac te nowa promocje. Wg Inei nalezy rozwiazac umowe i podpisac nowa.

Ot szanowanie klienta.

Szkoda ze w mojej lokalizacji nie ma innego dostawcy neta po kablu,

bo juz dawno zmienil bym na NC+/ CP i innego dostawce internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższa opłata na 4 miesiące jest dla osób, które miały samego neta albo samą tv. Jak przedłużasz z 2paka albo z 3paka to nie masz tych tańszych miesięcy.

 

Na fejsbuku odpisali komuś, że na razie nic nie mają do przekazania w sprawie BBC Brit HD. Szkoda, liczyłem, że pojawi się od 1 lutego. Mam nadzieję, że pojawi się podczas zmian zapowiadanych na marzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższa opłata na 4 miesiące jest dla osób, które miały samego neta albo samą tv. Jak przedłużasz z 2paka albo z 3paka to nie masz tych tańszych miesięcy.

 

Na fejsbuku odpisali komuś, że na razie nic nie mają do przekazania w sprawie BBC Brit HD. Szkoda, liczyłem, że pojawi się od 1 lutego. Mam nadzieję, że pojawi się podczas zmian zapowiadanych na marzec.

 

 

To samo powiedzili mi panowie z infolinii.

Podejscie dosyc dziwne, bo chyba lepiej miec klienta z podpisana umowa na kilkanascie miesiecy niz na czas nieokreslony ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea jako monopolista z góry zakłada, ze klient blefuje, więc bez wahania mówi "SPRAWDZAM".

:>

Nie wierzę, chyba przejdę się do samego " :twisted: INEA".

Wychodzę, mówię "maverick", gramy dalej? 8)

 

Jak wielu z Was liczyłem na rozluźnienie polityki wobec abonentów i zachęcenie do odświeżenia umów ... jak zwykle porażka.

Z tego co piszecie i z analizy nowej oferty co mi przypadłoby do gustu wychodzi tylko odgrzany kotlet i szumna promocja 500Mbps która i tak ma wielką "*" (gwiazdkę).

Na 3 umowy (dwie mogłyby polecieć w jedną jako 2-pak) nie ma nic co mogą zaoferować. W przypadku internetu to chyba maverick'a wreszcie wpuszczę, czym chcą zachęcić do pozostania gdy tam 75 Mega za 55.00 zł, a tu (Inea) tylko 50 Mb po 69,90 zł + gratis półtoraroczna umowa. Za cenę pakietu 4 (lub 1) - Oszczędny HD można dostać więcej bez i tak wcale nie taniego i dla wielu zbytecznego telefonu. Najbardziej rozbawiła mnie cena za internet w tym pakiecie, promocyjne tylko 55 za 15Mbps. Monopol im najwyraźniej służy :crazy:

Gdyby tak ogłosić rok 2015 jako antymonopolowy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kiedy INEA zacznie robić porządki podobne jak MULTIMEDIA POLSKA.

https://satkurier.pl/news/110994/multime ... ramow.html

Chyle czoła tej kablówce za zdecydowaną SZYBKĄ reakcję i liczę na Naszych, ale .... Nie ma jak na reklamie/broszurce podać zawyżoną ilość programów niż stan faktyczny ( mam na myśli duble SD+HD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższa opłata na 4 miesiące jest dla osób, które miały samego neta albo samą tv. Jak przedłużasz z 2paka albo z 3paka to nie masz tych tańszych miesięcy.

Miałem dotychczas 2-paka net+tv ("petarda") i zmieniłem na 3-paka za 199zł (byłem mocno ciekaw 500/50 :) ). Mam nadzieję że nie wprowadziła mnie w błąd babka. Specjalnie pytałem czy ta promocja przez 4 miesiące obowiązywać mnie będzie. Sprawdzała coś w komputerze i w końcu powiedziała że tak. Na załączniku do umowy (cennik) zaznaczyła pisakiem 4 miesiące i 69,90zł

 

Gdzie to zalatwiles?

Punkt w Pestce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Maverick został wykupiony przez INEA S.A. może ktoś to potwierdzić??

Dużo rzeczy wskazuje na to, że tak jest.

Ciekawy jestem kiedy INEA zacznie robić porządki podobne jak MULTIMEDIA POLSKA.

https://satkurier.pl/news/110994/multime ... ramow.html

Chyle czoła tej kablówce za zdecydowaną SZYBKĄ reakcję i liczę na Naszych, ale .... Nie ma jak na reklamie/broszurce podać zawyżoną ilość programów niż stan faktyczny ( mam na myśli duble SD+HD )

Inea dopiero co skończyła wydawać dekodery SD. Jeszcze niedawno wręcz promowali dekodery SD, żeby pozbyć się ich z magazynu. Prędzej utkną coś z analogu niż wywalą kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kiedy INEA zacznie robić porządki podobne jak MULTIMEDIA POLSKA.

https://satkurier.pl/news/110994/multime ... ramow.html

Chyle czoła tej kablówce za zdecydowaną SZYBKĄ reakcję i liczę na Naszych, ale .... Nie ma jak na reklamie/broszurce podać zawyżoną ilość programów niż stan faktyczny ( mam na myśli duble SD+HD )

 

Mi gość tłumaczył że nie wszyscy posiadają TV HD i dlatego kanały są w dwóch wersjach :lol2:

 

Ważne że na każde zapytanie mają zawsze odpowiedź, czy poprawną czy bajer to już inna sprawa.

 

Pewnie przed marcem nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno to oni jeszcze przywrócili przecież NSPORT w wersji SD, zupełnie bezsensownie zresztą, więc na usuwanie takich dubli nie ma opcji. Tłumaczyli w zapomnianym już IDEA DLA INEA które siadło jak tylko się okazało ile jest do poprawy w całej ofercie, że nie będą usuwać takich kanałów, bo wiele osób posiada je w pakietach i mogliby zrywać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba19 jak ci podłączą to napisz jak to chodzi i podaj jakieś speed testy, sam jestem bardzo ciekaw jak to chodzi w praktyce.

Upload zwiększony i faktycznie jest ile powinno być. Download wcześniej miałem 250Mb/s więc czy to 500 czy 250 już nie ma absolutnie różnicy. I tak ciężko mi było 250 gdzieś zobaczyć (nie ściągam żadnych torrentów a inaczej nie wiem skąd taką prędkość uzyskać). Pakiet a tym samym prędkość miałem zwiększone praktycznie od razu - wróciłem do domu po podpisaniu aneksu i już było. Naprawdę nie mogę do niczego się przyczepić i oby tak zostało :)

4088831399.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...