Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórym też grzecznie przyznają, po czym po tygodniu ni z gruszki ni z pietruszki znika. Taki mamy klimat.

 

Tymczasem po zalogowaniu do eboa zobaczyłem wiadomość, która wymagała potwierdzenia przeczytania:

 

Usterka globalna 4991

 

Uwaga! Usterka globalna!

 

[0][Prace planowe][Przebudowa sumowania Przybyszewskiego]

 

I to tyle. Bez żadnej daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisac reklamacje zglaszac kazdy drobny problem do rzecznika klienta , praw konsumenta itp , aby historia problemów jakie kazdy z nas ma z tym operatorem byla dowodem w kazdej sprawie , nie darowac im nic , ja walczylem , pisalem dzwonilem z kazdym [beep]erelem , i wygralem - oddali mi za caly rok umowy ponad tysiac złotych !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym rzeczywiście nie miałem problemu, powiedziałem ze jestem za NATem i nie mam dostępu z zewnątrz do swojej sieci i następnego dnia wszystko już działało.

 

Do tego zabrali z dnia na dzień bez jakiejkolwiek informacji.

I co powiedzieli jak się skontaktowałeś z infolinią z prośbą o publiczny adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, muszę się upomnieć o wypłatę z premią za budowanie napięcia :) I tak znajdzie się dużo hejterów, którzy to zbagatelizują, ale widziałem już nową ofertę i pierwszy raz od dłuższego czasu jest lepsza od poprzedniej. Jeśli chodzi o kanały to nic się nie zmienia, natomiast lepiej wyglądają pakiety, choć daleko jeszcze do zadowolenia większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leckow, sam często krytkuję Ineę, poprzednie dwie oferty to były głównie podwyżki z jakimiś pojedynczymi ulepszeniami, teraz nie będzie żadnej podwyżki a ulepszenia są całkiem ciekawe, choć zmian w ofercie kanałów nie będzie. Michał, też słyszałem o jakichś zmianach w kanałach w marcu, ale na Twoim miejscu bym się tak nie napalał na te kilkanaście kanałów :) Dobre jest to, że wraz z tym ma się zwiększyć liczba kanałów w aplikacji.

Papryk, w tym roku podwyżka była już 1 stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zawsze duzo szumu dla SZUMU ... smród i rozczarowanie po PETARDZIE zostal i ciezko go wywabić ... taka karma INEA !! a skoro " kolejnych kanalow " do oferty nie dadza to dla mnie slowo kablowka w wydaniu INEA nie ma znaczenia ... w moim mniemaniu siec kablowa powninna konkurowac z sat i miec w ofercie full obu platform ... plus to co one wlasnie nie maja , do tego dobry dekoder multimedialnosci , oferta na smartfon ... dobra cena i klientow jak na peczki ... ale coz tlumaczenia ze to bedzie droooooogie i nie oplacalne ... coz teraz jest syf i drogo bo nie ma wielu kanalow w ofercie a klientela dzielona jest na tych co maja kanaly i miec ich nie beda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakaś zmiana oferty da nam kolejną możliwość wyboru.

A co do nowych pakietów, to raz na rok każda duża korporacja typu kablówka musi wykonać taką zmianę, dlaczego?

To proste, nową odświeżoną ofertą łatwiej jest skusić potencjalnego klienta chociażby przy opłacaniu rachunku, że mamy coś nowego ( jest o czym rozmawiać, nawet o podgrzanym kotlecie ).

Po drugie zapewne wiele osób posiada jeszcze stare pakiety typu rozrywka, film, sport, max, nauka i natura HD, sport HD czy max HD itd.

Znajdują się tam kanały nie dostępne dla użytkowników nowych pakietów i muszą czymś ich zachęcić by wyemigrowali i przeszli na nowe pakiety i na nowe opłaty.

Tak się też zastanawiam jak dużo jeszcze takich osób jest i czy koszty, które INEA ponosi w związku za udostępnienie tych kanałów dla tych osób im się kalkuluje, czy nie generują strat i nie dopłacają do interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy goście jak ty, którym zawsze jakichś kanałów brakuje i nie mogą bez nich żyć.

Ty w ogóle robisz coś innego poza oglądaniem TV czy bijesz pianę dla zasady?

 

 

Chodzi mi oto ze w INEA brakuje kanalow takich ktore byly i byly OK ... idzie o to tez ze INEA ma taka z[beep]XXX polityke i dyma klientow na kazdym kroku , najbardzie finansowo - spojrz oferta = cena = SMIECH do łez , tv ogladam wtedy kiedy moge , a osobiscie korzystam z oferty NC+ , taniej wiecej , moglem powiesic talerz , nie bije piany dla zasady ... kazdy z was wie ze inea jest jedna z drozszych ofert , byc moze nie wiecie ze sa inne kanaly , byc moze nie macie alternatywy bo nie ma jej i juz , i tkwicie w tym bagienku , niektorzy musza bo innej opcji poza ineą nie ma , i koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy...

Jeśli czyta tutaj jakiś pracownik PR INEA, bierzcie pod uwagę w dużych ilościach głos ludu i jeśli cokolwiek chcecie dodać do oferty niech to będzie we wersji HD i uciekajcie z wersji SD.

Mogę rozumieć, że będzie oburzenie też innych, ale otrzymanie w dzierżawie dekodera HD czy modułu HD teraz to nie problem.

Nie sądzę też, że osoby które lubią i znajdują czas na oglądanie tv mają odbiornik kineskopowy czy stare LCD bez wyjść HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...