Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kto co ogląda i jak dużo czasu poświęca oglądaniu tv. Z wyżej wymienionych brakujących kanałów HD, które wymieniliście na pewno godne uwagi byłyby kanały AXN HD oraz History HD, natomiast reszta ma swoich zamienników w naszej ofercie ( przy najmniej tak mi się wydaje ). Takie pytanko: Czy tak jak operatorzy satelitarni, sieci kablowe również chcą do października tego roku z migrować klientów do dekoderów z SD do HD przez co wiele dubli kanałów w końcu by uciekło i zwolniłoby się miejsce ? hmm... mało realne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram oczywiście powrót oczywiście starych kanałów do Super HD i mam nadzieję, że jeszcze jako abonent Inei się ich doczekam, ale FOX Life został usunięty również ze starych pakietów i zastąpiony przez FOX SD. Jak szanowny przedstawiciel Inea.pl pisał "Stawiamy na FOX zwykły który dysponuje bogatszą ofertą nowości" Co ciekawe inne kablówki takiego wyboru nie dokonują tylko są obydwa kanały i już. Raczej spodziewać się niczego nie można, przy zmianie nazw AXN White i AXN Black też nam ich nie przywrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy wraz z otrzymaniem przyspieszenia z 50mb do 100mb zmienil sie wam typ pakietu, ktory widnieje po zalogowaniu w EBOA?

Ja wczoraj dzwonilem z interwencja na infolinie, gdyz nadal nie nastapilo u mnie to przyspieszenie, to pani konsultant podeszla do tego tak jakbym mial problem z laczem(reset routera z ich strony, sprawdzenie speedtestu i ostatecznie napisanie monitu i umowienie wizyty technika), a mi sie wydaje ze z dziwnej przyczyny jakos o mnie zapomniano.

 

Swoja droga polecam kontakt z INEA za posrednictwem 'napisz do nas' w EBOA.

Oto moje zgloszenie:

 

Dzień dobry,

 

Z niewyjaśnionych przyczyn nie nastąpiło u mnie przyśpieszenie prędkości internetu z 50mb do 100mb jak zapewniano(zwiększenie prędkości ze względu na podniesienie opłaty od lutego o 5zł).

Bardzo proszę o wyjaśnienie tego.

 

i odpowiedz:

Witam,

 

Internet działa z prędkością do 50Mb/s ponieważ nie było przyjmowane zlecenie na jego zwiększenie.

 

Pozdrawiam,

x

Specjalista ds. Korespondencji

--------------------------------------------------

INEA S.A.

ul. K. Potockiej 25, 60-211 Poznań

tel. 061226 66 66 fax 061222 11 55

http://www.inea.pl

 

Odpowiedz 'prawie' w pelni mnie satysfakcjonujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przez ostatnie miesiące gdzie nie byłem aktywny w Inei bardzo się pakiety przetasowały skoro zastąpiono Fox life Fox-em SD, a dodali wersję FOX HD. Mimo to nadal w ofercie są 2 kanały. Sztuka jest sztuka:-)

Może jednak powalczą o ten nowy kanał ( Fox Comedy ) rzecz jasna w wersji HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już są jakieś jaja. Internet w konsoli działa nieprawidłowo i wszystko wywala bo wrzucili mnie za NAT, na komputerze nie jestem dostępny, bo nie ma zewnętrznego IP i cały net choćby miał nie 100, a 500mbit to i tak się dławi i jest odgórnie poblokowany, to są jakieś żarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już są jakieś jaja. Internet w konsoli działa nieprawidłowo i wszystko wywala bo wrzucili mnie za NAT, na komputerze nie jestem dostępny, bo nie ma zewnętrznego IP i cały net choćby miał nie 100, a 500mbit to i tak się dławi i jest odgórnie poblokowany, to są jakieś żarty?

A co za problem zadzwonić na infolinie/wysłać zgłoszenie przez EBOA że potrzebne jest publiczne IP? Przydzielają je w przeciągu 2 dni roboczych i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zagłębił się w forum, to nie pisałbyś tego jako pewnik.

Niektórzy nie doczekali się, mimo wielu monitów, powrotu zewnętrznego IP.

Ba! Niektórzy konsultanci w ogóle nie wiedzą nic o jakimkolwiek IP. Niektórzy żądają umotywowania prośby o przywrócenie zewn. IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...