Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra (poniedziałek) ma być zwiększony upload. Info od mobilnego doradcy klienta... W 250 plus obiecał 50mbps. Zobaczymy...

Mija się z prawdą. W 250 plus zostaje 10 Mbit wysyłu. Skoro już to ktoś napisał i mamy niedzielę wieczorem mogę zdradzić, że tą rzeczą, której nie ma nikt w Polsce będzie Internet o prędkości 500/50 Mbit dostępny tylko na światłowodzie. Będzie on dostępny w 3paku Ekskluzywnym oraz w tym niższym z Canal+ za 199 złotych. Internetu o DL 500 Mbit nie oferuje z tego co wiem jeszcze nikt w Polsce. Jeśli chodzi o upload to w Poznaniu wyższy oferuje WTvK, ale jest to firma utrzymywana ze składek mieszkańców spółdzielni i właściwie to nieprowadząca działalności zarobkowej, więc mamy tu nieco inną sytuację. Moim zdaniem taki Internet w połączeniu z bardzo bogatym pakietem telewizji za 199 złotych to fajna opcja, jest jeszcze parę fajnych zmian w pakietach od jutra. Oczywiście lepiej byłoby mieć taki pakiet za np. 150 złotych, ale chyba nikt się po Inei nie spodziewał takiej nagłej zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC na stronie ma maksymalnie 250 Mbit. Netia oferuje 300 na niektórych adresach, podobnie Orange, z ogólnopolskich dostawców nie kojarzę, żeby ktoś miał więcej. Co do pakietów to zobaczysz sobie w ciągu dnia na stronie, do większości paków dochodzą jakieś dodatki mniejsze lub większe, w pakietyzacji TV na razie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o upload to w Poznaniu wyższy oferuje WTvK, ale jest to firma utrzymywana ze składek mieszkańców spółdzielni i właściwie to nieprowadząca działalności zarobkowej, więc mamy tu nieco inną sytuację.

 

Dlaczego rozsiewasz nieprawdziwe informacje - chcesz aby oferta Inea wyglądała na atrakcyjną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o upload to w Poznaniu wyższy oferuje WTvK, ale jest to firma utrzymywana ze składek mieszkańców spółdzielni i właściwie to nieprowadząca działalności zarobkowej, więc mamy tu nieco inną sytuację.

 

Dlaczego rozsiewasz nieprawdziwe informacje - chcesz aby oferta Inea wyglądała na atrakcyjną ?

Które są nieprawdziwe? Że firma nie prowadzi działalności zarobkowej? Faktycznie, źle to ująłem, chodziło mi o to, że musi zarabiać na siebie a nie na zyski dla właścicieli. A co do utrzymywania ze składek mieszkańców to poproś kogoś z Winograd, żeby pokazał Ci rozpiskę czynszu, z tego co wiem jest tam niemała kwota na utrzymanie sieci, którą płaci się od każdego mieszkania, niezależnie od tego, czy ten ktoś korzysta z usług WTvK czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra (poniedziałek) ma być zwiększony upload. Info od mobilnego doradcy klienta... W 250 plus obiecał 50mbps. Zobaczymy...

Mija się z prawdą. W 250 plus zostaje 10 Mbit wysyłu. Skoro już to ktoś napisał i mamy niedzielę wieczorem mogę zdradzić, że tą rzeczą, której nie ma nikt w Polsce będzie Internet o prędkości 500/50 Mbit dostępny tylko na światłowodzie. Będzie on dostępny w 3paku Ekskluzywnym oraz w tym niższym z Canal+ za 199 złotych. Internetu o DL 500 Mbit nie oferuje z tego co wiem jeszcze nikt w Polsce. Jeśli chodzi o upload to w Poznaniu wyższy oferuje WTvK, ale jest to firma utrzymywana ze składek mieszkańców spółdzielni i właściwie to nieprowadząca działalności zarobkowej, więc mamy tu nieco inną sytuację. Moim zdaniem taki Internet w połączeniu z bardzo bogatym pakietem telewizji za 199 złotych to fajna opcja, jest jeszcze parę fajnych zmian w pakietach od jutra. Oczywiście lepiej byłoby mieć taki pakiet za np. 150 złotych, ale chyba nikt się po Inei nie spodziewał takiej nagłej zmiany :)

 

Na pewno síę komuś przyda 50 Mb uploadu będąc za NAT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA jak zwykle się popisała.

1. NA stronie www brak cennika nowej oferty, pod linkiem cennik jest ......regulamin !!!

2. Czy pakiet ekskluzywny nie ma w tej chwili w pakiecie na stałe wszystkich kanałów TV? bo z informacji na stronie tak wygląda (C+platinium i HBO w promocji na 2 miesiące) ???

Jeśli tak to powiem krótko, ŻENADA albo inaczej Petarda 2 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2 oferty samego neta, ale zamiast 100M jest w tej samej cenie 2pak 100M i Oszczędny HD za 99 złotych. Do tego w pakiecie Standard Internet 100M zamiast 50, w pakiecie z Canal+ Internet 250 lub 500 bez dopłaty. Mobilny 2 GB gratis i Canal+ Platinum za 39,90 :) Wygląda to na pewno lepiej niż poprzednia oferta.

Andi, co do drugiego to ma wszystkie, wpadł im jakiś chochlik widocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA jak zwykle się popisała.

1. NA stronie www brak cennika nowej oferty, pod linkiem cennik jest ......regulamin !!!

2. Czy pakiet ekskluzywny nie ma w tej chwili w pakiecie na stałe wszystkich kanałów TV? bo z informacji na stronie tak wygląda (C+platinium i HBO w promocji na 2 miesiące) ???

Jeśli tak to powiem krótko, ŻENADA albo inaczej Petarda 2 !!!

 

ad.1 Cennik się pojawił (Multimedialny Dom v. 3.0)

ad.2 Myślę, że to jednak pomyłka, nie wierzę, że pakiet ekskluzywny miałby nie posiadać w swojej ofercie wszystkich kanałów.

3. Brak informacji na temat uploadów, czyli wygląda że "po staremu"

 

Po przeanalizowaniu opcji najdroższej wychodzi taniej,

jest trochę niespójności na stronie pierwszy miesiąc jest za 0 zł, kolejne trzy miesiące po 69,90 a 4-18 za 269,90 zł, czyli średniomiesięcznie wynosi 221,57

natomiast w cenniku jest 1-4 miesiąca za 69,90 5-18 269,90 czyli średniomiesięcznie 225,45 zł

 

Dochodzi +1000 minut na komórki, tylko pytanie czy co miesiąc, czy jednorazowo do wykorzystania przez cały okres lojalnościowy?

Ceny i zasady multiroom bez zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które są nieprawdziwe? Że firma nie prowadzi działalności zarobkowej? Faktycznie, źle to ująłem, chodziło mi o to, że musi zarabiać na siebie a nie na zyski dla właścicieli. A co do utrzymywania ze składek mieszkańców to poproś kogoś z Winograd, żeby pokazał Ci rozpiskę czynszu, z tego co wiem jest tam niemała kwota na utrzymanie sieci, którą płaci się od każdego mieszkania, niezależnie od tego, czy ten ktoś korzysta z usług WTvK czy nie.

 

Nie wiem co znaczy zwrot " z tego co wiem" ale nie wiesz. W "czynszu" mieszkańcy Winograd płacą abonament za telewizję i tylko Ci którzy z niej korzystają. Opłaty za internet (stacjonarny, mobilny) i telefonię stacjonarną użytkownicy (i tylko oni) wnoszą na podstawie osobnych faktur. Oczekuję, że przeprosisz użytkowników forum za wprowadzanie ich w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inea zaczyna oferować łącza 0,5 Gb/s klientom indywidualnym

19 stycznia 2015, 11:30

 

Inea poinformowała, że zaczyna oferować w swej sieci FTTH klientom indywidualnym łącza o przepłwyności 0,5 Gb/s, przy czym upload to 50 Mb/s.

 

Łącze FTTH ma 20 tys. klientów, tj. 10 proc. wszystkich uzytkownikow usług wielkopolskiego operatora. W zasięgu sieci światłowodowej FTTH Inei jest natomiast 70 tys. gospodarstw domowych. W tym roku zasięg tej sieci się podwoi.

 

- Klienci potrzebuja lepszej jakości internetu do odbioru treści multimedialnych dostępnych w sieci, które coraz częściej pojawiają się w formacie ultra HD - 4K. Takie możliwości daje światłowód. Dziś dostarczamy klientowi 0,5 Gb/s - jutro może to być już 1 Gb/s i szybciej – mówi Janusz Kosiński, prezes Inea.

 

[...]"

 

http://www.telko.in/inea-zaczyna-oferowac-lacza-05-gb-s-klientom-indywidulanym-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/110852/inea-z- ... 5-gbs.html

 

w artykule tym,

INEA oferuje usługi w technologii FTTH od 2010 roku. W 2014 roku potroiła liczbę klientów korzystających ze światłowodu w swoim domu. Dostęp do Internetu o przepływności 0,5 Gb/s można zamówić w INEA w pakiecie już od 55 zł miesięcznie.

źródło: satkurier.pl

 

w cenniku inei jakos nie mogę się dopatrzyć takiej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/110852/inea-z-ultraszybkim-internetem-0-5-gbs.html

 

w artykule tym,

INEA oferuje usługi w technologii FTTH od 2010 roku. W 2014 roku potroiła liczbę klientów korzystających ze światłowodu w swoim domu. Dostęp do Internetu o przepływności 0,5 Gb/s można zamówić w INEA w pakiecie już od 55 zł miesięcznie.

źródło: satkurier.pl

 

w cenniku inei jakos nie mogę się dopatrzyć takiej ceny

 

ta cena wartosci internetu w pakiecie 3pak tv net tel z C+ , 199 zl za pakiet w cenie net 0.5Gb za 55 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea jasno dała do zrozumienia, że nie interesuje ich NORMALNA oferta internetu stacjonarnego jako osobnej usługi, zapodając to co zapodali :( Tak naprawdę to jest 1 oferta, nawet nie dwie... PETARDA w nowej odsłonie, przynajmniej jeśli chodzi o internet :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...