Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A jak się wczytacie dalej w wypis z KRS, to tam jest już napisane, że 100% udziałów w Maverick Poznań posiada Inea S.A. :)

Super, my się cieszymy. Bo dotychczas w Mavericku był tylko kanał Power TV, a dzięki przejęciu przez Inea jest duża szansa na pojawienie się także kanału Adventure :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie list od Inei. Nowe kanały od marca: Adventure, Polsat Film HD, Puls HD, Edusat HD, republika HD, Disco Polo ;-), Muza TV, English Club HD, Focus HD. Ponadto są kupony na Canal+ HBO dekoder PVR czy wifi dla nowych i przedłużających (!) umowę, ale szczegóły w regulaminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co? Wszyscy zaraz takie listy dostaniecie, a nic w nim więcej nie ma. Tzw. nowe kanały są zasadniczo beznadziejne. Pewnie sobie wymienię 1 z wersji SD na HD. Reszta nie trafi do ulubionych, więc nie włączę ich nawet przypadkowo na sekundę.

Ciekawsza jest informacja o tym, że gratisowe 2 miesiace C+ czy HBO są też dla przedłużających oraz o darmowym PVR (ale tutaj opis jest niejasny, dla kogo). Muszą pojawić się regulaminy - piszą "szczegóły w regulaminie promocji Multimedialny Dom ważnej do 31.03.2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili opłata za 3-pak:

TV Super HD PVR(+multiroom gratis), internet ultrapower 100mbit, telefon taryfa diamentowa wynosi 149zł na czas nieokreślony. Warto cokolwiek podpisywać/na jakiś inny pakiet się przesiadać w tym wypadku o który pytam?

Zwiększenie opłat powyżej 150zł nie wchodzi w grę. W tej chwili można ugrać coś sensownego w podobnej kwocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni oglądałem Adventure sd leciał program o nowościach w komputerach i technice i tam chwalili Fife 2012???? Ten kanał jest opóźniony. kanał ten jest podobny do Fokus tv. Proszę inea dołącz tylko te kanały które są dostępne w starych pakietach!!! Daj sobie spokój z tym edusat hd. O Fox comedy HD MGM HD CC HD czy Discovery historia nie ma co marzyć??? Same double kanałów nic nowego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wiosnę Inea coś pozmienia, na razie jak czytam mamy informacje bez regulaminów, czyli hit sezonu się szykuje.

Liczę, że poza kosmetyką programową coś też w ofercie zmienią. Inaczej drugi tegoroczny odgrzany kotlet, wiele szumu o nic byle pokazówka.

 

Maverick na przełomie 2013 i 2014 robił dużo akcji promocyjnych przywiązujących krótkoterminowo nowych klientów, podłączał też nowe osiedla na Ratajach.

[ciach]

To wszystko domysły, trochę na podstawie poszlak, trochę na podstawie plotek, ale mocno trzymają się kupy. Oficjalnego stanowiska raczej się nie spodziewajcie, bo z tego co wiem to szeregowi pracownicy Inei też nie dostali takiej informacji.

E nie bądź tak skromny z "domysły", to raczej fakty i nie "kupy".

Ja w tą firmę w październiku już wątpiłem używając tu "konkurencją niskich lotów". Wtedy, a właściwie na pewno od kwiecień/czerwca, potencjalni klienci mogli dostrzec dziwne rzeczy wokół Maverick'a. Nie śledziłem wprawdzie zmian i trochę zaskoczyła mnie Wasza dyskusja, że jednak Maverick okazuje się "przykrywką Inea". Po ki grzyba tą batalię wobec Spółdzielni Osiedle Młodych prowadzili? Wygląda na to, że faktycznie Inea nie miała zamiaru modernizować sieci elsat'u (czyżby tak dobrze ją wykonano?) i wejście Maverick'a to tylne drzwi do nowego okablowania (chodzi o przyłącza/gniazdka końcowe). Pozostaje otwarte pytanie czy w najbliższym czasie oficjalnie przejmą (co byłoby dla nich korzystne), czy utrzymają jako "konkurencję" do czasu poszerzenia tej sieci.

Ryć w mieszkaniu już chyba nie warto aby ziścił się scenariusz:

- puk puk (do drzwi)

- Kto tam?

- Monter z Inea.

- Nie ten adres!

- Ależ podpisał Pan umowę.

- Z Inea wypowiedzenie, umowę z Maverick!

- Ależ to tylko logo na papierze, jak logo Inea na stadionie.

- KKS Lech ... o przepraszam INEA MISTRZEM JEST :>

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili opłata za 3-pak:

TV Super HD PVR(+multiroom gratis), internet ultrapower 100mbit, telefon taryfa diamentowa wynosi 149zł na czas nieokreślony. Warto cokolwiek podpisywać/na jakiś inny pakiet się przesiadać w tym wypadku o który pytam?

Zwiększenie opłat powyżej 150zł nie wchodzi w grę. W tej chwili można ugrać coś sensownego w podobnej kwocie?

Zadzwoń na infolinię albo idź do biura, wiem, że są jakieś promocje pozwalające zejść coś z ceny, ale masz taniej niż w standardowej ofercie, więc nie wiem czy dużo zyskasz :)

Po ki grzyba tą batalię wobec Spółdzielni Osiedle Młodych prowadzili? Wygląda na to, że faktycznie Inea nie miała zamiaru modernizować sieci elsat'u (czyżby tak dobrze ją wykonano?) i wejście Maverick'a to tylne drzwi do nowego okablowania (chodzi o przyłącza/gniazdka końcowe). Pozostaje otwarte pytanie czy w najbliższym czasie oficjalnie przejmą (co byłoby dla nich korzystne), czy utrzymają jako "konkurencję" do czasu poszerzenia tej sieci.

Nie przesadzaj, na pewno wchodząc na Rataje nie byli przykrywką dla Inei. Z moich informacji wynika, że zaczęli rozmawiać najpóźniej 1,5 roku temu a przejęcie miało miejsce we wrześniu. Dlatego też powątpiewałem otwarcie jak ktoś tu pisał parę miesięcy temu, że już niedługo wejdzie do niego Maverick. Z tego co wiem te inwestycje, o których tu pisano zostały "wstrzymane do odwołania", czyli ich już nie będzie. Inea nie będzie montowała sieci FTTH tam, gdzie nie musi, bo ich sieć HFC pozwala na świadczenie usług na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic taniej, to stara, zwykła umowa sprzed 1,5 roku. Były jeszcze darmowe C+ na kwartał, ale wygasły. Chcesz mi powiedzieć że teraz jest drożej lub w tej cenie oferta po tak długim czasie uległa... pogorszeniu?

INEA nie stoi w miejscu, tylko cofa się w rozwoju oferując gorsze warunki niż 1,5-2 lata temu na to samo? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...